Skocz do zawartości

Monster Hunter Portable 3 !


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

ja wlasnie zabilem pierwszego jhena :D calkiem spoko, musze chyba go pofarmić mocno

 

ale Repp widze że chyba spodnie z niego wymagają "hevenly scela" z kogoś, z kogo? sadzac po kolorze tigrex/blos?

 

 

u mnie to serio nie speed run :P przyznam ze nie robilem wszystkiego ale tez nie bylo tak ze robie rzeczy na urgenta i lece dalej, wiekszosc questow w wiosce mam zrobionych , jedynie na 6* troche przyspieszylem, ale akurat tam farmiłem wiec troche też sie zeszło

Odnośnik do komentarza

to nie jajko tylko kawałek lawy xD

 

mysle że może pomóc zbroja z backpackiem, czyli szybszym noszeniem "jajek" oraz oczywiscie mega juice zeby mieć nieskonczoną stamine (ja zamiast tego uzywam dla oszczędnosci uzywam HH z odpowiednią muzyczką)

 

edit

zeby miec tego skilla wystarczy kupic w sklepie u babki (nie w kuzni tylko w sklepie, za samą kase) buty i spódniczke (te za 1100) i one juz dają +10 ptk tego skilla, wlasnie kupilem i ide zobaczyc czy zadziała

 

a HH ktory gra muzyke na stamine to np taka wilka muszla, mozna ją zrobić z itemów wyławianych czasem na farmie (tam gdzie ryby)

muzyka na stamine to

biały - zielony - niebieski

 

 

edit - wyprobowalem to i da sie donieść, ale trzeba miec ponad 100hp, dziwne, kiedys to nie byl problem, jedynie przeszkadzajki po drodze mogly przeszkodzic, teraz na trasie prawie nic nie przeszkadza ale rzeczywiscie z trudno zdążyc zanim sie zycie skonczy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

I dużo punktów za lave ?

Robię zboję z jina, ls i sa.Duuuużo kasy i walki i ten (pipi)y plate.

pewnie zrobie w niej ze dwa kłesty i pjawi się lepsza ale cuż :wub:

 

jak dam kotu healt flute i true healt flute to będzie leczył 2 razy częściej czy po prostu trąbi tyle samo razy wybierając któryś z dwóch ??

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Podobno Jingoua można rozwalić plecy i ramiona ale nawet jak się na nich skoncentruje to mi się nie udaje, a może tak łatwiej upoluje plate,pada w 15 min więc może za mało dostaje(LS z Nargi).Brakuje mi też "owalnego czegoś"(np.carapace), zielone więc chyba z niego.Padło już 8 i nie mam tych dwóch itemów.

Odnośnik do komentarza

Shen gaoren czy Lao shen były strasznie nudne bo spamowałes przycisk. Tutaj walka jest duzo ciekawsza, juz cos musisz robic bo innaczej statek rozwali. To uzywac balist, armat, to gong jak atakuje statek. Jak zadajesz malo obrazen to jeszcze dochodzi dragonator jak atakuje przod statku.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

jak slysze te lamenty na jinouga plate to ciesze sie że wygląd jej zbroi tak bardzo mi sie nie podoba ze nawet nie zamierzam o niej myslec xD (glownie wina kolorystyki)

 

ogolnie jinouga podczas intra gdy widać czarna syklwetke ze swiecącymi elementami i oczami wygląda za(pipi)iscie, ale w grze żółto-niebieskie kolory wydaja mi sie zbyt nienaturalne (dlatego dla odmiany podoba mi sie bardzo doubrabeko, ma stonowoane natualne kolory, a nie komiksowe)

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki Kazub. PIT- mi się ciągle "Requerying orbital mesh" robi, i nic poza tym.

 

EDIT- ciekawe, gdy wysłałem tego posta kai się włączył...

 

wez nic nie mow... ja dzis pol dnia walczylem z tym ;s tlyko po to zeby sie okazalo ze to przez lagi xD ale wyczyscilem sobie neico kompoa dzieki temu ;b

 

ale teraz juz loguje sie bez problemu (pomijajac te irytujace akcje z tym ze ktos nagle kogos nie widzi ;;;; MASAKRA)

Odnośnik do komentarza

Życie jest niesprawiedliwe a boga nie ma :angry2: :angry2: :angry2:

 

właśnie tu patrzyłem ale tego skilla tu nie ma.wcześniej lucky cat dawał jakąś szanse na zwiększenie reward a pewność dawał ultra lucky cat, może teraz jest jeden, używam go i hyba zawsze dostaje więcej itemów-nazbierałem już 48 pazurów :)

Odnośnik do komentarza

J E S! J E S! J E S! :dance: :potter: :D:woot::lol::good:

Dwudziesty czwarty megazord obdarował mnie (tfu!) PLATEM(dostałem w reward,prawie jak prezent na gwiazkę). Gratulacje można składać na priv.

Tak Yano, kolorystyka jak w power rangers ale ogólnie wizualnie to najbardziej odjechana zbroja w tej grze, postać wygląda w niej bardzo majestatycznie(hełm i naramienniki).Lece wypróbować świecącą rąsie.fucking osom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...