Skocz do zawartości

Pomoc w RPG


M2cl3k

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem kilka godzin w CE i musze napisać że japońszczyzna pełną gębą.

Gra cholernie przypadła mi do gustu, masa rzeczy do zrobienia, pełno postaci, fajny system walki i muzyka.

Grafike bez problemów pociągneło by PS2, ale jakoś szczególnie to nie przeszkadza, gdy po pewnym czasie wali sie 70hitowe combo, które wrzuca z miejsca banana na ryja.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Heh jest sposób żeby zwiększyć możliwość wystąpienia Black Hole w FF12?  W sumie quickeningi są proste ale mi zawsze przy 10,11, 12 hit wielokrotny reset nie aktywuje żadnej postaci, jak już mi się uda z 16 hit zrobić to na bossie na którego jestem za słaba i którego nawet black hole nie powali. Czasem wydaje mi się że jak mam postacie ledwie żywe to quickenigi lepiej wychodzą.  

Odnośnik do komentarza

Serdecznie witam wszystkich :D!

Szukałem pomocy już na wielu forach ale niestety nikt jej nie udzielił, a jest ono odnośnie Fallout'a 3 GOTY Edition na PS3 ( napisałem tutaj ponieważ myślę, iż jest to odpowiednie miejsce ^_^ ).

Więc tak: przegrałem w niego bardzo wiele godzin ( pisać ile nie będę bo mi się nie chce xD ) i w pewnym momencie zacząłem zastanawiać się czy kiedykolwiek dane mi będzie ujrzeć zakończenie, a tu klops i ogórki :teehee:. Moje pytanie brzmi: czy z tej wersji wycięto zakończenie?

Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Zakończenie następuje w momencie gdy

wchodzisz do radioaktywnego pomieszczenia aby uruchomić tę całą machinę, która ma oczyścić wodę. Normalnie wtedy bohater ginie i wyświetlane są różne scenki, w zależności od Twoich poczynań podczas gry.

Niemniej jednak jeden z dodatków obecnych w wersji GOTY pozwala na kontynuowanie zabawy, wtedy już do woli i bez końca.

 

No chyba, że po prostu zająłeś się zadaniami pobocznymi i nawet się nie zabrałeś za główny wątek. W końcu ta gra to przede wszystkim swoboda eksploracji i działania.

Odnośnik do komentarza

Cóż, więc nie dane mi będzie obejrzeć zakończenie. Widocznie dokonałem złego zakupu, chociaż swoją drogą było kompletną porażką Bethesd'y, iż usunęli zakończenie z tej wersji. Jednakże w F3 mogę grać w nieskończoność jak w F2 :lol:.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc ;).

Edytowane przez budyll
Odnośnik do komentarza

Na PC istnieje możliwość wyłączenia poszczególnych dodatków w opcjach, ale nie wiem jak to wpłynie na save'a oraz czy w ogóle jest to możliwe na PS3. W razie czego możesz spróbować wyłączyć Broken Steel, zobaczyć zakończenie, włączyć dodatek z powrotem i grać dalej. Ale prawda jest taka, że na przechwałkach Bethesdy się skończyło i ending nie jest ani trochę ciekawy. Wierz mi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

FF XIII i tak jest pod wieloma względami "ułatwiony" (chociażby dlatego, że z encounterów, kiedy przegramy odradzamy się zaraz obok miejsca rzekomego zgonu, zupełnie nic przy tym nie tracąc). Moim zdaniem do gier trudnych można bez zbędnych ceregieli wstawić Resonance Of Fate.

Odnośnik do komentarza

Za czasów PSX było w miare dobrze(nes i snes Rządziły wczesniej przez duże R, tyle że wiekszosc tamtejszych jRPG'ów sie przeszło na emulatorze(przynajmniej w moim przypadku) gdzie save był natychmiastowy co drastycznie obniżało poziom trudnosci) , PS2 też miało pare tytułow trudniejszych, ale nie za dużo, a teraz jedynie Demon Souls pokazuje pazur w kwesti poziomu trudnosci, reszta jak juz pisałem naprawde jest żenujaco łatwa. (ale to tylko moje zdanie, wiec panowie i panie niech żyłki Wam nie pękają z tego powodu)

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Czy ktoś mi może wytłumaczyć za co jest tak wychwalane Bioware? Spotkałem się nawet z opiniami, że jest to najlepszy developer na rynku. Grałem w Dragon Age. Grałem w Mass Effect. Obie te produkcje mają pieczołowicie wykreowane, złożone światy ale jest jeden problem... Gameplay. Wszystko jest jakieś drętwe, począwszy od lokacji a skończywszy na postaciach. Wszędzie jest pełno przedmiotów a nie można ich podnieść. Mamy całą masę postaci ale większość z nich nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Pomniejsze lokacje są puste i nieciekawe. Można poświęcić sporo czasu na eksploracje i nic nie znaleźć. Walki niby są złożone ale strategia nie ma żadnego znaczenia.

 

Co z tego, że napakujemy wojownika pod względem defensywy aby walczył na krótki dystans skoro wszyscy przeciwnicy i tak rzucą się na maga, który w taki pojedynku nie ma szans. Gracz nie ma żadnej kontroli nad rozmieszczeniem postaci na polu walki. W Mass Effect z kolei walka sprowadza się do napieprzania czym się tylko da bo do końca nie wiadomo o co chodzi. Przeciwnik stawia jakąś barierę ale nie wiadomo jak ją zniszczyć. Niektóre zdolności, jak np. przegrzanie broni, mają tak dziwne reprezentacje wizualne, że nie wiadomo czy dosięgnęły celu. W powietrzu idzie jakaś fala uderzeniowa i nic z tego nie wynika. Do tego sterowanie trzema postaciami na raz. Walki są chaotyczne, nie dają żadnej satysfakcji i w dużej mierze opierają się na szczęściu. W wielu sytuacjach postacie nie wypełniały wybieranych przeze mnie komend. Atakowały inną postać niż tą, którą zaznaczyłem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...