Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko do grających w singla. Czy u was też przed niektórymi filmikami ekran jest czarny przez kilkanaście sekund (nie miga ikona czaszki) i dopiero odpala się video?

Tak, dioda dysku wariuje a ja czekam. To jest moja przerwa na łyk nalewki

 

Muszę przyznać, że to póki co najgorszy element R3, bo trochę wybija z rytmu. Jeszcze żeby jakaś ikona migała czy coś, a tak czarny ekran i czekaj na kontynuację akcji.

 

BTW grę można odpalić w języku angielskim zmieniając język systemu PS3.

Odnośnik do komentarza

dziś pojawi się patch, który ma zlikwidować lagi i dropy animacji w multi

 

admin myresistance.net

 

Patch incoming Thursday that should help (includes more fixes from Beta). There will probably be another one next week sometime that will fix any issues that are still there after this patch.

 

Dajcie znać czy pomógł

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Pytanko do grających w singla. Czy u was też przed niektórymi filmikami ekran jest czarny przez kilkanaście sekund (nie miga ikona czaszki) i dopiero odpala się video?

Tak, dioda dysku wariuje a ja czekam. To jest moja przerwa na łyk nalewki

 

dosłownie mialem tak moze 1 raz i tez sie zastanawilem ocb... Mowisz o tym ze dioda informujaca o tym ze gra odczytuje informacje zainstallowane i sciagniete na HDD - powiem szcezrze ze wczesniej nie zwracalem na to uwagi. Czy jest w tym cos niezwyklego?

 

Apropo gry - przeszedlem powiedzmy za jednym powiedzeniem. Jest zejebista!! moim zdaniem jest to esencaj gameplayu i rozwiazan jakie powinny sie znalezc w kazdym dzisiajszym fps'ie.Upgrady broni, swoisty NG+, tego nie uswiaczymy w innych tego typu grach jak(moim zaniem) gówniany MW i B3... Świetne bronie, genialni przeciwnicy, upgrady, moc ktora sie czuje pogczas strzelania( a nie pierdniiecia jak w wyrzej wymienionych grach) to jest esencja tego rodzaju gry dla mnie.

 

PS: terazz czas na trofea i kody i ofc superhuman.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dziś pojawi się patch, który ma zlikwidować lagi i dropy animacji w multi

 

admin myresistance.net

 

Patch incoming Thursday that should help (includes more fixes from Beta). There will probably be another one next week sometime that will fix any issues that are still there after this patch.

 

Dajcie znać czy pomógł

 

Jak pomoże to w weekend gram :)

Odnośnik do komentarza

Apropo gry - przeszedlem powiedzmy za jednym powiedzeniem. Jest zejebista!! moim zdaniem jest to esencaj gameplayu i rozwiazan jakie powinny sie znalezc w kazdym dzisiajszym fps'ie.Upgrady broni, swoisty NG+, tego nie uswiaczymy w innych tego typu grach jak(moim zaniem) gówniany MW i B3... Świetne bronie, genialni przeciwnicy, upgrady, moc ktora sie czuje pogczas strzelania( a nie pierdniiecia jak w wyrzej wymienionych grach) to jest esencja tego rodzaju gry dla mnie.

 

PS: terazz czas na trofea i kody i ofc superhuman.

 

AMEN bracie! A jaki dźwięk jest w tej grze... Gdybym tak miał jaki porządny zestaw głośników to grałbym w R3 tylko dla dźwięków.

Odnośnik do komentarza

Apropo gry - przeszedlem powiedzmy za jednym powiedzeniem. Jest zejebista!! moim zdaniem jest to esencaj gameplayu i rozwiazan jakie powinny sie znalezc w kazdym dzisiajszym fps'ie.Upgrady broni, swoisty NG+, tego nie uswiaczymy w innych tego typu grach jak(moim zaniem) gówniany MW i B3... Świetne bronie, genialni przeciwnicy, upgrady, moc ktora sie czuje pogczas strzelania( a nie pierdniiecia jak w wyrzej wymienionych grach) to jest esencja tego rodzaju gry dla mnie.

 

PS: terazz czas na trofea i kody i ofc superhuman.

 

AMEN bracie! A jaki dźwięk jest w tej grze... Gdybym tak miał jaki porządny zestaw głośników to grałbym w R3 tylko dla dźwięków.

 

przyznaję. mówią, że historia naiwna i do du.py. mówią że słaba grafika itp. ale zaprawdę powiadam Wam - wciąąąąga. Gra ma swoje niesamowite wręcz momenty, widoczki i to udźwiękowienie - jest naprawdę super. Jak narazie jestem po pierwszej 3 godzinnej sesji ale chyba dziś przysiądę i skończę tytuł.

 

mam tylko lamerskie pytanie: czy bronie upgrade'ują się z automatu czy też ja mam coś wybierać? Bo chyba kredyty to tylko na różne popierdółki dodatki można wydać, czy tak?

Odnośnik do komentarza

Zdarzają się dziwne freezy w multi, nie jest to chyba wina lagów ani framerate'u. Obraz zamarza na ok. 2 sekundy, a później puszcza, no i ogólnie gameplay jakoś dziwnie skacze np. po śmierci. Mam nadzieję, że to dzisiaj zapaczują. Od bety się IMO nic nie zmieniło.

 

Edit. Dobra, czekam na patcha, bo na razie tylko największym hardkorom online sprawi radośc. Lagi, freezy, przycięcia... kiepsko to chodzi.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

Ok, na razie wielki ch*j w dupę tej grze. Nie to, że mi się nie podoba, po prostu dla mnie online jest niegrywalny w tym momencie. Kto chce kupić dla multi niech się wstrzyma i zobaczy czy patche rzeczywiście coś dadzą, bo te czkawki potrafią wku*wić. Czyżby implementacja 3D odbijała się na jakości i dopracowaniu produktu? Wspomnę tu o KZ3, później MS:A (który był właściwie betą na początku), a teraz to? SONY, co się dzieje się?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...