Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Was czytam i mam jedno pytanie. Nie to, że bronie multi w tej części bo jest jednak sporo niedociągnięć ale powiedzcie mi prosze, gdzie Wy widzicie przebierańców/sabotażystów w tej grze? To nie KZ3.

Aha i jeszcze jak by ktoś mi ładnie napisał gdzie i jak dokładnie włączyć ten tryb HC to byłbym wdzięczny bo chyba jestem inny i nie wiem jak to zrobić -_-'

Odnośnik do komentarza

Gra ma juz tydzien, a patcha eliminujacego freezy dalej nie ma. Dodatkowo na HC pojawia sie coraz wiecej frajerow z Wildfire. Na normalu to juz calkowita tragedia. Powrzucali najbardziej gowniane pomysly z Killzona (sabotazysci i boty) i nooby maja ubaw.

 

Heh, tak jak myślałem, Atomizer to porażka jakich mało. Ciężko tą bronią mieć ratio poniżej 2. Zarzuca się perk z przebraniem, wpada w grupkę wrogów, a ci zanim się zorientują już nie żyją. Jasne, zginąć też można, ale zanim się padnie przeważnie ze dwóch, trzech zabierasz ze sobą co daje ci tarczę/kamuflaż i tak w kółko. Nie gram tym więcej bo cały fun znika.

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że multi robili na szybko.

 

@Bellevar

Możesz się przebrać jak zdobędziesz umiejętność 'zabójca' i wykupisz do niej upgrade.

Hc wybierasz w trybach gry, jest na samym dole, nie wiem jak mogłeś tego nie zauważyć.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

@Bellevar

Możesz się przebrać jak zdobędziesz umiejętność 'zabójca' i wykupisz do niej upgrade.

Hc wybierasz w trybach gry, jest na samym dole, nie wiem jak mogłeś tego nie zauważyć.

 

No poważnie nie mam nic takiego w trybach. Na samym dole zaraz pod Chain Reaction mam puste pole i moge je wcisnąć -_-'. Wciskam i traktuje to jakbym wybrał Anything. Naprawde dziwne.

Odnośnik do komentarza

@Bellevar

Możesz się przebrać jak zdobędziesz umiejętność 'zabójca' i wykupisz do niej upgrade.

Hc wybierasz w trybach gry, jest na samym dole, nie wiem jak mogłeś tego nie zauważyć.

 

No poważnie nie mam nic takiego w trybach. Na samym dole zaraz pod Chain Reaction mam puste pole i moge je wcisnąć -_-'. Wciskam i traktuje to jakbym wybrał Anything. Naprawde dziwne.

 

Powinno być napisane 'klasyczny hardcore', czemu masz puste pole to nie wiem. W sumie to jest takie anything tylko bez żadnych perków, berserków itd., tylko bronie zupgradowane się liczą.

Odnośnik do komentarza

@Bellevar

Możesz się przebrać jak zdobędziesz umiejętność 'zabójca' i wykupisz do niej upgrade.

Hc wybierasz w trybach gry, jest na samym dole, nie wiem jak mogłeś tego nie zauważyć.

 

to w takim razie ja jestem teraz debilem. gram i gram i nie mam gdzie wykupywać upgradów. czy za grę na HC też dostaję punkty na zakupy? mogę sobie kupić skórki do postaci, ale nie mam pojęcia jak levelować bronie i umiejętności. mam cały czas napisane "punktów 0" wchodzę w daną bron i niczego tam nie mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza

to w takim razie ja jestem teraz debilem. gram i gram i nie mam gdzie wykupywać upgradów. czy za grę na HC też dostaję punkty na zakupy? mogę sobie kupić skórki do postaci, ale nie mam pojęcia jak levelować bronie i umiejętności. mam cały czas napisane "punktów 0" wchodzę w daną bron i niczego tam nie mogę zrobić.

 

Który masz level? Bronie i umiejętności kupujesz i upgradujesz w 'zmień wyposażenie'. Za hc też lecą punkty.

Odnośnik do komentarza

HC jest na samym dole i nie wiem dlaczego ale u mnie jest to puste pole, ale jak klikniesz to normalnie będzie ci wyszukiwało HC.

 

Atomizer wcale nie jest taką kosą. Używam go teraz i to prawda, że jeżeli umiesz grać to ciężko być z tym na negatywnym ratio, ale nie sprawdza się dobrze na wszystkich mapach. Do tego nie ma szans zabić 3 typów z full hp naraz, no chyba że są mega noobami. Dmg jest słaby, zasięg jeszcze gorszy i jednak trochę głowy trzeba włożyć żeby podejść ludzi i nabijać killstreaki.

