Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

 

Komplet nowych na stronie jpf 450zl, uzywki pewnie jeszcze taniej. Tyle co dwie gry, a tyle czytania.

Dwie gry konsolowe, chciałeś dodać. ;)

 

Ale w sumie nie wiedziałem, że JPF nadal sprzedaje nówki. Może kiedyś nostalgia weźmie górę i kupię pakiet.

 

Kilka tomów to dodrukowane egzemplarze, ale nic się nie traci. Manga > Anime pod każdym względem :)

Odnośnik do komentarza

A ja nigdy nie czytałem mangi, bo po co to komu? Anime tak naprawdę robi swoje a ten dubling rtlowski/francuski był biedny jak poźniej był internet i oglądało się to w japanize oryginal.

 

Nostalgia nostalgią, ale tą kreske DBS mogliby poprawić bo jest tragiczna. 

Tylko, że oni wiedza, że ja wiem, że będę to gó.wno rozmazne oglądać bo jestem fanbojem i chce wiedzieć czy w końcu Goku wybuchnie od środka od przypływu mocy czerwonej, niebieskiej i a później wszystkie kolory tęczy. 

Odnośnik do komentarza

Ale durnowaty motyw teraz w DBS. Bo niby

 

 

jest 3-5 minut na rozwalenie tego złego klona Vegety, zanim prawdziwy wyparuje

 

 

a tymczasem przeciągali pogadankami z dobry kwadrans. :rofl:  No i coś mi się wydaje, że

walka Goku z tym czymś wcale taka szybka nie będzie, chyba że ten pierwszy po treningu u Kaio stał się już takim koksem, iż ma teraz Vegetę na strzała, w co wątpię. No chyba, że klon posiadł moc tylko "bazowego" Vegety, a przeciwko SSJ Blue już się obsra

 

 

Swoją drogą, przypomina się Majin Saga motzno. No niby powinno być super i w ogóle wow, ale mam jakieś takie wrażenie lekkiego odgrzewania kotleta, tylko w nieco innej konwencji. :dunno:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Ale durnowaty motyw teraz w DBS. Bo niby

 

 

jest 3-5 minut na rozwalenie tego złego klona Vegety, zanim prawdziwy wyparuje

 

 

a tymczasem przeciągali pogadankami z dobry kwadrans. :rofl:  No i coś mi się wydaje, że

 

 

Twoj pierwszy dragon ?

Wystarczy sobie przypomniec fillery z Frieza saga jak namek mial eksplodowac za 5 min = 10 odcinkow.

Odnośnik do komentarza

A skąd wiesz że używali smoczka he? (pipi)ac.

 

Ważne ze ot teraz zaczyna być w końcu coś ciekawego bo od ponad 40 odcinków to trochę nuda wieje

 

Też odnoście wrażenie że od momentu skumplwania się z beerusem ulecial jakikolwiek klimat zaszczucia?

Przez te wszystkie odcinki brakuje mi wlasnie jakiegoś konkretnego czarnego charakteru, który jak frieza, cell czy nawet buu byli by jakimś zagrożeniem. Teraz po stronie bohaterów mamy whisa i beerusa więc potencjalnie nikt nie może im zagrozić :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...