Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hitman kupiony! Aż dostałem gorączki. Czekam na DE:HR.

 

PS. Ma ktoś Hitmana? Ten Sniper Challege fajne? Bo nie wiem, czy instalować.

błąd.

 

Nie kupuj nic na steam w czasie tej wyprzedazy będąc napalonym.

Amazon codziennie robi price match. Mozna wyrwac taniej.

 

No i Hitman byl juz niedawno smiesznie tanio tak samo jak DE:HR ( 2.99)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Też wam teraz mimo wystawienia karty na markecie, ale po wejściu w kartę nie widać waszej oferty? Dopiero po kilkunastu minutach pojawia? 

 

@edit

Też wam się pojawia przy wystawieniu karty, że rynek jest obciążony lub konto zostało ograniczone? 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

nope. 12,5 vs 15,6

 

Na amazonie trza było wziąć AoEIII za $10 jakiś czas temu i dostać -$5 na AoE II, zaczekać do promocji i dołożyć do tego kod na -15% by w sumie za $13,5 mieć obie te gry :P.

 

A z kartami jest taki syf, po prostu wystaw i czekaj. W końcu się pojawi. Niestety odbiera to możliwość dostosowywania ceny do rynku, ale co zrobić. Trzeba liczyć, że się dobrze trafiło przy wystawianiu.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

U mnie obie za 10 funtów, WTF? ;p Chociaż i tak nie miałem zamiaru kupować, zbyt czasochłonne wszystkie te strategie.

 

EDIT: Jest jakaś strona do sprawdzenia poprzednich sale'i i najniższych cen danych gier? Bo Vampire: Bloodlines to chyba nigdy nie kupię, teraz się szarpnęli ledwie na 25 % zniżki ;/

Edytowane przez piecia997
Odnośnik do komentarza

No System Shock 2 przecenionego -75% to się nie spodziewałem tak szybko, prawdę mówiąc. Ale nie kupuję - i tak nie zagram w najbliższym czasie.

 

PS. Serio chce się Wam instalować gierki nierzadko ważące kilka-kilkanaście gigabajtów i zasyfiać rejestr tylko aby wyfarmić karty warte kilkanaście centów?

Odnośnik do komentarza

No System Shock 2 przecenionego -75% to się nie spodziewałem tak szybko, prawdę mówiąc. Ale nie kupuję - i tak nie zagram w najbliższym czasie.

 

PS. Serio chce się Wam instalować gierki nierzadko ważące kilka-kilkanaście gigabajtów i zasyfiać rejestr tylko aby wyfarmić karty warte kilkanaście centów?

jedyna gra jaka sciagnalem dla kart ( nie mialem na dysku ) to WD. Lepiej spytaj kruka_kruka :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...