Skocz do zawartości

Dexter sezon 5


laki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
Gość MasterShake

(pipi), do kasacji.

 

 

The writers also had an alternative ending for the finale, which was not chosen at the end. ?While Dexter was packing to leave, he saw on the television that a child murderer had just escaped from prison. Either escaped or fallen thru the cracks. So he?s thinking, ?Do I join Rita on vacation or do I?? and then he looks towards the camera and he has this big decision,? Phillips explained.

Edytowane przez MasterShake
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ooo, już się doczekać nie mogę. Widać, że Dex łatwo nie będzie mieć, dzieci go nienawidzą, kumple podejrzewają + Quinn się wyrabia na drugiego Doakesa, zabójstwo Rity nie zgadza się ze schematem trójkowego, a jakby tego było mało, to policja wie, że był w jego domu. Jeśli to jest ostatni sezon, to coś czuje, że może (znowu) nie być hepi endu.

Odnośnik do komentarza

no w chu.j, niecałe dwa miesiące. na pier.dolone californication muszę czekać do nowego roku :/. po tym wycieku z comic-conu nagrywanym komórką obawiałem się, że nie będzie za dużo dexa seryjnego mordercy w tym sezonie, ale na szczęści myliłem się.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

Dobrze, że Dex cały czas będzie zabijał w dodatku chyba więcej niż w ostatnim sezonie. Obawiałem się, że ze względu na dzieci jego wypady zostaną ograniczone do minimum.

 

Quin będzie takim drugim Doekes'em tylko chyba bardziej oficjalnym - nie będzie próbował wytropić Dexa tylko na własną rękę. No i jak widać nie pokpiono wątku Dex-Kyle to było jasne, że musi wyjść na jaw, że jakiś typ do Mitchell'ów ciągle przychodził. Jestem ciekawy jak Dex z tego wybrnie.

 

Dobrze, że trailer rozwiał moje wątpliwości i ten sezon powinien utrzymać poziom.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak myślicie czego można się spodziewać. Może teraz dexter przeobrazi się w poczciwego obywatela i sam będzie ścigał seryjnym morderców takich jak on? Ja obstawiam za tym.

Mój typ brzmi tak:

 

W Miami pojawi się seryjny morderca, nowy, wyjątkowo przebiegły. Przez kilka odcinków nie będzie wiadomo, kto to, ale Dexter w końcu to odkryje. Będzie nim zafascynowany, zbliży się do niego, do ostatniego odcinka będzie dowiadywał się o nim zaskakujących faktów. Dexter będzie odwodził policję od znalezienia mordercy, żeby sam mógł go zabić. Dodatkową komplikacją będą problemy sercowe Debry, która zakocha się w kolesiu, który w jakiś sposób będzie powiązany z seryjnym mordercą. Problemy sercowe będą też przeżywać wszyscy inni członkowie policji, dając nam mało ciekawe i niekompletne wątki poboczne. Wyjątkiem będzie Masuka, który tym razem zostanie użyty tylko jako śmieszny Azjata dostający w każdym odcinku jedną scenę.

 

Dexter będzie miał problemy ze swoją tożsamością zabójcy i sumieniem oraz związkiem tych cech z chęcią bycia dobrym człowiekiem i życia w rodzinie. Problemy te będą wyrażane poprzez 20-25 monologów wewnętrznych na odcinek. Dodatkowo w tym sezonie Dexter zacznie rozmawiać ze swoim ojcem. Ojciec będzie przekonywać, że Dexter musi być samotnym łowcą, lecz ten będzie żył w nadziei, iż nie musi to być jego los. Żona i dzieci Dextera będą irytujące i drętwe, co wynagrodzi nam duża ilość produktów marki Apple, jakich będą używali bohaterowie.

 

Na koniec Dexter stanie oko w oko z innym seryjnym mordercą. Inny seryjny morderca powie: "jesteś taki jak jaaaaaa!", na co Dexter powie: "nie!" i go zabije. Później nastąpi ok. 10-minutowy monolog wewnętrzny o tym, jak to ciężko jest być mordercą i sezon się skończy.

 

Wiem, co myślicie. To niemożliwe, żeby kolejny sezon "Dextera" był aż tak odmienny od czterech poprzednich. Jedak jestem pewien, że tych scenarzystów stać na to, by znów odwrócić wszystko o 180 stopni i dać nam taką oto historię.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...