Skocz do zawartości

SUPER STREET FIGHTER IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A ja mam pytanie z innej beczki. nabyłem pada do SF4 z Ryu (MadCatz0 - wszystko fajnie tylko, że bez odbiornika (cena była taka, że wstyd nie wziąść - 10zł) - poza tym nie wiedziałem, że on potrzebuje odbiornik jeszcze. Myślałem, że działa tak jak Dual. Teraz pytanie gdzie mogę kupić sam odbiornik kompatybilny z tym padem? Albo jakiś zamiennik? Może ktoś mi doradzi? Street Fightera mam i wtedy jakbym miał komplet mógłbym wreszcie siędelektować grą. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
nabyłem pada do SF4 z Ryu (MadCatz) (...) Street Fightera mam i wtedy jakbym miał komplet mógłbym wreszcie siędelektować grą. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź
Wybacz, że nie w związku z Twoim pytaniem, ale jak można się delektować SF grając na padzie mającym sam krzyżak? ;> O ile nie jest to jakaś specjalna konstrukcja, to raczej mija się to z celem, moim zdaniem.

 

Osobiście proponuję przejściówkę na dual shocka i granie na gałce, jeśli nie możesz sobie pozwolić na arcade sticka.

Odnośnik do komentarza

Może zależy na jakiej gałce? Nie chcę zgrywać eksperta, gdyż w żadnym wypadku takowym nie jestem, ale spędziwszy wiele lat przy tekkenie, nagle dorwawszy SF4, granie na jakimkolwiek krzyżaku było dla mnie tragedią. Dopiero jak podłączyłem do PC Dual Shocka 2 od PS2 mogłem zacząć normalnie grać niektórymi postaciami, szczególnie tymi wymagającymi precyzyjnych półkółek czy całkowitego kręcenia. Np. Hooligan Combination Cammy - to nie jest dla mnie "o, wyszło/o, nie wyszło", tylko zupełnie naturalna kombinacja na gałce, szczególnie w ferworze walki. Na krzyżaku nastomiast nie dość, że tego typu ciosy wychodziły raz na ruski rok, to jeszcze sztuką było je dokładnie wklepać błyskawicznie w zależności od sytuacji, a nie tylko training mode.

 

No chyba, że gracie na padzie od X360, czy coś... ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

5 nowych postaci, 6 nowych aren, balans gry poprawiony i obiecują dodać więcej trybów gry w samym tym dodatku niż dotychczas ma gra w aktualnej wersji.

 

Myślicie, że już mogę kupić fulla na początku 2014 czy capcom jeszcze jakąś wersją SFIV zaskoczy gdzieś w połowie 2014? :P

Odnośnik do komentarza

5 nowych postaci, 6 nowych aren, balans gry poprawiony i obiecują dodać więcej trybów gry w samym tym dodatku niż dotychczas ma gra w aktualnej wersji.

 

Myślicie, że już mogę kupić fulla na początku 2014 czy capcom jeszcze jakąś wersją SFIV zaskoczy gdzieś w połowie 2014? :P

Może trzymają jeszcze coś dla Hyper Turbo Arcade Edition.

Odnośnik do komentarza

ultra street fighter 4 będzie się to nazywać :) czekam na ultra street fighter 4 turbo na next geny :P . A tak poważnie to się już parę razy zastanawiałem czy nie uderzyć w SF4, boli mnie jednak dość mała zawartość dla singlowego gracza. MK rozpieścił mnie genialnym story mode, kryptą i wieżami wyzwań - sf jednak celuje stricte pod gracza sieciowego :(

Odnośnik do komentarza

 

>Delivered the way you want it

>15$ patch

 

lawl...

 

Co do singla, gra może i nie ma trybów, które by wciągnęły tak jak wspomniany MK, ale mimo tego gra się przyjemnie. Niemniej jednak największa bolączka, to kiepskie AI, które nawet na najwyższym poziomie trudności zachowuje się debilnie. Trochę irytujące, gdyż osobiście grywam tylko w ramach relaksu, a co za tym idzie z AI nie ma problemów, a w multi dostaję w dupę. ;p

 

Mimo tego, przyjemna gierka - na pewno nie szkodzi sprawdzić... gdy już wyjdzie nowa "edycja"...

Odnośnik do komentarza

To zależy jaka to wersja. Widzę nawet na zapowiedzi że jest logo Steam więc stawiam, że tam będzie dość szybko. Sam ostatnio głównie na PC gram - mieszkanie z kobietą ma swoje wymogi ;-) Ale tez mam to samo ale czasem za 1/3 kasy i to legalnie.

 

Czy pudełkowa wersja nie aktywowała po wpisaniu kodu wersji Steam?

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Nie, pudełkowe SF oraz SFxT nie rejestrują się na Steam, a jedynie wymagają G4WL. Inna sprawa, że wersje steamowe nadal potrzebują tego potworka M$ do gry...

 

Ale fakt, SFxT kupiłem po raz drugi na Steam, aby mieć komplet DLC taniej niż kupowanie ich bezpośrednio od M$ do podstawki. Z USF4 pewnie zrobię to samo... przy okazji jakiejś promocji -75%...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...