Skocz do zawartości

Pomoc w RPG


M2cl3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy później...

Pomoże mi ktoś z walka w BG 1 ? Mam pytanie na jakiej zasadzie ma się odbywać bo znów dziedzictwo Diablo sie odzywa i klikam jak głupi a to nic nie daje. Ogólnie proszę o wyjaśnienie jak wydawać komendy członkom drużyny (używac ataków , leczyć itd) tutorial nic mi nie wyjaśnił jest chaotyczny bo si załatwiło sprawę i nic nie wyniosłem. Jestem w gospodzie pod pomocna dłonią.

Odnośnik do komentarza

Dodatkowo weź pod uwagę czas wykonywania akcji zaklęć itd). Może być tak, że za późno jakąś akcję wydasz i po ptakach, bo przeciwnik zdąży nałożyć na siebie kilka zaklęć ochronnych. Czyli przed walką ochrona (zaklęcia, mikstury) na początku przeciwdziałanie, albo błyskawiczny atak. Oczywiści cały czas aktywna pauza i obserwowanie pola walki. 

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Baldur Panowie jak tych bandytow z obozu zalatwic probowalem nawet na latwym ale ivh jest z 20 to dla Vai? Pytanie nieaktualne wykonałem polubownie a ich szefa zgarnę później.   

 

 

Edytka: Niech ktoś podpowie czy podróż na wschód od Beregostu i poniżej tereny w tym samym kierunku nie będą za trudne w starociach z mobkami na 3 poziomie doświadczenia ?  Na własna rękę poszukam giza ale dobra rada miłe widziana jak wypada przyrost poziomu trudności w BG.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Gram sobie w Titan Questa, którego kiedyś dali w humblebundle na Ps4 i jestem chyba zachwycony. Czuć ze to stara gra, ale chyba właśnie takiego bezmózgiego klona Diablo szukałem. Grając, czuje się jakbym był z 15 lat młodszy: jest czyszczenie mapy z potworków, poboczne questy typu „zabij i wróć”, są itemy legendarne, a przy tym mapy są naprawdę spore i nie ma żadnych wskaźników czy strzałek - przez to  jest dość trudno i nieraz błądziłem:)

Jak ktoś znudzony jest sandboxami, ma ochotę pograć w klasycznego hack’n’slasha, to polecam. A i podobno można grać w coopie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

 

Pomocy mam jakiś dziwny problem z texturami w ff7 na ePSXe wersja ta najnowasza chyba 2.0.5  więc kiedy włączam grę wszystko ekran dźwięk jest git. Tylko że wszystkie miejsca na mapie to zdjęcia z odpowiednimi barierami i ja mam tak że te zdjęcia są jakoś nie tak wklejone albo te bariery. plis helpVEhoX7k.png

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Witam wszystkich, mam olbrzymi problem z wbiciem ostatniego pucharka w grze Disgaea 1complete ps4. Chodzi dokładnie o wykonanie ataku za 10 milionów obrażeń. Mam najlepszy miecz na 100 lvl, oraz 3x robo suit również na 100 lvl. Używam Majina i kończą mi się pomysły. Rzucanie bravehart również nie pomaga. Jeśli ktoś to ogarnął proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 rok później...

Witam. Niedawno ukończyłam drugi Grand Staff w Lost Odyssey i zabrałam się za ostateczne bronie. Najlepiej zawsze grało mi się Kaim'em, Seth, Sarah, Cooke i Jansenem, dlatego mam zamiar zdobyć dwa najlepsze miecze dla Kaim'a i Seth.. pierwszy: wiadomo, to Age of the King, który daje aż 420atk., drugi zaś w kolejności są White Ignis oraz Durandal z 277atk - problem w tym, że mogę mieć tylko jeden z tych mieczy. Postanowiłam więc dać Seth age of the king a Kaim'owi Durandal.. no i tutaj jest problem: na wielu forach/ stronach czytałem, że można dać ten Toltenowski miecz Kaim'owi i Seth, a ja za cholerę nie mogę go nikomu przypiąć. W ekwipunku Kaim'a i Seth nie mogę wybrać żadnego złotego miecza.. czy rzeczywiście można dać ten wspaniały oręż komu się tylko chce, czy to zwykła ściema? z góry dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.10.2021 o 18:33, Herbaciarka napisał:

Witam. Niedawno ukończyłam drugi Grand Staff w Lost Odyssey i zabrałam się za ostateczne bronie. Najlepiej zawsze grało mi się Kaim'em, Seth, Sarah, Cooke i Jansenem, dlatego mam zamiar zdobyć dwa najlepsze miecze dla Kaim'a i Seth.. pierwszy: wiadomo, to Age of the King, który daje aż 420atk., drugi zaś w kolejności są White Ignis oraz Durandal z 277atk - problem w tym, że mogę mieć tylko jeden z tych mieczy. Postanowiłam więc dać Seth age of the king a Kaim'owi Durandal.. no i tutaj jest problem: na wielu forach/ stronach czytałem, że można dać ten Toltenowski miecz Kaim'owi i Seth, a ja za cholerę nie mogę go nikomu przypiąć. W ekwipunku Kaim'a i Seth nie mogę wybrać żadnego złotego miecza.. czy rzeczywiście można dać ten wspaniały oręż komu się tylko chce, czy to zwykła ściema? z góry dziękuję za odpowiedź 

Musisz sie odpowiedniego skilla nauczyc zeby to wyequip'owac, bodajże skill sie nazywa "be able to equip royal accesory" czy coś w ten deseń. 

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.