Skocz do zawartości

Pomoc w RPG


M2cl3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Hejże małe pytanko do fanów jRPG.

 

Chciałbym kupić The Legend of heroes : Trials of cold steel na vite. Cena super bo ze 159 zł do 79 zł przecenili. Lepsze to niż pudełko za 200 zł na allegro. Czy gra jest warta zakupu. Tutaj pytam się o fabułę w pierwszej kolejności a dopiero potem mechanikę. ?

Odnośnik do komentarza

Dopiero zacząłem grać i jestem po 10h. Na razie fabuła odgrywa marginalną rolę ale coś powoli zaczyna się dziać. W tym momencie biegam po szkole i zawieram nowe poziomy znajomości z członkami klasy.

Odnośnik do komentarza

Gdzie takie przeceny? W sumie też chciałbym Ysa... Pewnie odłożę zakup na później jak ukończę Trialsy, ale słyszę że dobra cena. Cyfra?

 

Zależy na co masz większą ochotę: turowka czy actionrpg. Generalnie obie gry prezentują podobny poziom.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

no na playstation store 79 zł tialsy a 39zł ys :) tak czy siak dobre ceny a nie będę kupować za 200 zł pudełek. Może wydaje za dużo na gry ale bez przesady :)

 

Trialsy mówicie że będzie kontynuacja ale we wrześniu i koniec historii czy jakiś dłuższy tasiemiec ? 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

czytam że te trialsy troszkę formuła do persony podobne a mi pasuje taki rpg sim :)  (pipi) biorę obie ceny promocyjne do 14 lipca to poproszę żonę o prezent na 30 urodziny dodatkowy bo mi już tokyo mirage kupiła :D

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie Vita na chodzie cały czas, zamiennie z 3dsem. :D W tym momencie zdecyduję się pewnie tylko na jeden tytuł. Będą jeszcze promocje w przyszłości więc po kolei będzie się ogrywało to i tamto. Jest w co grać, nawet na Vicie. Niszowe produkcje to idealne miejsce dla niej. VNki też coraz częściej pojawiają się u nas. Nic tylko się cieszyć. :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Xehanort

PSP Tactics Ogre Let Us Cling Together

 

Utknąłem w San Bronsa Ruins na Floating Ruins lvl 9. Nagle zacząłem zadawać wrogom tak małe obrażenia że nie mam szans. Wybijają mnie choć na poprzednim poziomie było jeszcze ok. Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...