Wildfire'em bawiłem się chwilę i całkiem dobrze się wymiata, ale też nie na wszystkich mapach (te z otwartą przestrzenią są lepsze). Grałem z typkami którzy używali tego przez kilka rund i jakoś nie wybijali się ponad tabelę, a dokładniej to szło im średnio.

Spróbujcie sobie Mutatorem pograć, jest bekowy. :) Sporo killów można tym nabić, czasami ładne double kille od jednej osoby wpadają(reakcja łańcuchowa).

Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś używał Cryguna . Tylko wbiję level i od razu go kupię. Też może być fajny.

Ogólnie bronie są okej jak dla mnie. Po prostu żadną nie będzie się wymiatać z każdej odległości i trzeba sobie rozkminić samemu odpowiednią broń do stylu gry i konkretnej mapy.

Odnośnik do komentarza

Atomizer wcale nie jest taką kosą. Używam go teraz i to prawda, że jeżeli umiesz grać to ciężko być z tym na negatywnym ratio, ale nie sprawdza się dobrze na wszystkich mapach. Do tego nie ma szans zabić 3 typów z full hp naraz, no chyba że są mega noobami. Dmg jest słaby, zasięg jeszcze gorszy i jednak trochę głowy trzeba włożyć żeby podejść ludzi i nabijać killstreaki.

 

Oj mylisz się bardzo, bo jak masz odpowiednie perki to z tej broni robi się kosa. Zasięg to małe piwo, nie można mieć wszystkiego, kluczem jest tutaj 'zabójca', tarcza/kamuflaż no i oczywiście dopakowany na maksa Atomizer. Jak chwycisz przeciwnika to właściwie już po nim, bo nawet jeżeli będzie się chciał bronić to praktycznie nie widzi gdzie strzelać. Jak grasz z głową to nabijesz killsów nawet z levelami <50.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

to w takim razie ja jestem teraz debilem. gram i gram i nie mam gdzie wykupywać upgradów. czy za grę na HC też dostaję punkty na zakupy? mogę sobie kupić skórki do postaci, ale nie mam pojęcia jak levelować bronie i umiejętności. mam cały czas napisane "punktów 0" wchodzę w daną bron i niczego tam nie mogę zrobić.

 

Który masz level? Bronie i umiejętności kupujesz i upgradujesz w 'zmień wyposażenie'. Za hc też lecą punkty.

 

trzeci :D

Odnośnik do komentarza

Dziwne, bo u mnie typy z WF wymiatali. W jednym meczu na normalu, w odpowiedzi tez wzialem WF i bylem pierwszy nie ruszajac nawet dupska z respa. Dodam, ze goscie robili nam base raping, a mimo to, dzieki tej pukawce, z palcem w tylku wyszedlem z ratio na ponad 2.0 (choc na ratio nie gralem- po prostu nawalalem sobie wesolo z tuby). Dodam jeszcze, ze oprocz mnie tylko jeden koles z moje druzyny byl na plusie (ledwo). Aha, WF mam tylko na pierwszym poziomie, bo nie inwestowalem w to (pipi), co samo mowi za siebie (bron ma wiekszy potencjal).

 

tez nie mam trybu hardcore. Rzeczywiscie jak przyłącze na PL to się pojawia ale jak mam na ANg to nie ma (pipi)a zebym go włączył.

CO za GÓÓÓWWWNOO!!!

 

Moze dlatego sa takie pustki na hc.

Odnośnik do komentarza

Atomizer wcale nie jest taką kosą. Używam go teraz i to prawda, że jeżeli umiesz grać to ciężko być z tym na negatywnym ratio, ale nie sprawdza się dobrze na wszystkich mapach. Do tego nie ma szans zabić 3 typów z full hp naraz, no chyba że są mega noobami. Dmg jest słaby, zasięg jeszcze gorszy i jednak trochę głowy trzeba włożyć żeby podejść ludzi i nabijać killstreaki.

 

Oj mylisz się bardzo, bo jak masz odpowiednie perki to z tej broni robi się kosa. Zasięg to małe piwo, nie można mieć wszystkiego, kluczem jest tutaj 'zabójca', tarcza/kamuflaż no i oczywiście dopakowany na maksa Atomizer. Jak chwycisz przeciwnika to właściwie już po nim, bo nawet jeżeli będzie się chciał bronić to praktycznie nie widzi gdzie strzelać. Jak grasz z głową to nabijesz killsów nawet z levelami <50.

