Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

żal mi dupe ściska jak patrze na minusy MoHa, szczególnie o grafice i AI

 

nikt mi nie powie że wygląda on gorzej od CoDa, a narzekania o AI mogą brzmieć identycznie jak się weźmie na warsztat grę Activision.

 

No ale oczywiście Black Ops bedzie dostawał 9.5 ;/

Odnośnik do komentarza

Wpis.

 

Ma rację Mazzeo jak diabli to znaczy nie chcę za bardzo "szczekać" bo nie grałem w MoH-a ani tym bardziej w BO. Ale czytając recenzje (już nawet nie wspominam o komentarzach) ma się nieodparte wrażanie, że gra z góry jest jechana. A ocena na starcie to "- 2 oczka" a to wszystko przez pryzmat CoD-a :whistling: . Prawie wszędzie wytykają króciutką kampanię i słusznie ale nie przypominam sobie podobnych akcji przy mw2 :whistling: Wtedy bardziej pisało się o tym jako o ciekawostce... a nie minusie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No ja powiem że MOH wyglada gorzej od COD i to znacznie, niestety ten silnik Frossbite jest słaby jeśli chodzi o grafikę, może ma destrukcję ale wyglad to ma słaby ale fajnie się gra.

KOlejne uwagi:

 

- niestety ale dziwne zwieszki i freezy są dość częśto i to bez powodu.

- bardzo fajnie sie gra snajperką tzn, wreszcie snajperka zbija jeśli trafimy w tułów i w głowę, w nogi nie zabija - mówie tu o najsliniejsze snajperce.

- dobry framerate, stały i to duży plus dla mnie

- zadowolenie będą miłośnicy COD4, realizm, bez kombinowania z perkami z bronią. przeciwnik ginie szybciej niż w becie - tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza

zapamiętajcie...pieniądz rządzi światem.

Dlatego też oceny pokroju 9.5-10 są zarezerwowane dla Halo i kolejnych CODów , booni dająnajwięcej.

Niemożliwe,żeby gra trwała tylko , czy może ''aż'' 4 godziny. Myśle,ze w przeciągu godzin się dowiemy , czy EA odwaliło manianę lub też nie.

 

Znowu wyjdę na obrońcę Halo, ale od tego nie odcina się co roku kuponów, kampania jest długa i satysfakcjonująca, a multi sycące. Nie wiem czy zasługuje na dyszkę którą rzucali niektórzy recenzenci, ale na pewno nie jest to taki bullshit, jakim było recenzowanie MW2.

 

Niestety wszystko zapowiada że z BO będzie tak samo.

 

Acti wydaje jakiś chu.jowy trailer powycinany, na którym nic poza słabą grafiką i kopiowaniem pomysłów nie widać, ale gimbaza już ma pełne gacie z wrażenia.

 

Jest sranie na multi bo można pomalować sobie ryja i przyozdobić kolimator, pod niebiosa wychwala się Treyarch za niby nowe tryby jak np Gungame - szkoda że wszystkie z nich mają początki z darmowego CS'a.

 

Nic mnie tak nie wkur.wia już w tej branży jak faworyzowanie i notoryczne brandzlowanie się jak przychodzi temat CoDa.

Odnośnik do komentarza

hej

zakupiłem dziś mój egzemplarz Medal of Honor. Jestem zagorzałym "battlefieldowcem", więc na porównania i szersze info musicie jeszcze chwilkę poczekać (narazie mam za sobą parę minut), ale ja nie o tym:

 

cytat z instruckji:

Oprócz wymagań systemu PS3 korzystanie z usług sieciowych (wliczając w to tryb wieloosobowy) oraz zawartości dostępnej dzięki przepustce sieciowej wymaga konta EA. Zawartość dostępna dzięki przepustce sieciowej wymaga rejestracji gry przy pomocy jednorazowego numeru seryjnego załączonego do nowego egzemplarza gry. Rejestracja przepustki sieciowej jest ograniczona do jednego konta jest jeden numer seryjny, po wykorzystaniu nie można go przekazać dalej. W sprzedaży dostępne są dodatkowe numery seryjne

 

no i w pytkę - doimy kogo się da .... przecież wiadomo, że bez tego kody MOH pewnie straci połowę. Faktycznie takie kody są dostępne? Pytam bo pewnie kiedyś będę chciał to grę sprzedać i ciekawe kto to ode mnie kupi....

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Jak jesteś battelfildowcem to powinieneś wiedzieć że jest to to samo co w BFBC2, czyli kod który pozwala na ściągniecie w przyszłości dodatków, Jest to po to aby zamawiać do kupienia nowej gry. Jeśli kupisz używana to nie masz tego kodu (chyba że pierwszy właściciel go nie wykorzystał wcześniej) ale możesz taki kod kupić w PSS ale drogi jest wiec nie warto.

