Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem zobaczymy po recenzjach ale ogólnie nie podobam i sie ta gra w singlu przynajmniej, animacja postaci bardzo dziwna i śmieszna, gra strasznie patetyczna, gorzej niz COD... nasi wybawcy świata.

Headshoty przesadzone, głowę wysadza i niestety jest to robione scryptowo tzn gościu strzela w nogi i mamy headshot, smieszne.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli kampania trwa 3-4 godziny to po prostu PIKNIE ;/. Widać tu inspiracje CoD-em (dzięki Activision) to aż boję się ile Black Ops będzie trwał, godzinę-dwie na veteranie...

 

Nie no jeżeli to prawda i jeszcze to, że kampania jest słabiutka to dziękuje; tykam wtedy MoH-a dopiero jak będzie stał po 5 dyszek :whistling:

Odnośnik do komentarza

łykacie jak pelikany ,wszystko co pisza na tych forach. Ogarnijcie sie ludzie...3 h kampania singlowa? powalilo was na mozg? Czytalem juz recenzje, singiel jest na 6-7 godz. czyli standard w dzisiejszych fps'ach, ktore sie robi pod multi. LisoQuan mowisz ze dziwna animacja? Ja na prezentacjach nie widzialem tam nic dziwnego, po prostu byla zwyczajna i naturalna. Gdyby ta gra nie miala tytulu Medal of Honor, to pomyslalbym ze to kontynuacja BBC2, tak jest podobna. Mi to nie przeszkadza bo BBC2 jest obecnie moim ulubionym fpsem do multi.

 

PS. Nic do ciebie nie mam LisoQuan i nie chce cie obrazac, ale zapamietalem twoja ksywke z roznych portali i po prostu jestes tam najwiekszym trollem w komentarzach.

Edytowane przez genjuro
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Hahaha Ja trollem ? 90 postów od 7lat na tym forum... na innych forach mnie nie ma. Oj gościu albo mylisz mnie z kimś innym albo cwaniakujesz. Ja podałem tylko to co widziałem, może pirat grał na najłatwiejszym poziomie. Nie wiem.

Ja animację odbrałem we własny sposób i dla mnie dziwna jest, Tobie się podoba to ok, Twoja sprawa.

 

ps. z tym trolle to przesadziłes haha.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Hahaha Ja trollem ? 90 postów od 7lat na tym forum... na innych forach mnie nie ma. Oj gościu albo mylisz mnie z kimś innym albo cwaniakujesz. Ja podałem tylko to co widziałem, może pirat grał na najłatwiejszym poziomie. Nie wiem.

Ja animację odbrałem we własny sposób i dla mnie dziwna jest, Tobie się podoba to ok, Twoja sprawa.

 

ps. z tym trolle to przesadziłes haha.

 

Prawdziwa liczba postów jest w profilu, ponad 500 masz. :]

 

To jak z tą misją snajperską, jest tutaj odpowiednik COD4?

Odnośnik do komentarza

No faktycznie, nie wiedziałem ale i tak to mało.

 

Widzę że jak tylko Ktoś się wypowie negatywnie o jakieś grze to zaczynają najeżdżać... chociaż nie powinienem być zdziwiony bo przecież to normalne.

 

CritiCalz, naprawdę jesteś taki złamany że na siłę komuś chcecie wmówić że ma zwidy i źle widział czy coś :)

 

No nic, znikam z tego wątku bo widzę że normalnie nie idzie pogadać o wadach i zaletach... tylko zalety są tu akceptowane widocznie (klapki EA na oczach działają)

Na prawdę szczerze życzę Wam i mnie aby ta gra była bardzo dobra bo czekam na ten czas aż coś pobije COD w online.

 

Bawcie się dobrze z MOHem.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Człowieku, Ty chyba niedotleniony jesteś :turned: Jest już kilka recenzji, nigdzie nie narzekają na krótką kampanie. Mam też cynk od kumpla, że starcza na ok. 7-8 godzin. A to, że nikt Ci nie wierzy, to chyba normalne. Jeszcze żadna gra na płycie nie trwała 3h.

 

A grałeś w Fighting Force, jakieś 40 minut grania. :turned:

Odnośnik do komentarza

Człowieku, Ty chyba niedotleniony jesteś :turned: Jest już kilka recenzji, nigdzie nie narzekają na krótką kampanie. Mam też cynk od kumpla, że starcza na ok. 7-8 godzin. A to, że nikt Ci nie wierzy, to chyba normalne. Jeszcze żadna gra na płycie nie trwała 3h.

