Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj Zrobiłem 20tke :)

 

Niemniej bardzo trudno jest zabijac co 4 sekundy. Musisz byc na respie przeciwnika a przeciwnik musi byc idiota.

straszne n00by muszą w to grac skoro ty Wełniak robisz 20 killing spree :rofl2:

 

Tajne źródła doniosły mi, że Wełna robił tę dwudziestkę Atomizerem na 1-level'owcach grających sharpshooter'em, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Odnośnik do komentarza

Dobra skończyłem kampanie. Zakończenie tak słabe jak w telenoweli. Żadnych informacji co dalej z ludzkością. Jeżeli myślą że wypuszczą R4 i ja to kupie to się grubo mylą.

Uruchomiłem też online i widać, że od bety ten sam syf w to się grać nie da. Ktoś narzekał na różne perki i killstreak w COD'ach Kilzone'ach i Uncharted 2a tu co się dzieje to istny festiwal tarcz i innych pierdół. Do tego zwolnienia i brak płynności. Dziękuję Ci Insomniac za taki totalnie zje... tytuł. Mam nadzieję, że jako multiplatformowcy wtopicie i słuch po was zginie.

 

Ciekawa sprawa bo również w XMB w zakładce "Co nowego" nie pokazuje się informacja na temat tego, że grałem w R3. Wszystkie inne gry pokazuje tylko nie R3. Normalnie prawdziwi mistrzowie kodu :)

 

Świetne są też te dema. Jestem ciekaw kto na taki genialny pomysł wpadł.

Edytowane przez K_J
Odnośnik do komentarza

Kvrw, patch już leży gotowy, sprawdzony dla wersji US/EU ale nie mogą wydać, bo musi być na całym świecie w tym samym czasie. :unknown:

 

Ciekawe czy ten patch całkowicie wyeliminuje freezy czy przyjdzie jeszcze czekać na kolejnego. Gdzieś wyczytałem, że nie spoczną dopóki nie uzyskają idealnie płynnej rozgrywki. No i co z balansem? Czy tak jak jest teraz jest wg. nich dobrze? Bo IMO nie jest. Za często występuje base rape, źle dobiera składy, a niektóre skille mogli sobie darować.

Odnośnik do komentarza

Ten patch ma wyeliminować lagi i freeze'y, spawny chyba też ale nie jestem pewien. Pracują już nad kolejnym - jedyną rzeczą jaką na razie na 100% wiadomo dla 1.04 to poprawienie ADS dla Move.

Co do reszty trzeba będzie poczekać aż Sony naprawi logowanie się do MyRes przy pomocy loginu z PSN (obecnie tylko facebookowe działa). Zostawi się im feedback i pewnie poprawią. Oni raczej słuchają społeczności.

Odnośnik do komentarza

Patch dopiero we wtorek. Lagi/freezy, w gre nie da sie grac, a im (IG) sie ewidentnie nie spieszy. W sumie po co sie maja spieszyc, skoro na ich forum pisza takie z(pipi)y:

 

The world won't end if we don't get to play the MP mode properly for a couple of weeks (even a month). For my own part I'm focusing more on the Campaign and its various permutations.

Scyzoryk sie w kieszeni otwiera czytajac takich idiotow. Pewnie sobie platynke robi i multi mu lata przy okazji sypiac madrosciami na forum. Zaloze sie, ze gdyby byly trofea multi to by pewnie pajac pierwszy zale wylewal.

 

Jesli patch nic nie poprawi to odpuszcze sobie chyba te gre. Aha - wspolne serwery dla USA/EU/JAP to kpina jakas.

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Ciągle pojawiają się freezy, ale na pewno nie tak intensywnie jak wcześniej. No i zmiana w TDM do 50 killi na rundę? Poje*ało ich doszczętnie. Teraz ten tryb stał się praktycznie niegrywalny, bo zanim się rozkręci już się kończy. Wcześniej było idealnie to musieli spier*olić.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

Dla mnie wcześniej było fatalnie, ale teraz też nie jest idealnie. :) 10 minut tłuczenia ze spawn rape na czele (nudne to niezależnie od strony). Mam nadzieję że zwiększą kills cap do 7500.

Teraz gra się o wieeele lepiej.

 

A co ma być w TDM jak nie tłuczenie? Limit 10 min na rundę był idealny, bo zanim zdążyło się odczuć znużenie to gra się kończyła. Do gwałtów dochodzi, z tym się zgodzę, ale tylko przez to, że gra źle balansuje składy.

 

Edit. Na Facebooku już ich jadą za tą zmianę:)

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...