Skocz do zawartości

Buzz!: Świat Quizów


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze mogłoby to nieco stanieć, bo pincet złotych to nieco wiele... Sam bardzo chętnie bym w to zagrał ze znajomymi, ale ta cena... a buzzery na kablu... kurcze jakbym się 10 lat cofnął 

 

ps. a nie ma gdzieś może jakiejś petycji o niewyłączanie serwerów?

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

Ja mam buzzery bezprzewodowe ale DS3 już na kablu z przedłużką usb 2 m. Stary działał jak igła 5 lat, niestety zalałem go drinem na imprze. Kupiłem nowego DS3 w Saturnie, podziałał 2 miesiące i skończył się Wirles:) a paragon zaliczył oczywiście koszalin:)

 

Wracając do tematu to ja bym brał z kablami, po 5 min rozgrywki zapomnisz, że są jakieś kable.

Odnośnik do komentarza

Pytań jest coś ponad 5000, jeżeli gra się od imprezy / święta czyli tak jak powino się wvto grać to starczy na baaaaardzo długo. Ja mam praktycznie od premiery czyli już kilka lat i jeszcze nigdy żadne pytanie się nie powtórzyło. Bierz śmiało ten najlepszy party game na konsolę.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dla mnie Buzz to tylko sesje po multi, lub czasem pytania graczy (które są ciekawe).

Musi być komplet czterech graczy u mnie vs czterech nieznanych mi z Internetu :). Brakuje tylko jakiejś pauzy na polanie kielonków :)

Od czasu tego posta wiele się pozmieniało. To zamknęli serwery, czy... ostatnio odkryłem, że jeden buzz mi nie działa. Bateria wylała :/

Da się coś z tym zrobić? Przemyłem wacikiem z wodą i wszystko się tam porozmazywało. W ogóle te buzzery są tak zrobione, że z jednej strony jak wyleje bateria, to od razu leci na układ scalony.

Odnośnik do komentarza
  • 9 lat później...

Odkupuję trupa:

 

Czy kupując dodatkowe pakiety pytań w PS Store (teoretycznie dedykowane chyba tej darmowej wersji Quiz Player) to czy będę mógł skorzystać z tych pytań w fizycznych grach z serii Buzz? Chodzi mi o:

- Buzz Quiz TV

- Buzz Polskie Łamigłówki

- Buzz Świat Quizów

 

Teoretycznie w opcjach wszystkich tych trzech tytułów jest opcja "Pobrane pakiety", ale wolę się upewnić. Jeżeli tak to sobie nakupuję wszystkiego póki można.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.04.2024 o 15:56, jimmyyy8 napisał:

Odkupuję trupa:

 

Czy kupując dodatkowe pakiety pytań w PS Store (teoretycznie dedykowane chyba tej darmowej wersji Quiz Player) to czy będę mógł skorzystać z tych pytań w fizycznych grach z serii Buzz? Chodzi mi o:

- Buzz Quiz TV

- Buzz Polskie Łamigłówki

- Buzz Świat Quizów

 

Teoretycznie w opcjach wszystkich tych trzech tytułów jest opcja "Pobrane pakiety", ale wolę się upewnić. Jeżeli tak to sobie nakupuję wszystkiego póki można.

 

 

 

EDIT: po dodaniu wątku z reddita nie moge dopisać nic na końcu postu. Po ile są te dodatki?

Myślę, że na forum obecnie są dwie osoby żywo zainteresowane i używające Buzz na PS3. Pierwszą jesteś Ty, drugą ja :kekw:

 

Nie wiem, czy to rozwieje Twoje wątpliwości: 

 

image.png.396a4062772e0bb10c157daf7aae3168.png

 

i cały wątek, nasi tam byli:

 

Edytowane przez ProstyHeker
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, smallv86 napisał:

Da się te wszystkie gry:

kupic na pastorze czy tylko fizyczne wersje?

Kupujac wersje angielską będę np mógł ściągnąć pacha z polskim pakietem językowym i grać po polsku?

 

Nie da się, nie ma ich na PSStorze. W cyfrowym sklepie są tylko małe/dodatkowe pakiety pytań.

 

Nie jestem pewien jak z kupnem fizycznej wersji po angielsku, ale raczej nie ma wtedy polskiego języka ani dubbingu. A już na pewno nie w części Polskie Łamigłówki, bo to specjalnie przygotowywana wersja na dany region.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze to było jak działaly serwery online i chyba z pomocą kamerki było słychać rozmowy w lobby (?), bo pamiętam jak jakaś rodzinka się śmiała z ksywki grzybiarz :)

No I żeśmy chodzili chlać do znajomych wódkę. Było nas tam ze 3 parki: 6 osób, jakoś graliśmy na tych 4 buzzerach, versus jakimś innym parkom, którzy też pewnie chlali przy sobocie.

emocje sięgały zenitu, niby wygrywasz a na końcu wszystko możesz stracić i ten lektor (boberek) śmiejący się z graczy…

kurla playlinki na ps4 ze smartfonami to była bieda. A na ps5 coś wyszło podobnego? 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...