Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

yo mam problem z telefonem koleznaki, tzn ona ma problem;p

chodzi o motorole defy ktora strasznie zamula

dziś mi sie skarzyla i pokazywała że nawet jak chodzi po kontaktach to ma kilkusekundowe zawieszki, nawet przy odbieraniu albo konczeniu rozmowy potrafi sie wszystko zatrzymać

 

ma ktoś jakieś porady jak to naprawic?

 

poszukalem troszke w necie i znalazlem 2 porady - wywalenie widgetu facebooka z pulpitu i wyłączenie debugowania usb , jeszcze ich nie sprawdzalem , bo bede z nią rozmawial dopiero wieczorem, ale może ktoś ma jeszcze inne sposoby?

 

jescze taka ogolna porada to zainstalwoanie aplikacji monitorujacej prace systemu i sprawdzenie ktora aplikacja zżera moc procka, ale tego jej przez telefon nie wytlumacze, bede musial sam potem zrobić ;p

 

ma ktoś jakies inne pomysly?

Odnośnik do komentarza

Sam mam Defy na froyo i też zdarzają się kilkusekundowe zwiechy. Spotkałem się na forach z opiniami, że po zainstalowaniu CyanogenModa 7(z gingerbreadem) problemy ustają. Ewentualnie można spróbować wgrać gingerbreada z angielskiej dystrybucji Defy+. Może w weekend będę miał trochę czasu, to spróbuję ogarnąć CM7

Odnośnik do komentarza

To bardzo źle robisz Yano, bo custom ROMy zawsze wyciskają 100% z danego telefonu i często dają mu drugie życie, trzymanie się teorii, że to oryginalnie dostarczone najlepsze to tylko i wyłącznie straty :).

Odnośnik do komentarza

ja narazie problem zalatwilem najprostrzym sposobem, zresetowalem tego defy (porposty wyłączylem i właczylem) i wywalilem widgeta facebuka z pulpitu, i narazie dziala o wiele lepiej, jesli zwykly raset bedzie dawal dobre efekty na conajmniej kilka kilkanscie dni to mysle ze obejdzie sie bez dalszego kombinowania bo to nie problem wylaczyc telefon raz na tydzien zeby sie odmulił

Odnośnik do komentarza

PayPal miał kiedyś być, ale coś im nie idzie implementacja tego. Najłatwiejsza opcja to założenie karty internetowej w BZ WBK - robisz to przez Internet, łatwo i przyjemnie, podpinasz pod Google Checkout i możesz kupować. Doładowujesz to prawie jak kartę do telefonu (z tym, że robisz przelewy ze swojego zwykłego konta), czyli wydasz tyle, ile sam chcesz. Ja osobiście z tego korzystałem i jestem zadowolony.

 

Nie widzę tego na swoim koncie -mam w WBK -jaka jest jej dokładna nazwa?

Odnośnik do komentarza

Akurat tego telefonu nie znam. Bawiłem się kiedyś 3G Watchdogiem, IMO nie warto, zżerał więcej baterii, niż próbował zaoszczędzić (I5700). Mam teraz SGS i wytrzymuje ponad dobę zabawy bez tego typu programów. Musisz poznać telefon i wybrać co dla niego lepsze.

Urodziny synchronizują się u mnie z konta FB, wyświetlają jako pierwsze na liście wydarzeń danego dnia. Musiałbyś spróbować zrobić coś w kalendarzu google na stronie www i tam ustawić alarm.

Odnośnik do komentarza

@czapa

Kilka postów wyżej masz odpowiedź, Grigori pytał o to samo.

 

raven_raven, mam pytanie do Ciebie. Mógłbyś objaśnić jak to jest z tą kartą internetową w BZWBK i jak z tego korzysta się na android market? Chciałem kupić kilka apssów, lecz niestety nie posiadam karty kredytowej i nie wchodzi ona w grę, bo raz, że nie potrzebna mi ona do niczego więcej i dwa, że nie chce miesięcznie bezsensownie za nią płacić, skoro mam wydać raz na pół roku do 20zł może nieco więcej. Jak działa ta internetowa karta i czy coś się za nią płaci i jak podpiąć ją pod google checkout?

 

 

 

Poszło info, że Android 4 ma nie obsługiwać Flasha

 

Ehh, ciulowe tłumaczenie z drugiej ręki albo coś nie doczytałeś. Chwilowo nie obsługuje, zapowiedziany patch, ale najpierw naprawią bugi potem przyjdzie kolej na flash.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

 

 

Poszło info, że Android 4 ma nie obsługiwać Flasha

 

Ehh, ciulowe tłumaczenie z drugiej ręki albo coś nie doczytałeś. Chwilowo nie obsługuje, zapowiedziany patch, ale najpierw naprawią bugi potem przyjdzie kolej na flash.

 

no nie wiem czy czegoś nie doczytałem, albo czy te serwisy miałyby problem z tłumaczeniem.

 

http://www.komputers...ak-pieknie.aspx

 

http://www.chip.pl/n...-obslugi-flasha

 

http://di.com.pl/new...bez_Flasha.html

 

oczywiście jak w jednym jest napisane, Google twierdzi coś innego niż Adobe, że jednak będzie, więc w sumie na razie nie wiadomo, o co biega.

 

edit: w innych serwisach piszą, że jednak będzie do końca roku, ale to już ostatni Android z flashem.

Edytowane przez Manor
Odnośnik do komentarza

Ja korzystam bezpośrednio z tego serwisu, jeszcze nie widziałem u nich plotek ;P http://www.gsmarena....y-news-3407.php

 

Według mnie flash tak łatwo nie umrze, nie sądzę, żeby html5 go wyparł. Youtube owszem zapowiedziało przestawić się na html5, ale tylko dlatego że to produkt google i być może to krok w stronę uniezależnienia od adobe, ale masa pozostałych witryn może mieć z tym problem. Ponoć cały ten html5 to wnosi sporo zamieszania, czytałem komentarze, że jest pozbawiony wielu funkcji flasha. Zresztą adobe już nie raz próbowano zastąpić np. MS z tym swoim niewydarzonym quicksilverem czy jak temu tam. Żadne z substytutów nie był na tyle dobry, żeby wyeliminować flasha i ja sceptycznie podchodzę do słów: "flash w końcu umrze, niebawem".

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...