Skocz do zawartości

Monster Hunter Portable 3 !


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie o tym wiesz ale mowią że lepszy set jest gdy sie zastapi zbroje jhena (tzn na korpus) zbroją z agnaktora, wtedy mozna uniknąć blunt edge

 

ja farmie doborubekko, dopiero 3 wczoraj w nocy bo w miedzyczasie zaczalem robic quest dla "kota z kibla" , bo jak zmienie zbroje i strace 150hp to musze zacząc sie myć xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

podczas turlania i rzutu szczupakiem na glebe ma sie chwile nientykalności , dzięki temu skillowi ta chwila jest dłuższa (w 3rd nawet bez niego jest dluzsza niz w unite)

dziki temu mozna przeturlac sie przez wiele ciosów (chociaz nie przez wszystkie, np szarże, bo wtedy przeciwnik moze zahaczyc gracza calym ciałem a ta chwila nie jest na tyle długa zeby przeturlac sie przez całe ciało)

Odnośnik do komentarza

ja se zrobiłem postanowienie, że grać będe tylko switch axem:P 60 misyji ze SA i 0 w każdej innej :yes: może kiedyś dojde jak w Unite, że ~562 q z GS'em miałem.  Doszedłem do tego "tyrano-wiebłądo-rexa" i ni wuja, 40 minut z nim walczyłem(SA oczywiście) i nic. Mam pytanie- czym wy bijecie te monstra że tak szybko idzie? Secundo: Czy jak potwór ma problemy z atakami(na przykład ten "leśny" po obrotach upadał) to znaczy że da się łapać? I tertio: Czy zbroja z Nargacugi ma dodatek do skilla "evade"?

Odnośnik do komentarza

1. Gram wszystkim ( unite 400 uzycia kazdej broni )

2. Jak ma problemy z atakami to znaczy ze skonczyla mu sie stamina i jest zmeczony, czasem moze to byc objaw lapania ale nie zawsze.

3. Naru niema evade+ 1/2 ma tylko evade distance

 

Wszystkie questy u elderki wykonane tzn, prawie. Zostal mi ostatni "Monster Hunter" - Deviljho, Tigrex i Naruga, wszystko z siła HR.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

evade distance powoduje że postac turla sie o wiele dalej, ale nietykalność jest normalna, a +1/2 nie zmienia odlgłosci ale zwiększa czas nietykalnosci

 

 

a co do doburebekka to ja go 4 razy zabilem za kazdym razem w 15-20 min, uzywalem gunhammera, i to i tak srednio szybko mi szło bo staralem sie rozwalic wszystkie częsci a nie walić na pałe

 

 

a co do uzycia broni to glownie młoty i na 2 miejscu lance, ale mysle ze z czasem pouzywam tez innych tylko narazie nie mam kasy zeby szalec i budowac 10 rodzajow

 

 

 

ale w ogole gra jest strasznie latwa, nawet diablos i tigrex nie spraswiają kłopotu...

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

haha wiecie jjaki jest ostatni quest u eldera o nazwie monster hunter?

kiedyś też byl trudny, a teraz - najpierw deviljoe, a po jego zabiciu na arene wskakuje tigrex i narga jednoczesnie xDDD

 

 

edit, musze torszke rpzyspieszyć, za tydzien bedzie DLC z JUMP questem, a wiecie co to oznacza - pirackie sprzęty :D

quest to bedzie agnaktor i rathlos w wulkanie, wiec raczej nie ebdzie łatwo:p ale jak sie grupowo zbierzemy to powinno byc spoko :>

nie wiem tylko czy bedzie jeden wspolny ticket na piracką zbroje i bronie, czy osobno, i np ten quest daje tylko broń (osobiscie napalam sie raczej tylko na zbroje)

 

btw czy ktoś tu by chcial pograc przez adhocparty? czy tylko xlink? wydaje mi sie ze adhoc party moze byc wygodniejsze mo chyba mzona uzywac hedseta i ogolnie nie trzeba sie (pipi)ac z instalacją i konfiguracją :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Rozwaliłem w końcu Jinouge.....i muszę napisać że to najbardziej FUCKING AWESOME monster jakiego widziałem w monster hunter.Yano dobrze go opisałeś, narga do potęgi 10, świetny design, animacja, dźwięki, wszysko.Zabiłem ją za pierwszym razem w jakieś 20 minut ale tylko dzięki evade+2 i od razu zamierzam robić z niej full set dla blademastera i jakąś broń.Nie wiem jakie ma skille ale wyczytałem że sharp sword, thdr dmg up, i trzeci tajemniczy skill(determinatio albo relase power??),ktoś wie dokładniej na czym on polega, podobno podbija afinity, zmniejsza zużycie staminy i daje guts w pewnych momętach(brzmi nieżle) ???

Coraz bardziej podoba mi się ta gra i nie wiem czy wrócę teraz do unite(a g rank nawet nie ruszony) ale wiem za to że jak zmęcze japońca to kupuję euro i katuję od nowa więc albo Yano zaraża maniactwem przez internet albo ta gra jest aż tak DOBRA.

Ktoś wie czy skille teamwork(żółte sloty) muszą być u obu kotów czy tylko u jednego(i czy dla tego skilla z bombami kot musi używać bomb jako broni) ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...