Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, noszę się z zamiarem kupna R3, mam tylko dwa malutkie pytania otóż czy w trybie tym najcięższym ktory odblokowywuje sie dopiero po przejsciu gry - bodajże nadczlowiek, otóż czy w tym trybie bron posiada celownik (odwolam sie tu do sytuacji z killzone 3 gdzie w trybie elite nie mielismy normalnie celownika tylko trzeba bylo hmm "przymierzać" z danej broni i bardzo mi sie to spodobalo, powiedzcie mi tylko ze reistance ma tak samo a bede w niebie. Druga sprawa to slyszalem ze zdrowie bohatera automatycznie sie nie odnawia z wiazku z czym moj numer dwa czy apteczek jest wystarczajaco duzo (czy wystepuja czesto) czy raczej trzeba sie nastawic na tryb hmm przetrwania. Dzieki wielkie za informacke

Odnośnik do komentarza

Gra niestety nie miala dobrej promocji, badzmy szczerzy Sony sie juz w tej generacji nie nauczy. Zreszta to 3. czesc trylogii, ktorej 2 pierwsze i tak malo kogo obeszly. Szkoda, bo dobra gra. Orzechy przeciw kasztanom, ze multiplatformer od Insomniakow ze wsparciem promocyjnym EA sprzeda sie jak cieple bulki.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się. Res3 był moim zdaniem nieźle rozpromowany. Największy problem Sony w tym przypadku to chyba po prostu słaba gra. Niezbyt wciągający single (klimat serii uleciał już w drugiej części, kiedy akcja przeniosła się do USA), nieciekawi durni przeciwnicy (kolesie w więzieniu to już przegięcie) i plastikowy zlagowany multi. Do tego ciągłe łaty. Żal mi dupe ściska na myśl jakim majstersztykiem jest Gears of War na X'ie. Myślałem, że może Res stanie się takim sztandarowym tytułem, a tu klops. Część czwarta kupię chyba dopiero w platynie. Albo wcale.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Niedawno przeszedlem Resistance 3 i postanowilem podzielic sie swoja opinia. Gra nie powala pod wzgledem grafiki i designu, jest to standardowy shooter jakich wiele, ale chcialbym zaznaczyc, ze w R3 gra sie wprost wybornie. To chyba najbardziej wciagajacy FPS w jakiego gralem na PS3. Duza w tym zasluga wymyslnych broni oraz roznorodnych rodzajow przeciwnikow do ubicia. Co do fabuly - ta jest niezgorsza. Podsumowujac - single na mega mocne 8, w multi nie gralem. POLECAM R3 z calego serca

 

PS. Moj stary przeszedl R3 2 razy pod rząd, na medium i hardzie, ato juz cos znaczy.

 

Nie zgadzam sie z Rokita. Moze R3 brakuje charakteru, moze nie jest takim hitem jak GoW, ale jest to pozycja kompletna, ociekajaca miodem. "Czworke" łykam na pewno

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Oj, czwórki się raczej nie doczekasz. Insomniac już nie będzie robić exów na Playstation, a Sony raczej nie będzie zainteresowanie kontynuowaniem serii na PS3/4.

 

A design Resistance 3 jest bardzo dobry :P

Sa poziomy lepsze i gorsze, fakt. A co do designu to chodzilo mi glownie o postacie przeciwnikow - Ci sa roznorodni, ale ich wykonanie wola o pomste do nieba. Slabo ktos ich po prostu zaprojektowal i Locusci z Gearsow to to nie sa.