Mam to wszystko o czym piszesz. ;) Do tego jako perki Patience (chyba cierpliwość w wersji pl) lub Berserk i Body Armor lub Brigadier (zwiększona ilość naboi w magazynku). Ale to ciągle nie daje pewności na wygraną, przynajmniej mi. Często trafiam na kumatych ludków, którzy odróżniają przebierańca od kumpla, do tego Radar Beacon robi swoje. :)

Co do tej sytuacji 3 vs Atomizer to chodziło mi o walkę bez flankowania, bo jak się ludków zajdzie to od tyłu no to fakt - można tak zabić, jeżeli w porę nie ogarną.

Ale bronie takie jak Bullseye, Shotgun, Mutator spokojnie mogą walczyć z Atomizerem. Shotgun to najbardziej denerwująca kupa dla mnie (większość ludzi z tym lata).

Odnośnik do komentarza

Jutro już Sony powinno wypuścić patcha, o ile nic się nie przedłuży. Multi mnie też wciągnęło, ostatnio miałem taką wkrętkę przy Halo: Reach. :)

 

Edit:

Oglądaliście wstążki do zdobycia? Jest tam kilka typu double kill, triple kill, quad i tak aż do 10-ciu. Zastanawiam się jak i czym zrobić taką sieczkę żeby wytłuc 10 chłopa w odstępie 4 sekund od każdego zabójstwa. Nawet z mutacją byłoby trudno.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Ja doszedłem do 7 i niestety zostałem ubity. Massacre się bodaj zwie ta baretka. No i albo się przyzwyczaiłem albo coś modzili przy serwerach bo gram mi się całkiem nieźle. Dalej trafiają się jakieś lagi czy framdropy, ale to nie to co kilka dni temu.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Jutro już Sony powinno wypuścić patcha, o ile nic się nie przedłuży. Multi mnie też wciągnęło, ostatnio miałem taką wkrętkę przy Halo: Reach. :)

 

Edit:

Oglądaliście wstążki do zdobycia? Jest tam kilka typu double kill, triple kill, quad i tak aż do 10-ciu. Zastanawiam się jak i czym zrobić taką sieczkę żeby wytłuc 10 chłopa w odstępie 4 sekund od każdego zabójstwa. Nawet z mutacją byłoby trudno.

Trafić na kompletnych lamusów. W becie miałem killstreak do 9 podciągnięty.

Odnośnik do komentarza

Jutro już Sony powinno wypuścić patcha, o ile nic się nie przedłuży. Multi mnie też wciągnęło, ostatnio miałem taką wkrętkę przy Halo: Reach. :)

 

Edit:

Oglądaliście wstążki do zdobycia? Jest tam kilka typu double kill, triple kill, quad i tak aż do 10-ciu. Zastanawiam się jak i czym zrobić taką sieczkę żeby wytłuc 10 chłopa w odstępie 4 sekund od każdego zabójstwa. Nawet z mutacją byłoby trudno.

Trafić na kompletnych lamusów. W becie miałem killstreak do 9 podciągnięty.

no ale jemu chodzi zeby co 4 sekundy kogos ubic, to juz jest sztuka :) nie mowimy tu o lancuszku zabojstw

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Jutro już Sony powinno wypuścić patcha, o ile nic się nie przedłuży. Multi mnie też wciągnęło, ostatnio miałem taką wkrętkę przy Halo: Reach. :)

 

Edit:

Oglądaliście wstążki do zdobycia? Jest tam kilka typu double kill, triple kill, quad i tak aż do 10-ciu. Zastanawiam się jak i czym zrobić taką sieczkę żeby wytłuc 10 chłopa w odstępie 4 sekund od każdego zabójstwa. Nawet z mutacją byłoby trudno.

Trafić na kompletnych lamusów. W becie miałem killstreak do 9 podciągnięty.

no ale jemu chodzi zeby co 4 sekundy kogos ubic, to juz jest sztuka :) nie mowimy tu o lancuszku zabojstw

Wiem o co chodziło, jak pisałem, miałem 9 pod rząd w przeciągu 4 sekund, ale to z powodu augera.

Odnośnik do komentarza

Nom, Augerem zamknąć ludzi na spawnie na Park w zniszczonym bloku. Tak chyba byłoby najłatwiej.

