Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem w multi i niestety jest niegrywalne. Drop, lag, freeze i tak cały czas. Jak nie naprawią tego szybko to sprzedaję i już nigdy więcej nie kupuję exa od Sony do multi. To co oni robią to już nawet śmieszne nie jest.

 

Przeczytaj posta wyżej, nie każdy ma takie problemy, więc wina nie leży bezpośrednio po stronie developera.

 

Pytanie do osób, które już skończyły singla - ile jest rozdziałów? Właśnie skończyłem siódmy i niezła zadyma była :D Nie chcę nawet wiedzieć jak to by wyglądało na najwyższym poziomie trudności.

 

Rozdziałów jest 20.

Edytowane przez Rzepa-
Odnośnik do komentarza

Pograłem w multi i niestety jest niegrywalne. Drop, lag, freeze i tak cały czas. Jak nie naprawią tego szybko to sprzedaję i już nigdy więcej nie kupuję exa od Sony do multi. To co oni robią to już nawet śmieszne nie jest.

 

Przeczytaj posta wyżej, nie każdy ma takie problemy, więc wina nie leży bezpośrednio po stronie developera.

 

Chociaż sami to na każdym kroku przyznają? :rolleyes: Gdyby problem nie leżał po ich stronie to nie pociliby się nad kolejnymi patchami wydając je z prędkością światła.

Odnośnik do komentarza

Ta gra pod kątem technicznym to śmiech na sali, graficznie póki co najgorszy ex na PS3 jaki wyszedł w tym roku nawet 3D go nie ratuję, rozdzielczość jest żenująca, gra chrupie i zalicza freezy in 3D, nie wspomną już o dwóch patcha po 650 MB :D Grę przejdę i puszcza ją w świat dalej, dla porównania grałem w KZ3 i BO w 3D i R3 póki co wypada najgorzej!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Ta gra pod kątem technicznym to śmiech na sali, graficznie póki co najgorszy ex na PS3 jaki wyszedł w tym roku nawet 3D go nie ratuję, rozdzielczość jest żenująca, gra chrupie i zalicza freezy in 3D, nie wspomną już o dwóch patcha po 650 MB :D Grę przejdę i puszcza ją w świat dalej, dla porównania grałem w KZ3 i BO w 3D i R3 póki co wypada najgorzej!!!!!

gdyby nie duke, śmialo r3 miało by tytuł faila roku. btw pisałem zebys tego scierwa nie ruszał na pw :P

Odnośnik do komentarza
Ja gram w multi od premiery po 1,5h dziennie i żadnych lagów/dropów, czy tym bardziej freezów nie uświadczyłem. Freeze przytrafił mi się tylko raz na singlu przy graniu w 3D. Lagi w multi to być może po części wina konsol, parę dni temu wymieniłem fat'a 40gb po drugim "ylodzie" na slima i na wi-fi net zaczął mi chodzić o wiele szybciej. To tylko moje przypuszczenia, ale dziwnym trafem tylko ja nie mam z multi żadnych problemów.

 

@Rezepa, wyglada na to ze masz kupę szczęścia. Sporo ekipy ma nowe slimki a stopy wołają o pomstę do nieba... Szkoda, bo single naprawdę fajnie się grało :)

Odnośnik do komentarza

U mnie multi cały czas chodzi ok, może ze dwa razy widziałem teleport. Czekam aż więcej osób będzie chętnych do gry na Classic Hardcore, bo denerwują mnie trochę te wszystkie peleryny i inne bajery. A jeżeli chodzi o singla, to jak dla mnie najlepszy singiel w FPSach odkąd posiadam konsolę (nie grałem w R1 i R2) - jestem zauroczony feelingiem, klimatem, broniami, grafiką itd. :)