 

A co do "czworki" - pare lat temu, chyba w 2009 sam Ted Price oswiadczyl, ze Insomniac ma umowe z Sony na jeszcze 3 gry: na nowego Ratcheta, oraz na dwie odslony Resistance. Jak wiemy RiC:All 4 One oraz R3 wlasnie sie ukazaly, a R4 pewnie jest w produkcji, wszak trojeczka nie sprzedaje sie najgorzej i do konca roku powinna znalezc milion nabywcow.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wziąłem się za najnowszą odsłonę Resistance. Niestety nie pograłem zbyt długo, bo jak się okazało, gra ma problemy z DS2 (DS3 pożyczony), otóż w ogóle nie działają L2/R2, dziwne... :scratch_one-s_head:

 

Pierwsze wrażenie bardzo dobre, podoba mi się klimat zaszczucia oraz partyzantka, jako rodzaj walki z Chimerą. Rozczarowałem się nieco oprawą graficzną, ale na szczęście gameplay jest już najwyższej próby - ach, te pukawki od INSOMNIACów ^_^

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenie bardzo dobre, podoba mi się klimat zaszczucia oraz partyzantka, jako rodzaj walki z Chimerą.

Miałem dokładnie takie same wrażenie jak grałem. Jest to pierwszy singiel w fps, który wywołał u mnie jakiekolwiek emocje. Cały design gry jest podporządkowany wywoływaniu takiego właśnie uczucia: nieodnawiające się życie, wrogowie potrafiący strzelać przez ściany, specyficzna kolorystyka, momenty, kiedy trzeba uciekać pod ostrzałem przeważającego wroga, no i niezła muzyka. Wszystkie te elementy sprawiały, że grałem w całkowitym napięciu, ciągle byłem w ruchu, trudno było znaleźć bezpieczne miejsce - całkowite osaczenie i zaszczucie przez wroga.

R3 to dla mnie zdecydowanie najlepsza kampania dla jednego gracza w tegorocznych FPSach.

 

btw nie grałem w poprzednie części, ale mam zamiar ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pierwsze wrażenie bardzo dobre, podoba mi się klimat zaszczucia oraz partyzantka, jako rodzaj walki z Chimerą.

Miałem dokładnie takie same wrażenie jak grałem. Jest to pierwszy singiel w fps, który wywołał u mnie jakiekolwiek emocje. Cały design gry jest podporządkowany wywoływaniu takiego właśnie uczucia: nieodnawiające się życie, wrogowie potrafiący strzelać przez ściany, specyficzna kolorystyka, momenty, kiedy trzeba uciekać pod ostrzałem przeważającego wroga, no i niezła muzyka. Wszystkie te elementy sprawiały, że grałem w całkowitym napięciu, ciągle byłem w ruchu, trudno było znaleźć bezpieczne miejsce - całkowite osaczenie i zaszczucie przez wroga.

R3 to dla mnie zdecydowanie najlepsza kampania dla jednego gracza w tegorocznych FPSach.

 

btw nie grałem w poprzednie części, ale mam zamiar ;)

nie graj - trust me :) 3 część bije obie poprzednie na głowę pod każdym względem. Nie rozumiem jakim cudem wcześniejsze odsłony dostawały tak wysokie noty

Odnośnik do komentarza

Ostatnio miałem okazję niemal jednocześnie ukończyć single z resistance 3 oraz killzone 3. Według mnie single z resistance 3 jest znacznie lepszy od tego z killzone 3. Naprawdę fajnie to wszystko im wyszło, klimat bardziej mroczny niż poprzednio - można się wciągnąć i jest się ciekawym kolejnych wydarzeń. Gra oczywiście liniowa ale wiele poziomów sprawiało wrażenie otwartych - było zawsze kilka możliwości na rozprawienie się z przeciwnikami - w niektórych momentach kojarzyła mi się nawet z genialnym half life 2. Killzone 3 liniowy niczym strzelanina na "szynach" może nie tak przesadnie jak w call of duty ale jednak - dodatkowo żałośnie szybko się kończy. Resistance 3 jest krótszy od poprzedniej, genialnej części 2 ale jeśli chcemy pobawić się wszystkimi zabawkami plus bonusy ze sklepu to długość jest zadowalająca. Graficznie chyba jednak słabiej od poprzedniej części. Jeśli ktoś patrzy w fpp głównie na single tak jak ja to resistance jest bardzo wporządku. Widać że napracowali się nad tym trybem, zrobili go nieco w starym stylu (np. apteczki) więc ubolewam że gra słabo się sprzedała bo niebawem będziemy mieli tylko tryby single player na wzór tych z call of duty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...