Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gays For Windows Live, i pierdoły które trzeba modowac by gra byłą znośna - aka kursor myszy który nie znika z ekranu jeżeli grasz padem. Problemy z kamerą... i masa tego typu syfu.

 

Nawet Day9 jak streamował to mówił, ze uruchomienie gry w normalnym stanie zajęło mu jakieś 3 godziny.

Wszystko to kłamstwa. Najpierw zagraj, zanim zaczniesz (pipi)ić takie głupoty.

Odnośnik do komentarza

Wypadla mi dzisiaj karta w folii z Civ 5. Zaraz po dropie ja wystawilem za 1,7€, po chwili ktos dal 1,40, pozniej 1,15, a teraz okolice 1€ ;/ Poczekam troche moze za jakis czas beda drozsze

 

nigga u for real?

 

Zbijaj cenę do minimum, może nawet cent poniżej minimum. Za miesiąc to wszystko będzie warte 3-4 centy.

 

Chivalry za 4,49. Poważnie zastanawiam się czy nie skoczyć jutro do banku doładować konto tylko dla tej giery, a potem:

 

 

 

Machać majchrami do tej muzyczki:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-pk3IBlxBaw

 

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

massively multiplayer online (FPS w tym przypadku)

gierka przez sieć, no po prostu :D

 

Nie wiem czy wydawać kasę na coś, w co nie będę miał czasu grać.

Z tymi kartami jest lipa wieczorem kiedy hamerykańce się pobudzą, obciążenie serwerów jest tak ogromne, że nie da się kart wystawić, a kiedy już jest dobrze to cholerne karty już za grosze są.

Odnośnik do komentarza

No właśnie to Chivalry też na mnie patrzy, nawet karty ma

I takim oto sposobem potwierdza się to o czym pisałem kilkanaście stron wcześniej. Nawet jeśli nie kupujesz gry tylko dla kart, to bierzesz je pod uwagę. Valve tylko liczy pieniążki...

 

Ale to mmo jest, kiedy ja znajdę czas na te wszystkie gry ;/.

Ja już od pewnego czasu wyznaję zasadę, że nie kupuję "bo tanio", tylko kupuję "bo chcę zagrać" - nawet jeśli w tym drugim przypadku promocja nie jest jakaś szczególna. Kupiłem za prawie pełną cenę Final Fantasy VII na GMG (z kodem zniżkowym) a przed chwilą także The Walking Dead 400 Days za równe 4$ - bo w to chcę teraz grać. Cała reszta wishlisty? Nie ucieknie.

 

Zadaj sobie proste pytanie - skoro nie masz kiedy grać, to po co Ci tyle gier?

Odnośnik do komentarza

Raven się zagubił ; d Ale nic mi do tego. Ja się przekonuję , że te całe SSS na polskie warunki to nic specjalnego. Co już chcę kupić to się okazuje na allegro stanowczo tańsze. Bez pośpiechu więc. Czekam na ostatnie dni, może wtedy coś pozamiata -90% ; d a jak nie to się łyknę z "aledrogo". Również wyznaję zasadę kupić jeśli chcę od razu grać. W dobie naprawdę dobrych ofert w wielu punktach nie widzę sensu brania czegokolwiek na zapas. 

Odnośnik do komentarza

Zadaj sobie proste pytanie - skoro nie masz kiedy grać, to po co Ci tyle gier?

steam sale fever

 

Każdy z nas to przechodził przy pierwszym zetknięciu się z jakąś większą wyprzedażą na steamie. Skończy się SSS, chłopak ochłonie a za jakiś czas zobaczy, że jakieś 3/4 z gier, które kupił leży odłogiem a odpalane były tylko aby wygenerować jakąś kartę za 15 centów. Do SWS podejdzie już z dystansem i kupi to co chce a nie to co jest tanie.

 

 

ja jak narazie kupiłem najnowsze DLC do B2 i UVHM do tegoż i właśnie siedzę i na przemian pieję ze śmiechu (blow up... THE OCEAN!!!) i przeklinam developerów (nierówne postacie; nie dziwi, że większość gra gunzerkerem)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...