Skocz do zawartości

Star Wars The Force Unleashed 2


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaaaaa to samo w temacie Castlevanii jak ktoś napisze, że jest lepsza od GoW-a to ...... Zapamiętaj dla Zwyrola każda gra jest na starcie crapem szczególnie slasher bo nie jest GoWem :turned:

 

"Wygląda to jak gra z poprzedniej generacji." heh to mieliśmy chyba inne konsole poprzedniej generacji.

 

Tyle, ze GoW to action adventure, nie slasher. Slasher to NG.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A to ciekawe, obie części God Of War (Collection) na PS3 wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Polecam sprawdzić i potem porównać z FU2.

 

http://www.youtube.com/watch?v=YMjVx6yoTrg

 

To jest grafa na 3-5, a Stars Wars na 8? :whistling:

 

Taaaaaaa to samo w temacie Castlevanii jak ktoś napisze, że jest lepsza od GoW-a to ...... Zapamiętaj dla Zwyrola każda gra jest na starcie crapem szczególnie slasher bo nie jest GoWem :turned:

 

Słupek, bo nie jest pierwszym DMC. :turned: Zresztą nie napisałem, że Castlevania to crap, bo to dobra gra, ale przy God Of War wypada tak sobie.

Odnośnik do komentarza

No tak. Porównuj zremasterowane gry, które wyglądają TROCHĘ lepiej niż wersje na PS2 z FUII. Wiadomo, że przepaść będzie mniejsza ale nadal będzie. GOW II nie wygląda wcale zachwycająco w HD. Wyższa rozdzielczośc raczej obnaża słabości wersji na PS2. Bo oprócz rozdziałki HD mamy jedynie trochę, podkreślam trochę lepsze tekstury. Powinny być znacznie lepsze o 100% jakości. Ale nie są.

 

A i jeszcze jedno. Grafa na 3-5 to skala w jakiej się poruszały gry z PS2. Więc jak mówisz o GOWII to wiadomo którą z tych trzech liczb mu przyporządkowujesz. GOWII to grafa na 5 (6 w HD), a FUII na 8.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w to demko, ale grałem na gamescom i stwierdzam, że zwyrodnialec pieprzy jak potłuczony. ;) Graficznie TFU2 daje radę, to zdecydowanie górna półka, chyba że uznamy, że na tejże półce stoi tylko może z 5 gier. ;) Z drugiej strony nie na miejscu jest porównywanie tego zarówno do God of War II (na niekorzyść GoW), jak i God of War III (na niekorzyść TFU2) - gier z grafą tak za(pipi)istą jak w GoW3 nie ma zbyt wiele, więc trudno uznać to za argument.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

no i masz :/ liczyłem bardzo, że to przynajmniej będzie gra na 8

Gametrailers 10/27/10 6.3 out of 10 63.00%

XboxAddict 10/27/10 7.5 out of 10 75.00%

Digital Chumps 10/27/10 7.2 out of 10 72.00%

GameSpot 10/26/10 6 out of 10 60.00%

Cheat Code Central 10/26/10 4 out of 5 80.00%

GamePro 10/26/10 2.5 out of 5 50.00%

IGN 10/26/10 6.5 out of 10 65.00%

Eurogamer 10/26/10 5 out of 10 50.00%

Game Informer 11/01/10 7.75 out of 10

 

gamezilla : 6

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o mnie, nie czaje tak niskich ocen. Dla mnie 1 część FU była niedopracowanym knykciem z ambicjami na coś większego. W dwójce dostajemy solidnie naprawiony gameplay z nawiązką i na pewno grafika jest na tyle dobra, że nie musi znosić porównania z reedycją serii z poprzedniej generacji, podciągniętej do roździałki HD.

Ode mnie dwójka ma solidne 8/10 właśnie tak chciałem grać w jedynkę, co prawda troche na to poczekałem ale nie narzekam.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem jakoś koło 18, właśnie skończyłem i rozumiem skąd tak niskie oceny dla tej gry. Jak dla mnie to jak na razie największe rozczarowanie roku, no ale nie grałem jeszcze w MoH'a. ;) Jedyne plusy to oprawa audio i video. Reszta poczynając od fabuły, przez czas rozgrywki po ilość lokacji to jest jakiś śmiech na sali. Jestem mocno rozczarowany. 4/10

Odnośnik do komentarza

Kolejna gra na dwa wieczory, kolejna ktorej czegos zabraklo, by nawet przez te 5 godzin przykuc do telewizora... Graficznie miejscami naprawde slabo, do tego walki z bosami czesto bez zadnych emocji, finalowa zas w ogole mnie znudzila... <_<

Poza 1 motywem nie zobaczylem prawie nic nowego wzgledem 1dynki, ktora bardziej mi sie podobala, no ale wtedy to byla nowosc. Kontynuacja na jedno kopyto z lekkimi usprawnieniami juz sie nie sprawdza. :whistling:

 

Podobnie jak MOH, mozna pozyczyc, zagrac, przejsc w 2 wieczory, badz kupic jak bedzie w granicach 40-60 zl, bo poki co takze odradzam...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Gra nie jest słaba, że okropnie krótka to owszem.

Mechanika poprawiona względem jedynki - wszystko działa jak należy, moce Starkillera działają znacznie sensowniej, i o to chodziło :)

Gdyby mogli tak zreperować jedynke byłbym w 7 niebie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.