Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, moja Spica przeleżała pół roku czekając na serwis. Włączam ją i wszystko ok, żadnych zawieszek itd - cud. Nie pamiętam już co tam miałem - polećcie jakiś launcher darmowy, app do smsów i zegar :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Pytanie jakich wiele już padało na wielu forach (pewnie i tutaj też), ale jaki jest najkonkretniejszy soft na gt540 powyżej 2.1? "Najkonkretniejszy", mam tutaj na myśli zarówno pracę telefonu (szybkość, brak zawieszania się, itd.) oraz oszczędność baterii. Najważniejsze jest również to, aby trybiło wszystko to co na oficjalnych softach, bo czytając przeróżne wątki oraz anegdoty "co nie działa", to tracę już wiarę. Czy może pozostać na 2.1?

Odnośnik do komentarza

z11447897X,Tablet-GoClever-Tab-A73-w-Biedronce.jpg

 

Przeczytałem wszystkie recenzje tego sprzętu i zobaczyłem wszystkie dostępne na youtube filmiki - w czwartek przejdę się zakupić swój egzemplarz (jeśli się uda), bo wygląda na idealną przeglądarkę netu/filmów do łóżka. No i aktualizacja do ICS napawa optymizmem :)

 

BTW, wyszedł Instagram na Androida (i raven raven jest na screenshocie ;)).

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Kupilem. Jak na razie wrazenia bardzo pozytywne - odblokowalem sobie market tak zeby byl rozpoznawany jako sgs2 i wszystko dziala bardzo plynnie i bez zadnych zwiech :) ekran nie jest najwyzszych lotow ale sprzecik obsluguje sie bardzo wygodnie. Jest zrobiony z dobrych materialow, wszystko swietnie spasowane i dobrze lezy w dloniach. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Odnośnik do komentarza

Ten tablet ma chyba taki sam GPU co SGS II, prawda? Z tego co widziałem zaawansowane gierki 3D śmigają na nim jak należy! Największą bolączką jest IMO rozdzielczość WVGA. W takim wypadku kupno czegoś takiego oznaczałoby kupienie dużego SGS II, za co podziękuję :). Jak już kupować takie urządzenie, to niech potrafi wyświetlić więcej niż każdy średniej klasy telefon (bo standardem powoli będzie się stawać 720p, WVGA to można mieć w ZTE Blade za 400 zł).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...