Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając Dragon Ball Super wreszcie doszedłem do wniosku, że zniosę chyba wszystko związane z Dragon Ballem... Pierwszy raz, więc obejrzę całe GT...jak dotąd obejrzałem 8 odcinków...i póki co podobny poziom biedy...zero ciekawych walk, zrobienie z Trunksa debila, obniżenie poziomu mocy..oby dalej było lepiej, bo chcę wreszcie zobaczyć w całości tą sagę..ew. jakbym nie dawał rady to, od którego odcinka zaczyna się coś bardziej dziać ?

 

Edit: 10 odcinek z tańcem to chyba jeszcze większa głupota niż to co robił Oolong w DB Super...

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Patrząc na dzisiejsze pomysły Toriyamy, jak przywrócenie idioty Pilafa i jego bandy (Gość powinien być martwy, chce podbić świat, życzenie nie powinno go wskrzesić), czy umożliwienie Frizerowi osiągnięcie poziomu przewyższającego Super Buu w zaledwie 3 miesiące..Do czego to doszło, żebym chwalił GT...

Odnośnik do komentarza

Boże tak glupiej przemiany na wyższy poziom nie idzie zaakceptować. No do wafla nawet w przebajerzonym Z osiągano coś więcej ciężkim treningiem a tutaj stanęli sobie w kóleczku i stworzyli boga:( No kur.wa xd.

 

Straciłem już nadzieję na jakiś dobrych animatorów. Poprzednio każdej ważnej zmianie towarzyszył odcinek z górnej półki animatorów i rysowników jak na standardy całej serii a teraz non stop mamy postaci narysowane z lekkim downem bez wyrazu:/ Chyba tylko pierwszy odcinek wyglądał jako tako.

 

Do gazu z tym:/

Odnośnik do komentarza

Co wy, battle of god nie oglądali, że tacy zdziwieni przemianą?

Ale spoko, jest tak guwniacka, że można ponarzekać znowu :czesc: 

No i dlaczego soundtrack jest taki wieśniacki, nie brzmi jak ost z niame, a ost z kolejnej gierki o Dragon Ballu. Nie mogli zostawić po prostu starego OSTa z zetki =/?

Eh, zaorać to anime. Może jak zekranizują obie kinówki, to coś ciekawszego wymyślą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...