Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

Mozecie zdradzic gdzie kupiliscie gre???bo ja dzis z rana objechalem troche Gdanska i nie dostalem

Bo Gdańsk to zadu.pie jeżeli chodzi o gry a raczej sklepy z nim związane.

 

Sam jestem z Gdańska, oczywiście kocham moje miasto ponad wszystko ;]. Ale w(pipi)ia mnie fakt, że nie ma u nas żadnego sklepu, stricte konsolowego, z grami itd. Tylko piep.rzone empiki, MM, Saturn itd.

 

A Kraków, Warszawa czy nawet Łódź mają ;/. A najczęściej w takich sklepach typowo konsolowych można wyrwać gry przed premierą i w 'normalnych cenach".

 

PS. Nawet Gdynia ma Nintus-a ............................ co za czasy ;p.

 

w Gildii masz sklep konsolowy, we Wrzeszczu na rynku jest też coś z konsolami ale tam jest bieda.

 

Wiadomo czy już jest lub kiedy będzie gow3 w Saturnie/MM ?

Odnośnik do komentarza

W MM Gorzów GoW 3 PL ma być ok godziny 16.

 

Skąd wiesz? ja dzwoniłem dziś to ziomek powiedział, że sprzedaż kategorycznie od jutra, cena 239 ;]

 

ps o której dzwoniłeś? bo mi to o 9 powiedzieli

 

No ja dzwoniłem ok 10.30 i gość mi powiedizał bym dzwonił ok 16 w celu dowiedzenia się czy god jest w sprzedaży, cholera jasna czyli jednak od jutra będzie i to jeszcze w takiej cenie no to ładnie. Mi akurat to nie robi różnicy bo mam dzisiaj na 2 zmianę do pracy i i tak bym nie pograł ale ta cena hmm. Może jescze zamówię na necie gdzieś kurierem.

Odnośnik do komentarza

MM na bukowskiej w Poznaniu już ma GoW 3, ale gość mi powiedział, że póki co nie sprzedają. Musi o tym zadecydować jakiś kierownik działu czy ktoś. I może za 2h będzie już coś więcej wiedział. :/ A na szwajcarskiej prawdopodobnie będą mieli około 18:00, ale lepiej pierw przedzwonić dla pewności.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...