Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ano, dzisiaj Rockstar robi wyprzedaż na swoje gierki na Amazonie.

 

Aby sprawdzić ilość kart dla danej gry wejdź w Odznaki w Steamie, tam masz spis gier które to obsługują i przy każdej grze masz napisane, ile jeszcze dropów Ci zostało.

Odnośnik do komentarza

Na Amazonie w oko mi wpadł Walking Dead za 6,25$ oraz Hotline Miami za 2,5$, kto jeszcze nie ma. A jest tego więcej.

Niedawno Walking dead byl za dolara na humble bundle :P

jak się szybko odczytuje maile z nowa oferta to można by dostać za dolara ;)

pare godzin później nadal bylo poniżej 2

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

@raven

Logika podpowiada że jeżeli gdzieś masz "lvl 1" to oznacza, ze tych leveli jest więcej. Jeżeli by nie było wymienionego levelu to zakładamy że jest jeden, więc nie ma sensu pisać tego. Tak to rozumiem.

 

 

 

Co do Civ IV za głosowanie. Znalazłem takie coś w necie:

 

3Byqa.jpg

Edytowane przez Kazuun
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kochani są! Chociaż zdziwiło mnie to, bo po piątym głosowaniu dostałem komunikat, że to było moje piąte głosowanie i dostałem nagrodę. Patrzę do ekwipunku a tam nie ma karty SSS, ale jest nowy gift, właśnie Civ IV. Miło z ich strony, że coś takiego robią, bo faktycznie, cena trzy dni po premierze amerykańskiej i tego samego dnia chyba co w EU była poszła o 40% w dół, to był mocny cios dla ludzi, którzy złożyli pre-ordery.

Odnośnik do komentarza

Czy to Ys jest jakieś fajne? W życiu o tej grze nie słyszałem, a już druga czy trzecia osoba bardzo zadowolona z promocji na ten tytuł.

gralem narazie tylko w Ys oath in felghana i mi sie bardzo spodobalo. taki fajny action slasher ktory nie glaszcze po jajkach.

lapaj trailer i jak cie zacheci to bierz w ciemno :

Odnośnik do komentarza

Także mam za sobą Ys: The Oath in Felghana i mimo stosunkowo prostej formuły gra jest bardzo przyjemna. Origins pogrywałem od czasu do czasu z przerwami, ale jeśli coś mogę powiedzieć o grze, to że walki z bossami są cholernie wymagające Czasem nawet jak się ma rozgryzioną formułę, to problematyczne okazuje się sterowanie czy po prostu zręczność gracza. Póki co dałem sobie spokój na jakiejś modliszkowatym bossie.

 

Zabawne o tyle, że właściwe levele wymagające nie są - zawsze na bossach utykam. Ale z drugiej strony jaka satysfakcja, gdy wreszcie ich pokonamy... ;)

 

Ys I i II kupiłem bez chwili namysłu. Z pewnością zabawa będzie przednia, mimo wieku gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...