 

A grałeś w Fighting Force, jakieś 40 minut grania. :turned:

 

Oczywiście, jakieś wyjątki się zdarzają. Ale gra od EA na pewno nie będzie trwała 3h, wiesz jaka poszłaby fala krytyki ? :D I nie mówie to przez fanboystwo, po prostu tak szanująca się firma nie pozwoli na wydanie 3 godzinnej gry.

Odnośnik do komentarza

W NEO+ dostała 8/10 czyli średniak na plus poszła fabuła i różnorodność misji.Na minus grafika,skrypty,si wrogów

 

Ale to chyba za samego singla wystawili? Multi działa teraz w ogóle? Zresztą ch*j z tą recenzją, N+ i tak ostatnio szmaci (Halo: Reach, Mafia II), preorder złożony i nic nie mam zamiaru odwoływać.

Odnośnik do komentarza

W NEO+ dostała 8/10 czyli średniak na plus poszła fabuła i różnorodność misji.Na minus grafika,skrypty,si wrogów

 

Ale to chyba za samego singla wystawili? Multi działa teraz w ogóle? Zresztą ch*j z tą recenzją, N+ i tak ostatnio szmaci (Halo: Reach, Mafia II), preorder złożony i nic nie mam zamiaru odwoływać.

 

 

 

Ocenili tylko singla podkreślając przy tym 6 h grania :ermm: a co do multi to mam już BC2 i wątpię w tym temacie o jakieś nowe oświecenie, pomysł na preordera imo raczej chybiony no ale jak to woli.A co do Reach jak dla mnie wybór był i jest w pełni trafiony :good:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Koles gra jakby pierwszy raz mial pada w dloni i gral w fps na konsoli :D kto go dopuscil do grania? :lol:

A odnosnie do filmiku, to jest wg mnie ok. Ciezko teraz czyms zaskoczyc w fps, ktory nastawiony jest na autentyzm (nie mylic z realizmem). Ale to co pokazali ma fajny klimacik i jest dobrze zrobione. Czepialbym sie jedynie do tych granatow...jakby petardami rzucali :confused:

Edytowane przez genjuro
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Kaucz, dzisiejsze bronie projektuje się z jak najmniejszym odrzutem, dlatego uzywajac np. M4 z lunetka nie wybijesz sobie oka ( polecam programy o broni nowoczesnej z Discovery), to nie sa pierwsze "kałachy", gdzie przy pelnym automacie 3 pociski lecialy w cel a reszta w niebo. Wg mnie odrzut jest tak samo widoczny jak w MW2 lub BBC2 (w tych grach jedynie LMG prezentowal dosyc spory odrzut).

Odnośnik do komentarza

No mi się też podoba i to nawet bardzo ale ja nie o tym. Zauważyliście a raczej usłyszeliście jak kapitalnie "prezentuje" się dźwięk? Wow. Mimo tego, że to tylko filmik który oglądam i słucham na głośniczkach komputerowych ale odgłosy, świsty kul, strzałów poezja.

Dokladnie. Na razie po tym filmiku bardzo mi sie spodobalo. Powinien byc dobry szpil. Nastawiam sie tyko na single i chyba nie powinienem sie zawiesc ;)

Odnośnik do komentarza

No mi się też podoba i to nawet bardzo ale ja nie o tym. Zauważyliście a raczej usłyszeliście jak kapitalnie "prezentuje" się dźwięk? Wow. Mimo tego, że to tylko filmik który oglądam i słucham na głośniczkach komputerowych ale odgłosy, świsty kul, strzałów poezja.

Dokladnie. Na razie po tym filmiku bardzo mi sie spodobalo. Powinien byc dobry szpil. Nastawiam sie tyko na single i chyba nie powinienem sie zawiesc ;)

Z pierwszych recek wynika ze singielek bardzo mocny i solidny , akcja jak w filmie .Sam dzwięk świetny . Pierwsze oceny dla gry 85/100 całkiem nieźle :thumbsup: .

Już nie moge doczekać się swojego preordrka :D .

Jutro bedzie już dużo więcej recek ,ciekawe co powiedzą renomowane serwisy GT,Gspot,ING ,Metacrtic ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...