Skocz do zawartości

Pomoc w RPG


M2cl3k

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanko a mianowicie niedawno skończyłem gre Crisis Core Final Fantasy VII, obejrzałem filmik FF VII Advent Children ale nie grałem w FF VII :( i wątpię czy kiedykolwiek zagram :( . Mam pytanko odnośnie Cloud-a i Aerith (czy też Aeris, w CC FF VII imie jest napisane przez -th na końcu a czytając na różnych forach spotkałem się z końcówką -s). Chodzi mi o to kim jest Aerith dla Clouda (gdyż zdaje się, że bodajże była ona laską Zacka, a Cloud "interesował się Tifą"). Jak już mówiłem raczej nie zagram już w FF VII :( (no chyba że zdarzy się cud, ale takowe mnie sprytnie omijają), a to pytanie nie daje mi spokoju już od dłuższego czasu.

 

Aeris mówiła że Cloud przypomina jej pierwszą miłość, która również była (Zack) 1st Class Solider'em dlatego była w nim zakochana... a poza tym Cloud nie od zawsze latał za Tifą to ty decydowałeś podczas Fabuły w FFVII... ale po tym jak została uśmiercona przez Sephirotha to Cloud z braku laku wzioł się za tą którą najdłużej zna... to Tifa cały czas zabiegała o względy Clouda...

 

 

 

 

 

Post #1312. moglby ktos poratowac? :P

 

Mace Proszę cię pomyśl sam bozia dała móżdżek?? Jesteś przecież legędą Ozimka... co to ma być jaki obraz przedstawiasz Forumowiczą... Wstyd... XD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siema. Od wczoraj gram w Fallout'a 3 i odrazu zacząłem szukać "starego";D. Doszedłem do "Museum of Technologhy " ( mam 3 lvl ) gdzie kazał mi isć Three Dog's i po walce z paroma super mutantami i znacznym spadkiem życia ( Do muzeum dotarłem z 2 paskami życia ) uznałem że potrzebuje nabić trochę poziomu i zdobyć przynajmniej wieksza dawke amunicji nie mówiąc już o lepszej broni... wróciłem do Megatonu i nie moge znaleźć miejsca gdzie moge sprzedać/kupić broń?? Możecie mi powiedzieć gdzie ja dostane? - Wiem że to głupie pytanie dla wyjadaczy w temacie RpG ale pomóżcie ;) Wiem że moge zabijać Raiderów ale oni sami maja mało ammo :( Z góry dzięki za pomoc :D

 

PS. Wiem że zaraz ktoś bd gadał że zakładam Nowy temat zamiast pytać sie w istniejącym temacie "fallouta 3" ;/ ale tam już nikt nie zagląda bo tam temat był aktualny jeszcze przed premierą - "Czego bedziecie wymagać od F3?" :) tak mi sie wydaje ;D Pozdro :D

Edytowane przez Black Dice
Odnośnik do komentarza

Ha w Final Fantasy 12 odkryłam dziś dzięki Reddasowi że Chaosa można pokonać przy użyciu broni  bo działa na niego telekinesis wczesniej na to nie wpadłam bo miałam w gambitach telekinesis ustawione na latające potworki. Tak więc ten boss jest śmiesznie prosty do pokonania bo można ominąć głowny problem (mowię oczywiście o pokonaniu go na niższych levelach bo dla napakowanej drużyny z dobrą magią to nawet bez broni nie jest problemem pokonanie go). tak więc jak ktoś chce się skusić na niego wcześniej to jest na to sposób :)  

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orson

Gram w remake (za dużo powiedziane) FF (część pierwsza) na PSP. Powiedzcie mi, czy w tej grze jest gdzieś ku.r.w.a mapa? Do kupienia w jakimś sklepie, do znalezienia or whatever, ale czy wogle jest?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to w wersji na psx jest mapa i włącza się ją chyba select+kwadrat (lub select +B na NES)  natomiat na wersji psp chyba nie ma takiej opcji bo próbowałam wszystkiego i niestety nie działa zarówno jeśli chodzi o remake jak i eboot'a zrobionego z wersji na psx. Sama jestem ciekawa czemu tak jest 

 

   

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Mam problem w Dragon Age: Początek, utknąłem tej wieży, co dochodzi się do Sali Katorgi i jest walka z bossem: z Uldreedem (czyli z tym wielkim rogatym kolosem z kosami zamiast rąk który wcześniej był jeszcze Blood Magiem). Próbowałem już pierona razy ale za żadne skarby nie moge go rozwalić. Prbowałem coś kombinować z Taktykami ale skończyło się to na tym że cała moja drużyna stała jak by w ziemie wrosłą i nikogo nie atakowałą. Mam drużyne zrobioną z dwóch magów (Wynne, Morrigan), i dwóch wojowników (Sten i zrobiona przeze mnie postać). Prosze doradźcie jak zabić tego dziada.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 Siema ma taki kłopot wie może ktoś czy FF9 w wersji platinium jest kompatybilny z wersją nie platinium bo mam trzy płyty w wersji platinium nie nie mam bladego pojęcia czy jak kupie czwarta płytę będzie mi działała z poprzednimi jak nie jest w tej samej wersji z góry dzięki za informacje 

Edytowane przez Senix
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

The Elder Scrolls IV Oblivion:Game Of The Year Edition(PC)

 

Czasami gdy biegam po jakimkolwiek miescie ktorys z NPC zamienia sie w dremore i atakuje mnie.Po zabiciu zabieram mu przedmioty i widze ze ma przy sobie klucz do domu wiec moje pytanie brzmi czy to sa wazni NPC ktorzy mogli miec jakiegos questa czy nic nie znaczacy(nie przeszedlem jeszcze watku glownego,obecnie zajmuje sie gildiami)?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jestem wyczerpany psychicznie przez backtracking w Tales of Eternia na PSP ; / gdzie moze byc ta zafajdana chata Chata? szukalem w googlach i jedyne co znalazlem ze jest 'na wyspie kolo mostu' problem jest takie ze szukalem i nie ma tam tego, ku'rwicy poprostu dostaje i gdyby nie to ze gram na konsoli przenosnej pad by wyladowal na scianie juz dawno, pomozecie?

 

edit: nieaktualne, chata nie byla na wsypie tylko na kontynencie powyzej mostow X_x

Edytowane przez pierdzacyciufciami
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hej mam takie poważne pytanko a wierzę że mi pomożecie A więc strasznie mnie Interesuje seria Tales of... a zauważyłem że z tej serii pojawiło się mało gier z tej serii znaczy w europie. No tak na ps3 jest japońska wersja vesperii ale kiedy będzie u nas ???. Ale dobra moje pytanko zaczyna się tutaj Otóż wiem że Tales of the abyss został wydany w USA i mam w myśli kupienie go online ale tak posiadam ps2 z europy i wiem że posaida ona blokadę regionalną a także posiadam PS3 również z europy i z tego co wiem nie posiada ona blokady regionalnej więc cała nadzieja w PS3. I tu moje pytanie czy Tales of the abyss USA poszłoby na Europejskim PS3 proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...