Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi) w jakiś Tarnowskich Górach jest z sklep z grami?! I maja tam Uncharted przed empikami?

 

Zwrot akcji w Saturnie (Szczecin). Dowiedziałem sie przez telefon ze gra NAPEWNO będzie przed premiera. Gdy spytałem sie kiedy dokładniej i otrzymałem odpowiedz to normalnie zamarlem. W CZWARTEK PO POŁUDNIU PRAWDOPODOBNIE JUŻ BĘDZIE.

Odnośnik do komentarza

Jak jest tu ktoś z Gdańska, to mogę mu oddać za piwo paragon i kod kreskowy z pre-order packa z Empiku. Kupi sobie 20zł taniej grę w dniu premiery.

 

A kupowałeś ten pierścień w Gdańsku Empiku (dworzec)? Nie wiesz czy jeszcze je mają?

 

Bo próbuję się do nich dodzwonić od rana ale ... No i przy okazji dowiadywałeś się kiedy będą sprzedawać?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A kupowałeś ten pierścień w Gdańsku Empiku (dworzec)? Nie wiesz czy jeszcze je mają?

 

Bo próbuję się do nich dodzwonić od rana ale ... No i przy okazji dowiadywałeś się kiedy będą sprzedawać?

Ta. Kupowałem w niedzielę na dworcu w tunelu i mieli ze 20 sztuk tego. Powiedzieli, że będą sprzedawać tak jak jest premiera, czyli 2.11. Nie ma opcji wcześniej, nawet spod lady. Chyba, że się dowiedzą, że konkurencja wystawiła na półki swoje kopie wcześniej, to też wystawią, ale nie ma co liczyć na wcześniej niż poniedziałek. Mimo, że Battlefielda od wczoraj mają na półkach a w niedzielę pytałem kiedy będzie, to mówili, że premiera w piątek i wcześniej nie będzie. Tam nieogary pracują to niczego na 100% się nie dowiesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Liczyłem,że też dorwę pierścionek ale lipa. Zwykła edycja 219 a specjalna 249 w empiku, minus te 2 dychy za preorder. Wolę jednak te 2 dyszki zaoszczędzić bo wychodzi na to,że tyle za pierścionek się płaci.

 

 

Ejże... co to oni wymyślają? :confused: ja dziś radośnie kupiłam ten preorder w empiku z pierścieniem, bo na empik.com pisało, że podstawka będzie kosztować 199.99, ale jeśli wyskoczą z 219 zł, to nie kupie. A specjalnie się jeszcze pytałam jaka będzie cena całej gry, ale sprzedawca nie miał pojęcia. Świetnie są poinformowani jak zawsze :pinch:

Edytowane przez LadyDorison
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś jest ze Śląska to w sklepach Playsoft w Bytomiu, Chorzowie, Tarnowskich Górach i Katowicach Uncharted 3 będzie w piątek. Cena 199 zł.

 

 

 

w Bytomiu to jest ten sklep przed Agorą w tej bramie ?

 

 

Tak, na Dworcowej.

 

Jeśli planujesz tam kupić, to będzie od godziny 15, tak powiedział mi właściciel.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi) w jakiś Tarnowskich Górach jest z sklep z grami?! I maja tam Uncharted przed empikami?

 

Zwrot akcji w Saturnie (Szczecin). Dowiedziałem sie przez telefon ze gra NAPEWNO będzie przed premiera. Gdy spytałem sie kiedy dokładniej i otrzymałem odpowiedz to normalnie zamarlem. W CZWARTEK PO POŁUDNIU PRAWDOPODOBNIE JUŻ BĘDZIE.

 

 

Tzn. dzisiaj po poludniu?!? Mam rzut beretem do Szczecina ;)

Odnośnik do komentarza

Kraków

 

Saturn - gość z działu software, na pytanie czy będzie można kupić jutro albo w poniedziałek odpowiedział: "wszystko zależy od tego czy konkurencja zacznie sprzedawać wcześniej, jeśli tak to oni też zaczną sprzedawać". W skrócie dalej nic nie wiadomo :)

 

MM - Al. Pokoju - jeśli już będzie możliwość wcześniejszego zakupu to w poniedziałek i to też nie wiadomo czy na 100% bo nie wiedzą czy im transport przyjedzie na poniedziałek :)

 

Empiki - wiadomo 2.11 - chyba, że się coś zmieniło to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...