Odnośnik do komentarza

Jak jesteś battelfildowcem to powinieneś wiedzieć że jest to to samo co w BFBC2, czyli kod który pozwala na ściągniecie w przyszłości dodatków, Jest to po to aby zamawiać do kupienia nowej gry. Jeśli kupisz używana to nie masz tego kodu (chyba że pierwszy właściciel go nie wykorzystał wcześniej) ale możesz taki kod kupić w PSS ale drogi jest wiec nie warto.

 

@LiSoQuan - oczywiście, że wiem. Jest wyraźnie napisane: enter above code to activate your Medal of Honor Online Pass to access bonus content including additional maps. Pachnie to DICE na 100 km :confused:

 

może jestem zbokiem, ale fajna instrukcja: nawet dokładnie opisano jakie porty otworzyć, jakie przekierować i nawet wspomniano o DMZ w ustawieniach routera...

 

no nic - ciupnę trochę i dam znać jak to widzę. BTW: w Kraku grę można kupić we wszystkich dużych sklepach: mają specjalne standy MoH

Odnośnik do komentarza

Ja się napaliłem na nowego MoH'a, a po przejsciu misji na quadach nie chce mi sie dalej grać. Strasznie drętwo się strzela, inteligencja wrogów szwankuje, animacja klatkuje przy grafie gorszej niż w MW2. Gram na hardzie, a idę jak kombajn przez zboże po równym polu. I nie wiem czy UE3 (plus pośpiech) nie postawił krzyża na trybie story. No sorry, ale nie tego się spodziewałem po singlu. Jak dalej nie bedzie lepiej to EA ma u mnie sporego minusa. Multi na razie tylko liznąłem, ale jakoś optymistycznie mnie nie nastawiło, bo też klatkuje (jak ktoś wcześniej zauważył, bardziej niż w BC2), a na spadki framerate'u jestem bardzo cięty. Gameplay jest spoko i może zatrzyma mnie na dłużej przy tym tytule. Także nie jedźcie za bardzo na IGN bo powoli utwierdzam się w przekonaniu, że mają rację. Nie jestem żadnym fanbojem CoD'a i miałem nadzieje, że MoH skopie mu zad równo, ale na to się nie zanosi. Wszystko powyżej to tylko moja skromna opinia i nie musicie brać jej sobie do serca, bo wiadomo, że gusta są różne.

Odnośnik do komentarza

A żebyś sie nie zdziwił jak właśnie świeżynką ma szansę zostać Black Ops.

Nie bronię tej gry , ale z tego co widzę jest szansa na mega epickie sceny ,grywalność i klimat. Ma szansę IMHO być lepszą fabularnie niż Modern Warfare 2 .

 

Ma 200% szans być lepszym fabularnie niz MW2 bo takiej sraki jak fabuła w MW2 nie sposób przebić. Sorry, ale jak słysze okreslenie "epickie" przy grach typu MW2 to mnie ściska, najbardziej epicie w przypadku CoD to są trailery, to na pewno. W BO tez pewno bedzie epicka rosyjska ruletka zerżnieta z łowcy jeleni, epicka rozwałka helikopterem i na koniec pewno epicka walka na noże pół martym żołnierzem i epickie napisy końcowe. :wink:

"mega epickie" kurrrrr^%! stary, wygrałeś :pinch:

 

A wracając do tematu, moje zainteresowanie MoH jak sinusoida -1sze trailery zajawka, potem beta, nie dziekuje, potem nowe trailery i rzekoma poprawa multi, ok, moze zainwestuje a teraz czytając wasze opinie chyba odpuszcze raz na zawsze, byle do BF3 :)

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Nie zdziwię się, jak DICE spier*oli BFa3 :(

 

Yhm. A powiesz nam niby dlaczego mieliby to zrobić? Nie podbal ci sie BC2? O, a moze patrzysz przez pryzmat MoH, ktory z założenia mial byc inną gra niz BF, poza tym Dice tutaj robiło tylko multi dostosowując je do rozgrywki MoH. Ta gra nie ma nic wspolnego z BF3 wiec nie wiem o czy ty mówisz.

Odnośnik do komentarza

A żebyś sie nie zdziwił jak właśnie świeżynką ma szansę zostać Black Ops.

Nie bronię tej gry , ale z tego co widzę jest szansa na mega epickie sceny ,grywalność i klimat. Ma szansę IMHO być lepszą fabularnie niż Modern Warfare 2 .

 

He he he sorry ale to mnie rozwaliło. Od mw2 fabularnie to Klan jest lepszy więc nie wiem jak BO by musiał być głupi żeby okazał się gorszy. Już chyba nie ma niższego poziomu od mw2...

 

Wracając do MoH-a tak mieszanych, różniących się opinii długo nie czytałem. Praktycznie co post to inne wrażenia, odczucia ;] zgłupieć można... ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...