Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wtf...czyli rozumiem ze kupuje pudelkowa wersje ktora i tak musze zarejestrowac na steam mimo ze jest blokoada regionalna? Paranoja jakas. Nawet nie mam pewnosci ze to bedzie poprawnie dzialac.

 

I jak sie ma sprawa z patchami i DLC? Jestesmy skazani na granie w surowa wersje? (bo rozumiem ze dlc do skyrim tez blokada regionalna)

Odnośnik do komentarza

A Skyrim aby na pewno będzie (obowiązkowo) rejestrowalny na Steam? Czy też nasza kochana Cenega znowu wyda swoją własną wersję inną niż ta w reszcie świata, do której pewnie nie da się poprawnie dokupić DLC i temu podobnych?

 

Jak to się w takim razie będzie miało do ewentualnego importu zza granicy? UK na ten przykład? Bo widzę znowu wrzucają nas do jednego wora z "ruskimi" (jak to miało z początku być w przypadku Deus Ex).

 

Zresztą, osobiście i tak poczekam na wersję GOTY ze wszystkimi dodatkami. Już słyszę, że mają takową wydać dla Fallout: New Vegas niedługo. Ze dwa lata poczekam, aż tak mi nie zależy.

 

Tak czy inaczej, Cenegi nie wesprę finansowo w żadnym wypadku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to prawda to nie kupię polskiej wersji Skyrim. Niestety to jedyny sposób na sprzeciw, mały... no ale zawsze jedną kopię mniej sprzedadzą :)

 

Na dodatek gra u nas kosztuje po 130-150zł, co jako gra na PC to jakaś kpina, żeby tyle kosztowała. Moga sobie ja za przeproszeniem w (_|_) wsadzić. Lepiej kupić w UK, czy nawet w US, byle tylko nie dać im zarobić.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

I to jest wlasnie przykre z oryginalnymi grami (i nie tylko to). Cackasz sie, problemy z odpaleniem, instalacja, patche, (pipi)emuje i inne (pipi).

Piraty... dzialaja. O zgrozo czasem trzeba sobie pomoc jakims crackiem by sie nie pierdzielic z jakimis udziwnieniami w oryginalnej kopii.

Odpalenie takich GTA na moim kompie... tragedia... przynajmniej 20-30min schodzilo by je odpalic, szukac na forach itp.

TRAGEDIA. I jak tu chciec dalej kupowac oryginaly :(((((( Czuje sie walony w tylek przez wydawcow - nie dosc, ze kupuje oryginaly to jeszcze mam wiecej problemow z graniem niz jakbym sciagnal to z neta "za darmo" :confused:

Odnośnik do komentarza

No i po ptakach,kupilem Skyrima w polskiej dystrybucji mimo ze nie jestem zadowolony z ich postepowania i blokad regionalnych. Pudelko sobie lezy kolo mnie. Za wszystko zaplacilem 90zl (razem z pre orderem,oraz dodatkowym rabatem - cena w empiku do niedzieli to jedyne 119zl jak cos) i dostane jeszcze koszulke za darmo,jak dla mnie cena ok.

 

Teraz tylko czekac az bedzie mozna grac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...