Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tu jest napisane. Trzeba wgrać Custom Recovery (które działa nawet na zamkniętym bootloaderze) i wtedy możesz wgrać rom najnowszy przez ZIP który ma już roota. Wydaje mi się w miarę proste. To nie to co wgranie 1 pliku odinem w Samsungach ale nie wydaje się skomplikowane.

 

Niby wersja 18 tego narzędzia umożliwia łatwy rooting ale nie mam jak sprawdzić bo nie mam tego fona ;-) http://mm-mpxteam.net/forum.php?mod=viewthread&tid=10080

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Też mam SXT. Szwed nie przejmuj sie ten tel juz tak po prostu ma. Też mam 4.1.2 bo 4.3 chyba w T-mobile nie uświadcze a nie chce niczego spierdolić robiąc roota itp (kompletnie na tym sie nie znam - chyba ze mnie ktos za raczke poprowadzi) i tak przez WiFi bateria całkiem spoko wytrzymuje ale jak włącze net w tel jak jestem gdzieś poza domem to nie dość ze tel ciepły szybko sie robi to bateria w chyba własnie 4-5 godzin sie rozładowuje. Chyba normalka w tym smarcie. Kolejny moj smart bedzie z bateria conajmniej 3000 mAh bo sie tylko w(pipi)... jak mi tel w polowie dnia niedomaga.

 

 

Edit :

Właśnie dziś z rana albo w nocy wyszła aktualka 4.3 w T-mobile do SXT. Sprawdzałem wieczorem i jeszcze nie było. Zobaczymy jak moj smart ją przyjmie.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

No to kurde, coś nie tak. Ja tak miałem na iPhone 4 że 3g niesamocie zjadało baterię ale od czasu SGS3 (bateria 2300) trzyma telefon cały dzień w zasadzie. Zmieniałem dla testu na 2g i jest lepiej ale nie aż tyle, żeby się tym przejmować. Może jakiś kiepski chipset/sterownik? Poczytałem i piszą, że wyłaczenie Fast Dormancy poprawia sytuację ale... wymaga roota (co jest niestety głupie, bo dostawca powinien to sam wyłączać, jak jego sieć tego nie obsługuje). http://forum.xda-developers.com/xperia-z/help/battery-draining-fast-3g-phone-getting-t2197159.

 

Telefon jak nie odblokowujesz bootloader można spokojnie przywrócić do stanu sprzed roota więc nie ma się czego bać. Zróbcie backup i rootujcie, ja rootuje telefon mojej teściowej, mojej kobiety i swój. Za dużo plusów żeby tego nie robić :-)

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie dziś z rana albo w nocy wyszła aktualka 4.3 w T-mobile do SXT. Sprawdzałem wieczorem i jeszcze nie było. Zobaczymy jak moj smart ją przyjmie.

 

Rowniez mam Xperie T i wgralem 4.3 jak tylko sie pojawil poprzez flashtoola. Telefon zdecydowanie zyskal dzieki update'owi. Wszystko smiga szybciej i plynniej. Jestem pod wrazeniem.

 

Jezeli chodzi o baterie to u mnie wytrzymuje bez problemu caly dzien z wlaczonym netem. Wprawdzie uzywany tryb stamina i nie siedze non stop na telefonie, ale nie narzekam. Telefon nagrzewa mi sie tylko gdy gram w jakies gierki.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Koniecznie napisz jak wrazenia z zakladania folii na ekran. To najtansze i najlepsze IMO folie na rynku a ich aplikacja nke sprawia problemow laikom. Mam nadzieje, ze 3mk cie nie zawiedzie, polecam wszystkim. :)

tVF0V3W.jpg

 

Sorry ze dopiero dzisiaj ale miałem małe problemy z dostawą.

 

Więc tak odebrałem i od razu zapoznałem się z instrukcją założenia. Wszystko opisane łopatologicznie. Więc zrobiłem wszystkie kroki i założyłem folie. Oczywiście trochę krzywo ale jest okej.

 

Ekran nie stracił ani trochę na jakości. Kąty widzenia dalej są wyśmienite. Oczywiście mirkorysek nie widać ;3334

 

Dziekuje jeszcze raz

Odnośnik do komentarza

 

 

Właśnie dziś z rana albo w nocy wyszła aktualka 4.3 w T-mobile do SXT. Sprawdzałem wieczorem i jeszcze nie było. Zobaczymy jak moj smart ją przyjmie.

 

Rowniez mam Xperie T i wgralem 4.3 jak tylko sie pojawil poprzez flashtoola. Telefon zdecydowanie zyskal dzieki update'owi. Wszystko smiga szybciej i plynniej. Jestem pod wrazeniem.

 

Jezeli chodzi o baterie to u mnie wytrzymuje bez problemu caly dzien z wlaczonym netem. Wprawdzie uzywany tryb stamina i nie siedze non stop na telefonie, ale nie narzekam. Telefon nagrzewa mi sie tylko gdy gram w jakies gierki.

 

Powiedz mi  mam SXT z orange a ta zyebana firma pewnie tej aktualizacji oficjalnie nie wypuści więc pytanko- macie gdzies jakiś łopatologiczny poradnik jak wgrać 4.3 na T krok po kroku z gotowymi plikami do ściagnięcia?

Odnośnik do komentarza

a ja mam noobowskie pytanie, jesli mam ustawiony autoamtyczny wybor sieci komorkowej, to gdy, majac Playa, przeskakuje mi na siec t-mobile i przy ikonce zasiegu mam R od roamingu - to cokolwiek dla mnie oznacza, jakies dodatkowe oplaty, cokolwiek? pytam, bo nigdy nie mialem takich problemow, majac karte w orange zawsze mialem po prostu siec orange

Odnośnik do komentarza

Tak ale uważaj jak będziesz jechać za granicę. Jak zostawisz włączone DANE W ROAMINGU to można nieźle wtedy zabulić, albo jak się mieszka gdzieś przy granicy. Z tym trzeba uważać.

 

CM ma coś takiego jak ROAMING KRAJOWY to jest dużo bezpieczniejsze, można po root'cie doinstalować też XPOSED i tam jest moduł NATIONAL ROAMING który robi to samo. Dzięki temu nie musimy się bać. U mnie w Warszawie, czy u kogoś w poznaniu - nie ma to znaczenia, ALE np. dla kogoś z Playem w Białymstoku gdzie potrafi złapać rosyjską sieć to już jest problem, czy w Cieszynie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...