Jump to content

Dexter sezon 5


laki

Recommended Posts

 • Replies 316
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest MasterShake

jako ze nie widzialem sezonu 4 to za duzo nie mowie ale tworcy kiedys mowili ze beda dazyc do tego zeby dextera uczlowieczyc, nie wiem czy dalej chca sie tego trzymac

Link to comment
 • 2 months later...
Guest MasterShake

(pipi), do kasacji.

 

 

The writers also had an alternative ending for the finale, which was not chosen at the end. ?While Dexter was packing to leave, he saw on the television that a child murderer had just escaped from prison. Either escaped or fallen thru the cracks. So he?s thinking, ?Do I join Rita on vacation or do I?? and then he looks towards the camera and he has this big decision,? Phillips explained.

Edited by MasterShake
Link to comment
 • 4 weeks later...
 • 1 month later...
 • 1 month later...

Może teraz dexter przeobrazi się w poczciwego obywatela i sam będzie ścigał seryjnym morderców takich jak on? Ja obstawiam za tym.

W zasadzie to juz sie stalo.

 

Mam nadzieje ze Deb wreszcie odkryje prawde. Denerwuje mnie ile juz ciagna ten watek.

Link to comment
 • 1 month later...

Ooo, już się doczekać nie mogę. Widać, że Dex łatwo nie będzie mieć, dzieci go nienawidzą, kumple podejrzewają + Quinn się wyrabia na drugiego Doakesa, zabójstwo Rity nie zgadza się ze schematem trójkowego, a jakby tego było mało, to policja wie, że był w jego domu. Jeśli to jest ostatni sezon, to coś czuje, że może (znowu) nie być hepi endu.

Link to comment

 Zapowiada się świetny sezon. Dexter znowu w d***e. Astor może być lekko irytująca, Quinn to jednak nie Doakes, ale i tak zapowiada się super ;)

Strasznie mnie nakręciło to promo, a tu jeszcze tyle czasu do premiery...

Edited by Rik
Link to comment

no w chu.j, niecałe dwa miesiące. na pier.dolone californication muszę czekać do nowego roku :/. po tym wycieku z comic-conu nagrywanym komórką obawiałem się, że nie będzie za dużo dexa seryjnego mordercy w tym sezonie, ale na szczęści myliłem się.

Edited by Walter_Cronkite
Link to comment

Dobrze, że Dex cały czas będzie zabijał w dodatku chyba więcej niż w ostatnim sezonie. Obawiałem się, że ze względu na dzieci jego wypady zostaną ograniczone do minimum.

 

Quin będzie takim drugim Doekes'em tylko chyba bardziej oficjalnym - nie będzie próbował wytropić Dexa tylko na własną rękę. No i jak widać nie pokpiono wątku Dex-Kyle to było jasne, że musi wyjść na jaw, że jakiś typ do Mitchell'ów ciągle przychodził. Jestem ciekawy jak Dex z tego wybrnie.

 

Dobrze, że trailer rozwiał moje wątpliwości i ten sezon powinien utrzymać poziom.

Link to comment

Promo super, zastanawiam się teraz czy bedzie podobnie jak w drugim sezonie, gdzie evil badass badguya włąściwie nie było, czy jednak ktoś taki się pojawi.

 

Ale myślę, że nawet ta sprawa z Dexem i to śledztwo Quinna powinny fajnie pociągnąć cały sezon.

Link to comment
 • 3 weeks later...

Jak myślicie czego można się spodziewać. Może teraz dexter przeobrazi się w poczciwego obywatela i sam będzie ścigał seryjnym morderców takich jak on? Ja obstawiam za tym.

Mój typ brzmi tak:

 

W Miami pojawi się seryjny morderca, nowy, wyjątkowo przebiegły. Przez kilka odcinków nie będzie wiadomo, kto to, ale Dexter w końcu to odkryje. Będzie nim zafascynowany, zbliży się do niego, do ostatniego odcinka będzie dowiadywał się o nim zaskakujących faktów. Dexter będzie odwodził policję od znalezienia mordercy, żeby sam mógł go zabić. Dodatkową komplikacją będą problemy sercowe Debry, która zakocha się w kolesiu, który w jakiś sposób będzie powiązany z seryjnym mordercą. Problemy sercowe będą też przeżywać wszyscy inni członkowie policji, dając nam mało ciekawe i niekompletne wątki poboczne. Wyjątkiem będzie Masuka, który tym razem zostanie użyty tylko jako śmieszny Azjata dostający w każdym odcinku jedną scenę.

 

Dexter będzie miał problemy ze swoją tożsamością zabójcy i sumieniem oraz związkiem tych cech z chęcią bycia dobrym człowiekiem i życia w rodzinie. Problemy te będą wyrażane poprzez 20-25 monologów wewnętrznych na odcinek. Dodatkowo w tym sezonie Dexter zacznie rozmawiać ze swoim ojcem. Ojciec będzie przekonywać, że Dexter musi być samotnym łowcą, lecz ten będzie żył w nadziei, iż nie musi to być jego los. Żona i dzieci Dextera będą irytujące i drętwe, co wynagrodzi nam duża ilość produktów marki Apple, jakich będą używali bohaterowie.

 

Na koniec Dexter stanie oko w oko z innym seryjnym mordercą. Inny seryjny morderca powie: "jesteś taki jak jaaaaaa!", na co Dexter powie: "nie!" i go zabije. Później nastąpi ok. 10-minutowy monolog wewnętrzny o tym, jak to ciężko jest być mordercą i sezon się skończy.

 

Wiem, co myślicie. To niemożliwe, żeby kolejny sezon "Dextera" był aż tak odmienny od czterech poprzednich. Jedak jestem pewien, że tych scenarzystów stać na to, by znów odwrócić wszystko o 180 stopni i dać nam taką oto historię.

Link to comment
 • 4 weeks later...
 • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.