Już dzisiaj sprawdzę sobie Cryoguna. Mam nadzieję, że będzie dobry, bo już mi się trochę nudzi Marksman i Atomizer. Magnumem próbowałem grać ale cienko mi idzie. Zobaczę jeszcze po patch'u 1.03, bo lubię tą pukawkę.

Wildfire'a ulepszyłem na maksa, kupiłem przydatne perki ale odechciało mi się tym strzelać dosłownie po minucie. Mega wolno się z tym rusza i te rakiety czasami są nieprzewidywalne. Normalnie jak Rhyno z Ratchet i Clanka. :)

Robiłem też ostatnio wstążki z Radar Beacon. Zajebisty skill, można natrzepać sporo punktów za nic nierobienie.

Odnośnik do komentarza

Jestem pod koniec kampanii więc myślę że można, już coś napisać.

 

Fabuła:

Według mnie fabuła niczym się nie różni od tej w R1 i R2 oczywiście zmieniono miejsca gdzie dzieje się akcja ale czasami odniosłem wrażenie, że niektóre miejsca już widziałem w R1 i R2. Końcówka R3 jest bardzo podobna do końca R2 też jesteśmy w gościnie u obcych. Tak naprawdę nowe to jest tylko fragment akcji podobny do MAD MAX 3. W R2 z tego co pamiętam walczyliśmy z większymi bydlakami. To tyle jeżeli chodzi o fabułę niczym mnie nie zachwyciła. Może jak zobaczę koniec to coś będzie na plus.

 

Gameplay:

Czasami panuje straszny chaos i nie wiadomo gdzie iść, kto strzela do kogo i dlaczego. Jest sporo takich momentów szczególnie w NY. Wybór broni jest całkiem spory ale na myśl nasuwa mi się MGS i Snake z jego przepastnymi kieszeniami, w których chowa wszystko co ma. Tu jest podobnie, gdzie główny bohater to wszystko trzyma.

 

Inne:

Zacznę od synchronizacji ruchu ust z wypowiadanymi tekstami nie wiem jak w innych wersjach językowych ale w polskiej jest z tym bardzo kiepsko.

Grafika. No właśnie grafika według mnie jak na tytuł ex na PS3 to jest przeciętna poza kilkoma widokami niczym nie zachwyca. Odnoszę wrażenie, że w R2 było lepiej. Grafika w trybie 3D też nie zachwyca nie jest to poziom Killzone 3. Jest strasznie uboga, Dodano trochę latającego brudu, pyłu i deszczu w sumie nic ciekawego. W Killzone 3 (gra ukazała się 8 miesięcy wcześniej) jest bardziej bogato.

Odniosłem również wrażenie, że gra nie działa zbytnio płynnie, zdarzają się miejsca że strasznie przycinało a w NY przed wejściem na teren obcych miałem freeza prawie na 5sekund, myślałem że konsola się zawiesiła (było to w trybie 3D). Może to wina tych Patchy, które wypuścili a jeżeli nie to słaba kontrola jakości. Jest to pierwszy tytuł, w którym coś takiego miałem.

 

Podsumowując:

 

Żałuję trochę kasy. Mogłem poczekać aż gra stanieje ale skusiłem się opiniami prezentowanymi wyżej i chciałem poznać zakończenie całej historii. Według mnie na dzień dzisiejszy gra jest dla mnie na 6 może 7 na 10. Tak nie powinny wyglądać exy. Jednak chyba sprawdza się opinia że jak nie jest to studio wewnętrzne to gry już nie powalają jakością. No i teraz Insomniac to już multiplatformowcy. Chyba czuli pismo nosem, że ostatnia cześć będzie kiepska i uciekli z obozu SONY.

Strasznie denerwujące było również instalowanie gry oraz ten PATCH na początek.

 

Może jak skończę singla to coś dopiszę. Multi jeszcze nie ruszałem ale po doświadczeniach z R2 i becie R3 jestem nastawiony sceptycznie.

 

Co jeszcze mnie wkurza (podobnie było z Killzone 3) to w trybie 3D jak ustawi się prawidłowo obraz w grze to przerywniki wyglądają jakby wokół postaci pojawiał się duch. Nie wiem czy oni nie mogą sobie poradzić z tym 3D i wciskają na siłę czy to jest taki "ficzer" :) Według mnie bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby w grach, w których mamy obsługę 3D zrobienie jakiejś kalibracji w zależności od miejsca w którym siedzimy podobnie jak ma to miejsce z ustawianiem jasności. Chyba nie jest to wielkim problemem.

Edytowane przez K_J
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...