Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

No czas najwyższy bo już chce pograć w multi :yahoo:

 

Przecież serwery pełnej wersji zostały otwarte już dzisiaj (wczoraj) - nie wiem dokładnie o której, ale ja o 16:00 bez problemów się połączyłem i rozegrałem kilka meczów.

 

 

Jak ci sie udało połączyć? Jak próbuję pobrać Sony Pass piszę mi, że kod jest błędny lub nieaktualny. Zakładam, że kody nie zostały jeszcze uaktywnione ponieważ gra nie miała jeszcze oficjalnej premiery.

Odnośnik do komentarza

No czas najwyższy bo już chce pograć w multi :yahoo:

 

Przecież serwery pełnej wersji zostały otwarte już dzisiaj (wczoraj) - nie wiem dokładnie o której, ale ja o 16:00 bez problemów się połączyłem i rozegrałem kilka meczów.

 

 

Jak ci sie udało połączyć? Jak próbuję pobrać Sony Pass piszę mi, że kod jest błędny lub nieaktualny. Zakładam, że kody nie zostały jeszcze uaktywnione ponieważ gra nie miała jeszcze oficjalnej premiery.

No nie wiem. Ja wczoraj wpisałem Passa przez Playstation Store i bez problemów połączyłem się z serwerami, gdzie grało już trochę osób. Dzisiaj rano też nie było problemu ze znalezieniem gry. Mam wersję europejską.

Odnośnik do komentarza

Dopiero ściągam patch bo grę kupiłem po południu, idąc do pracy, ale chciałem zwrócić uwagę na edycję specjalną. Zdecydowanie jest to najładniej wydana wersja jaką posiadam w kolekcji, elegancki, minimalistyczny metal box połączony ze stylizowaną na winyl płytką BR robi wrażenie. Szczerze polecam, szczególnie, że w Empiku różnica między edycją spec. a zwykłą wyniosła tylko 10 zeta!

Odnośnik do komentarza

od początku coś nie szło. kupiłem grę, wróciłem do domu, odpaliłem o 21.00. najpierw patch, potem instalacja patcha, potem instalacja gry - łącznie 3h. ok, o 24 odpaliłem grę i zaatakowałem od razu multi. i jak zwykle jak coś jest dobrze, to od razu musi być coś zes.rane ....

 

fajne mapki, fajne bronie - generalnie powiew świeżości i ciekawy pomysł. ale dwie rzeczy powodują, że wymiotować mi się chce:

 

- strona graficzna. ja rozumiem, ja wszystko rozumiem, ale taka pixeloza to po prostu obłęd. wygląda to po prostu okropnie. ja nie jestem wymagający, mi się BF:BC2 podobało, ale tutaj aż zęby bolą. nie wiem, może rozdzielczość mi konsola puszcza mniejszą, bo po prostu nie spodziewałem się takiego kopa w twarz.

 

- dropy animacji, chyba, że to lagi. ale prosta sytuacja: gramy 4vs4, zaraz po respie idę do przodu, nagle freeze na ułamek sekundy i idę dalej i znów freeze i tak co pewien czas. na początku myślałem, że to do du.py zrobione 3d, wyłączyłem tryb 3d a poprawy zero

 

do single zrobię podejście w weekend, a w multi oczywiście jeszcze pociupię. najbardziej mnie wnerwia, że dysk twardy szaleje cały czas, w związku z tym konsola chodzi jak odkurzacz (stara, poczciwa 40gb)

 

powalczę jeszcze, ale najgorsze są te chwilowe zatrzymania i gubieniek klatek. mam nadzieję, że to tylko przypadłość multi i single mnie pozytywnie zaskoczy

Odnośnik do komentarza

Ja na razie pograłem w singla prawie 2 godziny i jestem w 6 rozdziale. I o ile Resistance 1 i 2 były dla mnie słabe, (tak słabe, że nawet ich nie skończyłem ) tak tutaj jest zajebiście :) Są takie miejscówki, że klimat aż się wylewa z ekranu, miejscami przypomina mi to Half-Life 2 :) Bronie też są świetne, fajnie się z nich naparza do Chimer. Później spróbuję pograć w multi i wracam do singla (ofc. gram po angielsku bo polski dubbing mi nie przypasował).

