Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Na Touchwizie nie wiele. Tryb Immersive z API Google a nie Samsungowy, przezroczystości również od google więc będzie ich więcej ale dla nas to nie ma takiego znaczenia bo nie mam przycisków ekranowych. Nie wiem o co płacz z kitkatem taki, trochę wnosi ale żeby jakoś strasznie wiele to nie. Przezroczystości Samsung miał wcześniej. Ja mam zmieniony rom na Google Edition i jestem zadowolony, brakuje mi tylko SmartStay ale znalazłem alternatywę więc NIC mi z Samsungowych "bardzo" użytecznych rzeczy nie brakuje :-)

Odnośnik do komentarza

Wgrałem tego archi znajomemu po wymianie ekranu i jest bardzo zadowolony. Także dzięki brzydalu za radę :-)

Wypraszam sobie. <_<

 

A z 4.4 na s3 zostaje leak, ale te sa IMO w pelni kontrolowane przez sammiego, wiec skoro officiala nie bedzie to wyciek jest malo prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza

Ok odkrylem ostatnio robienie konferencji tj dzwonie do kogos , dzwonie do drugiej osoby, potem moge przelaczac sie miedzy liniami albo polaczyc rozmowe.

Da sie zrobić taka rozmowe grupowa z automatu tj wybieram osoby ktore chce i automatycznie utowrzy mi conference call , bez wykrecania do kazdego z osobna? Albo moze jakas appka do tego  ?

Odnośnik do komentarza

Jesli twoim zdaniem kk wnosi malo nowego w stosunku do poprzednika to cos niedoinformowany jestes. Poza tym wkurwia mnie, ze s3 pociagnela by kk z 1 gb ramu a tu sie o hajs rozchodzi.

 

Ok sprecyzuje ;) mało wnosi w moim Note 3, bez roota ;) Telefon buja  tak samo ultraszybko jak na poprzednim Andku, wizualnie jest niemalże identyczny :)

Odnośnik do komentarza

Czy da sie (i jak) wlaczyc przewidywanie tekstu w ustawieniach klawiatury, by ta dzialala w przegladarce defaultowej? Przy smsach jest ok i pojawiaja sie cale slowa sugerowane, ale jak pisze maila czy posta na forum to jest tylko manual i polskie ogonki trzeba recznie wybierac przytrzymujac literke. A to droga przez meke. MĘKĘ!!

 

Andek 4.1.2, stockowy od LG

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Te cale Goriila Glass sa za przeproszeniem o doope rozbić. Mam od piatku HTC One max ktory posiada ten ekran w super hiper ekstra technologii. Wiec majac to na uwadze nie chcialem nakladać na ten piekny 6 calowy ekran folii. Przychodze ze szkoly czyszczę sobie telefon pod swiatlo a tam patrze ryska. Nie widoczna w normalnym uzytkowaniu ale chodzi o sam fakt ze Goriila Glass to chooy oszustwo. Nic w kieszeni nie miale zadnych kluczy,pieniedzy tylko telefon.

Jednym slowem Gorilla Glass syf i eh trzeba bedzie folie kupić
 

Jeszcze bezczelnie klamia ze telefonowi sie nic nie stanie w kontakcie z pieniedzmi i kluczami xddd

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No jak się trzyma szkło z metalem to co się dziwisz. Co ty, chemii w gimnazjum nie miałeś? Nosząc mojego w kieszeni nigdy nie miałem rys.

 

Tyle, że ostatnio spadł mi z metra na ziemię no i się jedną zrobiła hehe.

 

Edit: dobra, źle przeczytałem

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Rysy nie robią se same.

 

LOL.

 

No ale Ci mowie ze zawsze dbam o sprzety elektroniczne i mam troche jobla na tym punkcie wiec sam byl nie zrobil. W kieszeni tak jak pisalem pusto nawet gdyby cos bylo to powinno przetrawac w koncu Gorilla Glass

Odnośnik do komentarza

A czy Apple nie kupowało udziałów Corninga? Ja mam SGS4, noszę go w kieszeni i nie mam rys (przynajmniej nie widzę). Kobita ma Moto G z GG3 i rys ma aż się pochlastać można. Fatk, nosi go w torebce ALE SGS2 też nosiła i się tak nie rysował. Dziwna sprawa. Samsung ma razem z Corningiem Joint Venture = Samsung Corning Precision Glass i to oni robią szkła do Samsunga. Może są lepsze? Nie wiem :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...