Skocz do zawartości

Dexter sezon 5


laki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Finał bardzo mnie rozczarował . Do ostatniej sekundy spodziewałem się jakiegoś zrywu ale niestety . Siostra Dexa bardzo mnie irytowała w tym odcinku stężenie szlochania osiągnęło poziom zenitu . NA plus można zaliczyć wypadnięcie Lumen z 6 sezonu + ciekawie zapowiadający się wątek Quina . Sezon ogólnie oceniając przez pryzmat wcześniejszych był mocno średni taka ocena 7/10 .

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ten sezon mógłby skończyć się tak:

podczas monologu Debry w piwnicy Chase'a Lumen poruszyła się i została zastrzelona. Dexter rzucił się ku niej zrozpaczony i ruszył w kierunku Debry, który strzeliła także do niego. Tym samym zza zasłony wypadł postrzelony Dex, który wymienił jeszcze ze 2 zdania z siostrą. To by było uderzenie i niezłe zakończenie serialu.

 

Z początku sezon był smętny, później akcja się ładnie rozwinęła, ale podczas finału miałem ochotę rzucić czymś o ścianę.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie ten sezon mógłby skończyć się tak:

podczas monologu Debry w piwnicy Chase'a Lumen poruszyła się i została zastrzelona. Dexter rzucił się ku niej zrozpaczony i ruszył w kierunku Debry, który strzeliła także do niego. Tym samym zza zasłony wypadł postrzelony Dex, który wymienił jeszcze ze 2 zdania z siostrą. To by było uderzenie i niezłe zakończenie serialu.

 

Z początku sezon był smętny, później akcja się ładnie rozwinęła, ale podczas finału miałem ochotę rzucić czymś o ścianę.

 

LoL jakie suchary, co ty masz 9 latek ? 0o

Odnośnik do komentarza

Ostatnie 2 minuty fajne.

 

Najgorsza scena to ta, gdy Debra ich wypuściła, a Dex z Lumen zaczęli płynąć łódką. Co za ch.ujowo nakręcona scena. Co za chu.jowa muzyka.

Odtwórca roli Dexa czuć, że jest zmęczony tą rolą.

 

Quinn zawsze był ok.

 

Ciekaw jednak jestem jak poprowadzą ten ostatni sezon. Już nie mają oporów więc musi być lepiej.

Odnośnik do komentarza

Ja cały czas myślałem, że złapią Lumen, albo Lumen da się złapać by odsunąć podejrzenia od Dextera.

 

PS. Kilka odcinków wcześniej miałem nawet teorię, że Dexter dowie się iż Lumen tak naprawdę sama zabijała ludzi w przeszłości i będzie musiał ją wyeliminować, co byłoby typowym zakończeniem dla sezonu.

Edytowane przez wortigern1
Odnośnik do komentarza

Ostatnie 2 minuty fajne.

 

Najgorsza scena to ta, gdy Debra ich wypuściła, a Dex z Lumen zaczęli płynąć łódką. Co za ch.ujowo nakręcona scena. Co za chu.jowa muzyka.

Odtwórca roli Dexa czuć, że jest zmęczony tą rolą.

 

Quinn zawsze był ok.

 

Ciekaw jednak jestem jak poprowadzą ten ostatni sezon. Już nie mają oporów więc musi być lepiej.

 

Ogladajac scene z lodka odnosilem ciagle wrazenie, ze zaraz bedzie kopia titanica - az sie prosilo ;)

Odnośnik do komentarza

 

Dexter z nowym showrunnerem

Zostanie nim dotychczasowy producent wykonawczy Scott Buck, który zastąpi Chipa Johannessena - informuje Deadline. Buck jest związany z produkcją od drugiej serii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oby to oznaczało coś pozytywnego

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

okropny sezon, okropny final. plus przewidywalny reset na koncu z wyjazdem lumen ( za ktora nie bede tesknil) i powrotem dzieci (za ktorymi nie tesknilem).

 

chcialem sie przyczepic ze watek z sekta okazal sie niewypalem ale byl tak nudny ze nawet nie pamietam czy zostal rozwiazany czy nie. co mozna powiedziec o wiekszosci sezonu.

 

ale przynajmniej angel i laguerta sa znowu razem YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYYYYYYY :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...