Odnośnik do komentarza

Ta gra pod kątem technicznym to śmiech na sali, graficznie póki co najgorszy ex na PS3 jaki wyszedł w tym roku nawet 3D go nie ratuję, rozdzielczość jest żenująca, gra chrupie i zalicza freezy in 3D, nie wspomną już o dwóch patcha po 650 MB :D Grę przejdę i puszcza ją w świat dalej, dla porównania grałem w KZ3 i BO w 3D i R3 póki co wypada najgorzej!!!!!

gdyby nie duke, śmialo r3 miało by tytuł faila roku. btw pisałem zebys tego scierwa nie ruszał na pw :P

 

3D zrobiło swoje :/

Odnośnik do komentarza

Graficznie bardzo słabo ale gameplay wszystko wynagradza. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do tej gry po ograniu dema i bety MP przede wszystkim ze względu na grafikę. Po zaliczeniu kilku pierwszych misji wciągnęło mnie totalnie (do tej pory grałem tylko w R 1 i dalej jestem gdzieś w połowie tej gry). Multi zacznę ogarniać od jutra.

PS . u mnie też ściągał się jeden patch 1.02 bodajże ( niecałe 700MB)

Odnośnik do komentarza

Po 10 latach dowiemy się, że miejsce na dema znalazły się dlatego, że gra nie była skończona, a patche to tak naprawdę reszta gry :D.

 

BTW ale miałem dzisiaj jazdę. Dorwałem Cryogun i latam sobie po mapce nagle jakiś koleś odpalił 3 poziom berserkera (wielki koleś z granatnikiem) zanmroziłem go i zasadziłem łokciem w twarz. Nagle w głośnikach jeden wielki ryk jakiegoś małego dziecka i lawina bluzgów... Grałem już trochę na sieci ale pierwszy raz spotkałem się z takim czymś.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Multi jest bardzo fajne oprócz sporadycznych lagów przez które zginąłem chyba dziesiątki razy. Wkurzają także camperzy, zwłaszcza na Zajeździe Kolejowym w Bogocie, dobrze, że mapę znam z bety to czasami można takich upierdliwców zdjąć. Niemniej, gdy Insomniac zlikwiduje lagi (podobno w łatce 1.03 nad którą ostro pracują) to będzie dla mnie multi idealne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie rozumiem ludzi ktorzy tak narzekaja nad multi i oprawa. Racja jest że brak HD to smiech na sali i rzeczywiscie gra moglaby wygladac troche lepiej ale bez przesady - efekty pogodowe to mistrzostwo swiata... Multi tylko od czasu do czasu zaliczy 1sek freeza(nie gralem po patchu 1.02) ale nie ma tragedii bo nie psuje to calej twojej rozgrywki. Kampania to chyba najlepsza jaka kiedykolwiek spotkalem w FPSach, mozliwosc upgrradow broni i cheaty daja ogrom frajdy. Historia nie zachwyca , ale nie ma sie czego specjalnie przyczepic - po prostu tak wymyslili ze skupi sie na czym innym nie poprzednie 2 czesci.

Odnosnie multi to naprawde gra sie swietnie, perki naprawde nie psują doznan z rozrywki i nie poczułem tego handy capu o ktorym mowicie.

Wprawdzie juz nie ownuje tak jak za czasow bety gdzie zawsze prawie bylem no.1, ale jest porzadnie bo w pierwszej 3. Moze sie to zmieni z czasem bo jak narazie mam chyba 11 lvl.

Odnośnik do komentarza

A według mnie perki i wypasione bronie nadają grze unikalnego gameplay'u. Nie rozumiem dlaczego ludzie mają tendencję do okrajanie wszystkich FPSów do minimum na sieci. Najlepiej jedna broń, jeden strzał, jedna mapa i tyle. A na PC to już w ogóle mają hopśla wszystko przerabiają na CSa (CoDy, BFy itd.). Właśnie dzięki tym wszystkim wypasionym bajerom siedzę po kilka godzin na multi i leje na lagi czy framedropy.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...