Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo fajny ten pierwszy odcinek. dobrze, że nie ma od razu jakiejś mega rzeźni bo ja w sumie lubię te wątki przygodowo-familijne w db i mogę nawet całe odcinki o rozrabiających trunksie i gotenie oglądać. bardzo pasuje mi też to, że wydarzenia z filmów kinowych zostaną rozłożone na części a może i nawet rozbudowane bo nie zdążyłem ich nadrobić. po zmasowanym ataku armii zmartwychwstałego friezy marzy mi się jakiś międzygalaktyczny/wymiarowy turniej na modłę tenkachi bodukai gdzie wszystkim w jakiś sposób ograniczyli by moce. reprezentacja ziemi kontra kozaki z całego wszechświata, taki powrót do korzeni :obama:.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja oczekuję niszczenia galaktyk, w końcu nazwa Super do czegoś zobowiązuje. Pierwszy odcinek dobry, taki przypominający bohaterów i robiący za aperitif do większej rozróby. Byłoby trochę zbyt dziecinne by już na początku każdy odpalił SSJ8 i bił się z naiwnego powodu. Tak mamy mozolnie budowaną historię, i cóż będzie trochę jak za dawnych czasów - tylko że odcinki nie będą codziennie, tylko co tydzień.

Kurcze, szkoda że to jeszcze nie jest nawet narysowane całe, mogliby od razu cały sezon wydać ;)

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszy odcinek. Jej, morda mi się cieszyła, oglądając powtórkę Buu Sagi (której już praktycznie nie pamiętam, bo oglądałem tylko w TV, a za Kai się nigdy nie wziąłem).

Mam jak tk: bardzo podobają mi się wątki przygodowe i dlatego chciałbym, żeby było tego jak najwięcej, zanim zaczną przeskakiwać się w poziomach mocy i w ogóle walki będą trwały jak w starej zetce po kilkanaście odcinków.

 

Powrót do dzieciństwa.

Odnośnik do komentarza

Ta seria jest robiona od poczatku tylko jako anime, wiec mozna byc pewnym, ze bedzie miala totalnie inna dynamike, od oryginalu.

Jak w oryginalnej mandze miejsce jest ograniczone i postacie glownie gadaja o tym, co zamierzaja zrobic i na podstawie ich wypowiedzi kreujemy ich wizerunek, tak tutaj jest szansa na to, ze glownie czyny i watki poboczne dadza nam obraz postaci.

Pierwszy odcinek mi sie podobal, pewnie jeszcze kilka odcinkow bedzie takich dosyc spokojnych, ale potem spodziewam sie, ze stanie sie cos grubego.

Odnośnik do komentarza

Jak skisłem z tej końcówki z żółwiem xD

 

Jarango lvl over 9000 oczywiście. Jeśli to będzie miało bardziej przygodowy charakter to jestem jak najbardziej za, oczywiście jakieś dobre napier,dalanki co jakiś czas też mogą być. Zaje,biste uczucie czekać teraz co tydzień na zupełnie NOWY odcinek ukochanego anime <3

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

też mi sie podobał pierwszy ep. i rzeczywiscie jak potną to tak jak piszecie to troche słabo ;/ 

chwila, pod koniec z-tki była już Pan córka gohana i videl a w pierwszym ep dopiero sie hajtają  :[  co to za niezcisłości

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...