Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie już kilka razy czytałem, że singiel jak najbardziej daje radę (czyżby powtórka z Cod-a 4, modliłem się o to od początku) i właśnie, że jest mocno filmowy; ekstra. Napaliłem się do tego stopnia, że nie wiem czy nie kupić "od razu". W ogóle szok Ultima już ma i dzisiaj wysyłała tylko już poszły wszystkie limitki ;/.

 

Btw dajcie znać o wielkiej niewiadomej czyli o Frontline. Jak wygląda, jak się prezentuje, jak smakuje ;] bo nie ma kompletnie żadnych informacji o nim (fotek).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Po chwili grania multi bardzo fajne wrażenie robi , taki "energetyczny BF" , nie grałem w drugą betę ale od tej pierwszej faktycznie spore zmiany , (sami prawie Polacy na listach widać gdzie gierka najszybciej "wyszła" heh) jedynie framerate mogli by poprawić (gorszy niż w BF o MW nie wspominając), oprawa też szału nie robi (wszechobecne "ząbki") ale nie jest źle , akcja jest szybka , te kilka map które widziałem dosyć małe ale wielopoziomowe , bardzo szybkie loadingi miedzy rundami , do gry jest dołączony on-line pass , Frontline jest na płycie zajmuję ponad 6gb , właśnie go instaluję więc później opiszę wrażenia z niego jak i z kampanii Edit; Frontline bardzo przyzwoicie odświeżony , jest stabilny framerate i aa , dodano celowanie "iron sight" , widać archaizmy (ten tytuł ma już 8 lat) ale dla tych którzy kiedyś grali (to był mój pierwszy tytuł na ps2) wspaniała sprawa , soundtrack urywa dupę i nie mogę się doczekać motywu z misji Rough Landing heh , są trofea (w Frontline)

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

W Frontline trzeba grać mając płytę w napędzie (płytę BD z Moh) , sama instalka jest przymusowa i zajmuje ponad 6gb , gra jest dostępna z poziomu XMB ale konieczna jest płyta w napędzie niestety . Ale powiem wam że zaje gra się w Frontline w ogóle nie chce mi się włączać kampanii w "nowym" Moh , teksturki też przeszły lifting myślałem że będzie dużo gorzej no i ta muza poezja heh

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

W Frontline trzeba grać mając płytę w napędzie (płytę BD z Moh) , sama instalka jest przymusowa i zajmuje ponad 6gb , gra jest dostępna z poziomu XMB ale konieczna jest płyta w napędzie niestety . Ale powiem wam że zaje gra się w Frontline w ogóle nie chce mi się włączać kampanii w "nowym" Moh , teksturki też przeszły lifting myślałem że będzie dużo gorzej no i ta muza poezja heh

 

Ale jestem ciekaw tego Frontline ;] jakby nie było to najlepszy MoH a "Lądowanie na Omaha" zaje.bistością przyrównałbym do Czarnobyla z Cod-a.

Robi dalej wrażenie? A jak z trophy, Frontline ma osobne pucharki?

 

A z innej beczki czy jest jakiś tryb w MoH-u coś na wzór Special Ops z mw2? Jakieś misje - specjalne misje w co-opie?

 

I jeszcze jedno kiedyś chyba samo EA dało newsa, że MoH na Ps3 podobno ma wyglądać lepiej niż na XO. Prawda to? Są już jakieś porównania, dane?


 

http://www.gametrailers.com/video/review-medal-of/705962 recka GT

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

w filmiku na tvgry.pl mowia o niecalych 4godzinach trybu dla jednego gracza, slabo to widze :/

No nie możliwe, kolejni co Was wszystkich chcą oszukać bo oni tam są fanami COD przecież haha... teraz już wiecie dlaczego dodali za darmo Frontline haha.

 

pozdro dla ludzi którzy umieją tylko obrażać a nie umieją przyjmować negatywnych opinii.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Się wypowiem o multi.

 

Grałem Teamdeath Match na mapie w Kabulu , ta sama co w becie...

graficznie się nie poprawiło, chyba zmienili oświetlenie tj jaśniej jest, tak mi sie wydaje. Klatki wzrosły moim zdaniem i to duży plus, teraz ładnie wszystko działa. Niestety gra sie zawiesza, zawiesiła się gdy pierwszy raz włączyłem online i musiałem zresetować. Kolejny raz ja dostałem medal podczas gry ale zawiesiła sie tylko na 3sekundy, później na szczęście grałem dalej. Mapy jakieś małe jeśli chodzi o Teamdeath Match.

 

Gra poprawione względem bety ale tylko poprawiono to co było trzeba tj klatki, lagi podczas animacji śmierci i nic po za tym , tak mi się wydaje. Dobrze sie gra, narazie mnie wciąga :) Na wstepie dostałem dodatkowe bronie tzn. snajperki dla obu stron, dużo mocniejsze, dziękuję :P

Aha no i jest odrzut broni, nie da się ładować z AK trzymają cały czas za cyngiel :)

 

Jeśli chodzi o ten kod to wpisujesz go jak wejdziesz to opcji sklepu a dopóki go nie wpiszesz będzie Ci wyskakiwać informacja że został zle odczytany czy jakoś tak, podobnie jak BFBC2

 

UPDATE

NIestety lagi podczas śmierci tez sie zdarzają.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...