Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

Pograłem trochę, grafika w cut scenki przyzwoita, podczas gry są "ząbki" i tyle (tudzież az tyle). spadku klatek nie zaznalem narazie, większej rozpierduchy nie robiłem. muzyka w grze bardzo fajna (wiolonczela jest mega) gameplayowo... za wczesniej by coś napisac, wydaje mi sie ze jest na normalu troche trudniej niz w jedynce. za szybko jakos ginę. Amp-a uzywam głównie na przemian z granatami imo dobre kombo. troche wkurza mnie ładowanie się i szukanie zasilania pod jednym "klawiszem" L2 kiedy w krytycznych momentach chce sie podladować zaskakuje szukanie i wyszukuje mi pierdoły na mapie zamiast sie ładowac. polska wersja... imo nijaka bez większych patologii ale tez nie zachwyca (bynajmniej narazie), gram na sukinsyna i można powiedziec ze sie dzieje na ekranie :diablo: co do fabuły... jak sie okaże to co myślę to p,ie,rdo,lnę tą grą o ściane :confused: (czyzby na samym poczatku gry był hardcorowy spoiler fabularny? jak tak to Fail. mam nadzieje ze sie mylę)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

zdjcie0099hr.th.jpg

Uncharted Love :teehee:

ad1: zastanawiam sie za co tego minusa dostałem. <_<

ad2: on tak serio bo mnie na priv jeszcze męczył

ad3: gre juz mozna w kazdym wiekszym sklepie kupic wiec nie wiem po co te hejty pod moim adresem.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole a ja zamówiłem tą edycję specjalną za 200zł z vobisu i jeszcze nic o wysyłce nie mówią... Oby w poniedziałek wysłali.

 

E: Ok dzięki za info :thumbsup: napisze do nich albo dzwonkne

 

Dokładnie tak samo zamówiłem... i co? jakis nic nie mowiący status zamówienia jest podany...

Dzwoniłem do kolesia z centrali i powiedzieli ze pomimo tego ze bada mieli gry wczesniej to zaczna wysylac i sprzedawac w dniu premiery co jego zdaniem jest 10 czerwca.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Wbrew wszystkiemu Nislawny Imo jest specyficzną grą, to nie jest assassin ani inne temu podobne gierki. nie kazdemu podchodzi tego typu gra. są gusta guściki a 7,5 to troche mało, ogram zobacze. to co zobaczyłem narazie to mocne 8+.

Odnośnik do komentarza

Tyle, ze GS odnosil sie glownie do jedynki, ktoremu dal 9. Uwazaja ze jest odtworcza i poza lepsza grafa, reszta elementow jest raczej slabsza i niedopracowana.

 

Coz, wole sam okreslic. Matrwi mnie to, ze ponoc wybory moralne nie przekaldaja sie na fabule i nie maja w zasadzie znaczenia. Licze natomiast, ze fabula da rade, bo to jeden z najmocniejszych punktow jedynki.

 

PS. Czy na polskiej okladce naprawde jest nieSławny: inFamous 2?

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Recenzja GameSpotu

http://www.gamespot.com/ps3/action/infamous2/index.html

 

Sa rozczarowani. 7.5 napewno nie zadowoli Sucker Punch.

 

7.5? Cytując Duke'a: 'What the fuck?'. To już chyba rzeczywiście ktoś się z ch*jem na łby zamienił. Tylko Gears'y mogą być 'bigger, better and more badass' czy jak? Red Faction: Armageddon dostało u nich 8.0, a dema mogliście sobie porównać.

Odnośnik do komentarza

Recenzja GameSpotu

http://www.gamespot.com/ps3/action/infamous2/index.html

 

Sa rozczarowani. 7.5 napewno nie zadowoli Sucker Punch.

 

7.5? Cytując Duke'a: 'What the fuck?'. To już chyba rzeczywiście ktoś się z ch*jem na łby zamienił. Tylko Gears'y mogą być 'bigger, better and more badass' czy jak? Red Faction: Armageddon dostało u nich 8.0, a dema mogliście sobie porównać.

 

Wiarygodność gamespot jest taka sama jak ign. Im więcej reklamuje się daną grę na portalu, tym większa szansa, że ocena będzie wysoka.

Odnośnik do komentarza

Co do demka, stary dobry inFamous. Widać, że wszystko zostało poprawione względem jedynki. Grafika na plus, może drażni nieco brak AA, ale trzeba pamiętać, że to gra z otwartym światem. Chyba najładniejszy sandbox w jaki grałem. Nowe moce świetne, jest mega zadyma, a przy okazji gra chodzi płynnie. Samo miasto także na duży plus, wzorowali się na Nowym Orleanie, jedynym mieście w USA, gdzie można coś ciekawego, wiekowego zobaczyć ;). Ogólnie bardzo dobre wrażenia. Jedynkę ukończyłem dwa razy, co zdarza mi się baaardzo rzadko. Preorder złożony, czekam na dzień premiery.

Odnośnik do komentarza

Wbrew wszystkiemu Nislawny Imo jest specyficzną grą, to nie jest assassin ani inne temu podobne gierki. nie kazdemu podchodzi tego typu gra. są gusta guściki a 7,5 to troche mało, ogram zobacze. to co zobaczyłem narazie to mocne 8+.

 

i chwała mu za to. Demo mnie utwierdziło, że tak jak jedynkę, biorę IF2 w dniu premiery.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...