Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

https://www.gsmarena.com/sony_mobile_exec_hints_that_the_xperia_compact_line_has_been_axed-news-35037.php

Być może nie będzie już Compactów od Sony.

 

No cóż, tym bardziej jestem zadowolony z zakupu XZ2C. Ciekawe, czy ktoś wypełni niszę, czy też segment mniejszych flagowych Androidów umrze zupełnie.

Odnośnik do komentarza

Android ogarnął się coś przez te lata? Proponują mi w sieci telefon i myślę o Galaxy S9 by odetchnąć od IOS. Ostatnio obcowałem z androidem na galaxy s4 i po czasie system działał jak gufno osiurane.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

Android ogarnął się coś przez te lata? Proponują mi w sieci telefon i myślę o Galaxy S9 by odetchnąć od IOS. Ostatnio obcowałem z androidem na galaxy s4 i po czasie system działał jak gufno osiurane.

 

Brać s9 i nie marudzić. Pomiędzy s4 a s9 będzie przepaść poza tym ekran i kolory samsunga. :banderas:No ale powiedzmy szczerze - nawet s9 potrafi zamulić co pewnie na ios się nie zdarza. Aczkolwiek jeśli chcesz odpocząć od apple to dobry IMO wybór.

Odnośnik do komentarza

Czy w mapach Google idzie jakoś ustawić żeby przy wyliczaniu trasy nie bral pod uwagę korków? Jeśli nie to czy chociaż można wyłączyć automatyczna zmiane trasy na szybsza?
Chce to wyłączyć bo z nawigacji korzystam na motocyklu, wiec korki sobie omijam między autami. Anulować zmiany trasy też nie mogę bo mam rękawice i nie mam jak obsłużyc telefonu.

Odnośnik do komentarza

Ogrywam na epsxe Resident evil 2 - coś niesamowitego, minęło 21 lat od kiedy katowałem to na szaraku z neo i opisem w rękach. Sentyment mam po dziś dzień. Uchwyt zamontowany na ds2 i jazda na słuchawkach. Dużo pozapominałem, musiałem się od początku nauczyć sterowania bo statyczne ujęcia i manewrowanie pomiędzy zombie? :D Anyway - wspaniała gra.

 

64029157210611591755.jpg

 

84715096829568236996.jpg

 

:banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość ragus

Ktoś musiał zacząć, pewnie 2-3 lata i będzie to na tyle dopracowane, że stanie się standardem. Jeżeli mógłbym wziąć mojego s8 i sobie go rozłożyć robiąc z niego 8 calowego tableta, no panie, rewelacja.

 

Kibicuję. Ten Fold to oczywiście ciekawostka dla entuzjastów, ale szacun że robią coś nowego.

 

Jeszcze będziemy brać Śajomi Mi24 z takim ekranem.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja bardziej czekam na P30 bo podobno będzie optyczny zoom i to całkiem dobry. Składane telefony pewnie przez jakiś czas będą poza moim zasięgiem, nie dam więcej niż 3k zł. Tak swoją drogą te prezentacje zawsze są takie dziwne i mało naturalne xd

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...