 

PS. Brawa dla Insomniac za ten pomysł z drugą stroną okładki. Dzięki temu mam tylko czachę Chimery na froncie a nie 100 znaczków psujących wygląd. Wszystkie gry od SCE powinny mieć takie coś :)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

- strona graficzna. ja rozumiem, ja wszystko rozumiem, ale taka pixeloza to po prostu obłęd. wygląda to po prostu okropnie. ja nie jestem wymagający, mi się BF:BC2 podobało, ale tutaj aż zęby bolą. nie wiem, może rozdzielczość mi konsola puszcza mniejszą, bo po prostu nie spodziewałem się takiego kopa w twarz.

Też mnie to odrzuciło od multi, ale jeśli dziś pojawi się gra na PS Store to chętnie ją kupię na składce i sprawdzę singla :]

Odnośnik do komentarza

- strona graficzna. ja rozumiem, ja wszystko rozumiem, ale taka pixeloza to po prostu obłęd. wygląda to po prostu okropnie. ja nie jestem wymagający, mi się BF:BC2 podobało, ale tutaj aż zęby bolą. nie wiem, może rozdzielczość mi konsola puszcza mniejszą, bo po prostu nie spodziewałem się takiego kopa w twarz.

Też mnie to odrzuciło od multi, ale jeśli dziś pojawi się gra na PS Store to chętnie ją kupię na składce i sprawdzę singla :]

 

tą pixelozę to już przeboleję, gameplay się liczy a ten mi się nawet podoba. ale nie przeboleję gdy idąc normalnie do przodu mam 0,5 sekundowego freeze'a. nie wygląda mi to na lag, bo po odwieszeniu się nie jest metr dalej, tylko dalej w tym samym miejscu, to wygląda jakby po prostu gra miała 0,5 sec zwiechy. szlag mnie trafia bo ciężko w takich warunkach mówić o jakiejś sensownej grze.

 

żółta lampka od dysku mieli u mnie jak szalona (stareńka wersja 40GB=. U was jest podobnie?

Odnośnik do komentarza

Jaki masz telewizor, bo na moim 32 calowym gra wygląda bardzo dobrze, możliwe, że na większych wychodzi ta papka. W sumie recenzenci zachwalają oprawę, więc nie wiem (gra jest o niebo ładniejsza od R2).

 

Niech ktoś sprawdzi tryb Classic hardcore. Nie ma killstreików, umiejętności? Gramy podstawowym uzbrojeniem, czy można grac bronią wcześniej ulepszoną?

 

Premierowy zwiastun

http://www.ps3site.pl/jest-premierowy-zwiastun-resistance-3-jutro-recenzja/85165

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
The current lag/framerate makes the game nearly unplayable at times. There have been a few games where I freeze for seconds at a time, several times throughout a match.

 

jakny mi to z ust wyjął :confused: dokładnie tak to wygląda. ufff ulżyło mi, bo myślałem, że mi dysk w PS3 pada albo cuś dziwnego

 

w takim razie dziś ruszam single i pogram trochę na hardcore

Odnośnik do komentarza

Nie wiecie czy ten Network Pass można z kimś dzielić? W sensie, że druga osoba ściąga go z PSS i gramy razem w multi na różnych konsolach.

 

a to nie jest tak, że on jest przypisany do konta? wtedy inna osoba musiałaby zalogować się Twoje konto, a chyba te same PSN ID nie mogą być naraz w sieci. choć mogę nie mieć racji

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wiecie czy ten Network Pass można z kimś dzielić? W sensie, że druga osoba ściąga go z PSS i gramy razem w multi na różnych konsolach.

 

To powinno Ci rzucić trochę światła na sprawę:

 

Back in July it was announced that the title would be among the first to support Sony’s new “PSN Pass” on the PS3; a system similar to what EA Sports as well as many other prominent publishers have put into place to gain some revenue back from the sale of used games. So when I initially booted up the title this came as no surprise. What I wasn’t expecting to find out upon reading the guide was that for multi PSN accounts to login simultaneously and play online together – the second account needs to purchase it’s very own online pass. Wait… what?

What is wrong with this picture? Well for starters, the file to unlock the online portion is already on the PS3, so what exactly does the game need from the second player for it to activate?

 

http://www.dualshockers.com/2011/09/07/resistance-3s-online-pass-goes-the-extra-mile-to-rip-you-off/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...