Skocz do zawartości

Dexter sezon 5


laki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie zrobią jeszcze dziesięć sezonów i w każdym jeden policjant będzie ginął drugi będzie winny aż zostanie tylko masuka i dexter na posterunku. Od połowy sezonu serial baardzo słaby, liczyłem przed wczorajszym odcinkiem iż złapią dextera ale chyba się na to nie zapowioda, a szkoda bo serial przynajmniej by się świetnie skończył. Scenarzyści w tym sezonie to chyba jakieś półgłówki. Podmienił czystą płytke, szkoda tylko że bez problemu dałoby się sprawdzić czy w ogóle co na niej jest mimo że jest porysowana, motywy z rozwaleniem pokoju ( a obsługa nic nie zauważyła) hotelowego i elektroniczną nianią słaby, jak ta lumen najpierw jak słyszy w telefonie chase to płacze a potem w spokoju patrzy na filmik jak ją gwałcą, litości. Choć nadzieja umiera ostania więc może go złapią jednak albo ukatrupią i jakiś restart serii mógłby być bo dalej na to patrzeć się nie da.

Odnośnik do komentarza

Ja obstawiam, że Lumen nie zginie (bo co dopiero 1 sezon temu mu laskę uśmiercili), i będzie w następnym sezonie już tylko jako jego kobieta, bo gdy zabiją Jordana to ona już nie będzie miała po co zabijać, gdyż chciała tylko zemsty.

Emily (ta druga blondi, kumpela Jordana) zapewne zostanie wrobiona w tą 13 ofiarę, co się mści.

 

Nie wiem tylko jak rozwiążą to, że Józef wie o tych workach co Dex z Lumen wrzucali do zatoki.

 

To nie żadne spoilery, tak sobie tylko prorokuję.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, jedyne co było dobre w tym odcinku to zapowiedź następnego. Naprawdę jeden z najbardziej retardowych odcinków tego serialu, co scena to głupsza. Kupowanie scyzoryka ? WTF ? Poza tym Dexter i Lumen są tak niedobraną parą, że to aż w oczy kłuje. Za chu/j w jakakolwiek chemię między nimi nie da się uwierzyć, a scena na dywanie z początku była tak żenująca, że aż mi się głupio zrobiło.

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

xDDDDDDDDDD

 

 

 

Innego komentarza dac nie mozna.

 

Głupi jak but ten sezon, ale było kilka ciekawych pomysłów i scen. Ten cały Cole też jest spoko, niezły świr.

Odnośnik do komentarza

Cole nie żyje od iluśtam odcinków, ogarnij się typie.

No. Jordan Chase. Ten od "tik tak tik tak, a teraz cie wyrucham"

 

 

Swoją drogą typ grał kiedyś w Hakerach - jedynym filmie, w którym Andzelina nie była w(pipi)iająca

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

No i koniec sezonu. Z przykrością muszę się zgodzić że słabego. Było kilka fajnych rzeczy, dających nadzieję że ostatnie odcinki będą wybuchowe. Niestety, finał przewidywalny, bez zaskoczeń. Do tego rażące dziury w scenariuszu z którego wynika że Miami Metro to zwykli debile. No nic, i tak będę oglądał kolejne sezony, może nie będą gorsze od tego.

Odnośnik do komentarza

poczatek sezonu sredni, koncowka swietna, final najgorszy w historii.

 

przez te 50 minut tak sie nudzilem, ze masakra. nic fajnego nie bylo, nic. mam nadzieje, ze 6 bedzie lepszy bo jak nie to lepiej bylo dodac 5 minutowa scene jak dexter np. se strzela w leb i zakonczyc to wszystko.

 

Jakoś dalej czuję, że trzeci miał gorszy finał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...