Skocz do zawartości

Pomoc w RPG


M2cl3k

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby pomóc z ostatnim bossem w Tales of Vesperia?

 

 

Chodzi mi o jego trzecią formę.

Okropnie mnie tłucze, a gdy życie spada mu do ok. 100k leczy się na 1000k!

Zanim sprowadzę go do 400k kończą mi się żele i koniec zabawy :(

 

 

Help?

Wychodzi na to, że zebrałaś wszystkie Fell Arms(7 specjalnych broni) co powoduje aktywacje tej silnej formy. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie będę zaśmiecał wam działu nowym tematem to tu zadam:

 

Szukam fajnych RPG na psvita . W grę wchodzą gry z psone, psp i ps vita.  Wszystko co da sie uruchomic na vicie :) Posiadam już tactical ogre, final fantasy tactics oraz VII, Persona 3 i 4 golden, Disengae 1, Monster hunter Freedom unite i soul sacrifice . To po opiniach w necie zakupiłem. Wiem że juz mam gry na wiele wiele godzin :) Chciałbym jednak jeszcze ze 2 -3 gry zakupić absolutny must have tytułów. Jadę na wiele tygodni w miejsce bez neta i poza pracą oraz książkami chcę zaopatrzyć się w kilka gier. Jak jedna mi nie podejdzie to inna będzie:) Na razie gram w persone 3 i po prostu super gra :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Co należy zrobićw FF6 po pokonaniu Vargasa i powrocie do Narsche czy jak tam jestem w tej jaskini przy pokoju z Mooglami ale nie wiem co dalej? Świetny tytuł jestem pod wrażeniem jak na SNES udało im się zmieścić tak dużą grę. 

Już wiem :/ Moogle mnie zdezorientowały myślałem że cos z nimi a tu wystarczy wejść od tyłu do budynku.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hej mam pytanie odnosnie Ni no Kuni, zamowilem gre w progaming.pl i dostalem wersje NTSC czy gry na ps3 nie maja blokad i czy normalnie pogram w ta gre czy mam zlozyc reklamacje? Orientuje sie ktos czy sa jakies roznice miedzy ta wersja a europejska.

Odnośnik do komentarza

Nie ma blokad i różnic.

 

To dobrze bo już się bałem że przy pierwszej konsoli po paro letniej przerwie jakąś wtopę zaliczę:) Czy dobrze rozumiem że jeżeli konsolka nie ma blokad to można swobodnie np. sciągać gry dajmy na to z Japońskiego ps store czy mamy przypisany sklepik pod Europę?

Odnośnik do komentarza

Masz przypisany sklepik pod konto, ale mozesz zalozyc drugie konto na konsoli np USA i kupowac zdrapki (bo polska karta nie dziala). Wtedy mozesz korzystac z dobrodziejstw wszystkiego co kupisz na alternatywnym koncie grajac swoim glownym kontem.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

hej a ja mam taki nietypowy problem, chciałbym wiedzieć w jakich numerach PSX Extreme były opisy do poniższych gier:

 

Wild Arms

Xenogears

Breath of Fire 3

Breath of Fire 4

Vagrant Story

Suikoden

Suikoden 2

 

i jeszcze jakby ktoś wiedział na pewno to :

 

Residen Evil

Resident Evil 2

Resident Evil 3: Nemesis

 

Tylko proszę mnie nie odsyłać do strony sklepu PE z archiwaliami, dane tam podane są niekompletne i błędne więc nie mogę się nimi sugerować, pytam bo kupuję powoli te wszystkie gry na moją PS3-kę i chciałbym je ukończyć :)

Bardzo proszę pisać na PW jeśli można tutaj rzadko zaglądam a o PW dostanę powiadomienie.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

W kwestii Talesów podpinam się pod opinię kolegi wyżej, natomiast jeśli chodzi o Ateliery to najlepiej zacząć od trylogii Dusk (czyli Ayesha > Escha&Logy > w marcu Shallie) i czekać na wydanie na PS3 wszystkich Atelierów Plus z Arland sagi - no chyba, że masz PS Vitę, wtedy spokojnie zaczynasz od Rorona Plus i lecisz chronologicznie.

Odnośnik do komentarza

Co się tyczy serii Atelier to zgadzam się z Qjon. Ja zacząłem styczność z serią od Atelier Esha&Logy i spędziłem z gierką mnóstwo świetnych chwil. Następna w kolejce jest Ayesha. I potem czekać do marca na Shallie.

Seria bardzo sympatyczna, z lekkim sielankowym klimatem,bardzo ładnym chara designem, sympatycznymi postaciami, fajną muzyką i wciągającą zabawą w alchemię. Mimo,że zabawa w przyrządzanie różnych rzeczy zajmuje znaczną część gry to sama walka nie została potraktowana po macoszemu i też sprawa dużo frajdy.

Jak ktoś chce pyknąć w coś nowego,lekkiego i przyjemnego to imo seria Atelier pasuje jak ulał.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...