Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzień dzisiejszy moja opinia o multi jest taka - najgorsze od strony technicznej ścierwo w jakie przyszło mi grać. Nie wiem, może tylko ja mam takiego pecha, ale z tego co czytam w necie raczej nie. Patch mi za dużo nie pomógł. Już leje na wszystkie atomizery, truposkoczki, zły balans składów i inne elementy rozgrywki, bo wali mnie to, dla mnie gwoździem do trumny są je*ane freezy i lagi. Jak nie jedno to drugie się trafia i widuję też graczy z rozłączoną wtyczką nad głowami, przecież to jakaś farsa. Tylko się denerwuję przy tej grze i nic więcej, to już wolę w ogóle nie grać i tak też zrobię. Zresztą ludzie uciekają z tej gry jak szczury z tonącego statku, po premierze Bf3 i CoD'a Res będzie trupem. Od jutra beta BF3 na przeczekanie do zamówionych Dark Souls i Rage, a Resistance 3 idzie na półkę.

Co do marnej sprzedaży to z jednej strony dobrze, może Sony pójdzie po rozum do głowy, bo dzisiaj fps z krótkim singlem bez dobrego i dopracowanego multi nie istnieje, chyba że jest CoD'em.

Odnośnik do komentarza

Trzeba się z przedmówcą zgodzić w 100% Jak na ex dla konsoli SONY jest to produkt szczególnie w multi niedopracowany. Animacja postaci jak z tytułu niskobudżetowego i te randomowe kille. Nie wspominam o freez'ach i innych kwiatkach. Szkoda tego tytułu bo seria Resistance mogła być fajnym uniwersum. Niestety już przy R2 zaczęło się psuć a teraz po przejściu Insomniac na multiplatformowość to się tylko pogłębiło. Mam nadzieję że Resistance na PSV będzie dużo lepsze niż R3.

Odnośnik do komentarza

Serio gracie inne tryby niż cassic hardcore?

 

Tak. Dla mnie cały urok tej gry to właśnie te wszystkie pierdoły na które tak tu narzekacie. Szkoda tylko, że faktycznie multi od strony technicznej to kiepski żart.

 

Trzeba się z przedmówcą zgodzić w 100% Jak na ex dla konsoli SONY jest to produkt szczególnie w multi niedopracowany. Animacja postaci jak z tytułu niskobudżetowego i te randomowe kille. Nie wspominam o freez'ach i innych kwiatkach. Szkoda tego tytułu bo seria Resistance mogła być fajnym uniwersum. Niestety już przy R2 zaczęło się psuć a teraz po przejściu Insomniac na multiplatformowość to się tylko pogłębiło. Mam nadzieję że Resistance na PSV będzie dużo lepsze niż R3.

 

KZ3 też nie błyszczy. Pierwszy miesiąc to była ostra jazda, nie łączyło sporej ilości graczy, na połowie map trafiały się framedropy, a i po pierwszych patcha lagi ostro psuły zabawę. Jeszcze brakuje, żeby U3 dał ciała z multi i PS3 oficjalnie będzie można nazwać złomem do multi. Jedyne co może uratować sytuację to fakt,że BF3 będzie lepiej chodził niż na X360.

Odnośnik do komentarza

Ograłem wczoraj demo singla, które pojawiło się podczas ostatniej aktualizacji. Gra mi się podoba, graficznie zdecydowanie nie jest to liga exów pokroju Uncharted 2, Killzone 3 czy trzeci bóg Wojny ale wszystko prezentuje się należycie. Celowanie szybkie jak w CoD, co akurat bardzo lubię no i fajny klimat. Jak staniej do 79zł to z pewnością sięgnę po trzeciego Resistance.

Odnośnik do komentarza

On wprowadza zmiany związane z Move. Dopiero w 1.05 będą kolejne poprawki lagów, freeze'ów i dropów. Info od J. Stevensona.

 

Ja dostrzegłem poprawę, ale to chyba dlatego, że wyłączyłem powiadamianie o dostępności znajomych. To samo w becie BF3, co gra freezowała to na 80% wiedziałem, że zaraz wyskoczy 'xxx jest teraz online'.

Odnośnik do komentarza

On wprowadza zmiany związane z Move. Dopiero w 1.05 będą kolejne poprawki lagów, freeze'ów i dropów. Info od J. Stevensona.

 

Jesteś pewny? Zauważyłem bardzo fajną poprawę gdy dostaje się kulki od przeciwnika czyli przestało rwać, ale częściej zdarza mi się że w połowie meczu nagle wszyscy się teleportują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...