Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

No właśnie to Chivalry też na mnie patrzy, nawet karty ma

I takim oto sposobem potwierdza się to o czym pisałem kilkanaście stron wcześniej. Nawet jeśli nie kupujesz gry tylko dla kart, to bierzesz je pod uwagę. Valve tylko liczy pieniążki...

 

Ale to mmo jest, kiedy ja znajdę czas na te wszystkie gry ;/.

Ja już od pewnego czasu wyznaję zasadę, że nie kupuję "bo tanio", tylko kupuję "bo chcę zagrać" - nawet jeśli w tym drugim przypadku promocja nie jest jakaś szczególna. Kupiłem za prawie pełną cenę Final Fantasy VII na GMG (z kodem zniżkowym) a przed chwilą także The Walking Dead 400 Days za równe 4$ - bo w to chcę teraz grać. Cała reszta wishlisty? Nie ucieknie.

 

Zadaj sobie proste pytanie - skoro nie masz kiedy grać, to po co Ci tyle gier?

 

 

Karty biorę pod uwagę tylko pod tym względem, że obniżają cenę gry o kolejne kilkadziesiąt eurocentów, tyle. Valve liczy kasę? No jak dla mnie to ja mniej muszę wydać :P. I kupuję w większości to, w co chce zagrać... W większości :D.

 

Z tym allegro to trochę przesadzasz Seba, nie zawsze jest tam taniej.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
ja jak narazie kupiłem najnowsze DLC do B2 i UVHM do tegoż i właśnie siedzę i na przemian pieję ze śmiechu (blow up... THE OCEAN!!!) i przeklinam developerów (nierówne postacie; nie dziwi, że większość gra gunzerkerem)

 

Taaa, widziłem - ile Ci wyszło. Nie lepiej było kupić Season Passa całego za 30 zł?

Odnośnik do komentarza

B2+2xDLC (Scarlet i Torgue) kupiłem za 40pln na muve, Hammerlocka już wtedy nie brałem, bo podobno słaby a najnowszy dodatek i UVHM mam za darmo z kart. Podobno Gearbox ma jeszcze zrobić jakieś DLC więc season pass byłby wskazany ale nie ma pewności, czy te kolejne dodatki nie będą płatne taki jak Krieg.

Odnośnik do komentarza

Będą płatne. Gearbox gdzieś już pisał, że SP miał od samego poczatku zawierać jedynie 4 story DLC. Dodali piąte mniejsze DLC do SP jako "prezent". Jeżeli coś wydadzą jeszcze to będzie płatne.

 

 

Scarlet i Torgue za 40 zł.... to trza było brać Season pass w promocji - byś miał dodatkowo Hammerlocka, Tiny Tinę oraz upgrade na +11 leveli w cenie o 8 zł mniejszej a to coś zarobił na kartach byś wydał na coś jeszcze innego :)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Szewczyk ma trochę racji, a do tego jeszcze na Steamie odbudowywałem swoją kolekcję z X360 po przesiadce z konsol na PC. Lubię część gier mieć, szanuję ich twórców to jeśli mogę wesprzeć rynek (a na dodatek w tak niskich cenach) i wyrazić swoje poparcie, to to robię. A z tym zagubieniem się... dajcie spokój :D. Jak czegoś nie chcę to nie kupuję. Magickę mi polecało kilka osób, jest -75%, ale popatrzyłem na YT i gra mi się zupełnie nie podoba, więc nie kupuję (karty nie pomogły!). Z Chivalry też zrezygnowałem, bo choć koncept bardzo fajny, to wydawać pięć ojro na kolejną sieciową grę których już mam kilka, a w którą zagram trzy razy by stwierdzić, że dostaję oklep i nie mam czasu i ochoty na szlifowanie skilla w tej akurat grze.

 

OK, 11 wybiła, czas zobaczyć co tym razem we flash sale ;).

Edit: Całkiem tanio Tropico 4, ale to jest goła wersja bez dodatków, więc zakup trzeba mocno przemyśleć. Batman AC GOTY i Garry's Mod są w dobrej cenie, ale oba już mam. No i najważniejsze: w głosowaniu jest Dark Souls, którego tak wiele osób przegapiło... wiecie na co głosować!

 

Aha, dostałem Civilization IV za głosowanie. Chce ktoś się wymienić, ewewntualnie ma bardzo ochotę na tą grę?

O, Garry's Mod i Tropico 4 dostały karty. Kolejne $$ od Gabena.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

O, właśnie karta z Garry's Mod poszła za 0,7 ojro :D. Sama gra za 2 euro (kupiona przed SSS, żeby nie było!!). Niestety już są kretyni, co z 0,8 zjeżdżają od 0,4. Tania karta nie zdąży zejść, a następni będą lecieć tylko niżej i w ten sposób cena pikuje w dół.

 

e: O, cicho, cena się odbiła i znowu poszło do 0,8e. Tak w ogóle cały czas w głębi czuję leciutką ochotę na zrobienie sobie odznak z gier, które naprawdę lubię (Skyrim, Civ V, Garry's Mod, L4D2, TWD). Nie wiem po co, ale cholera zawsza ta nutka grywalizacji, te levele i (pipi)e malutkie obrazki w profilu mają jakąś siłę przyciągania. Dlatego szybko te karty sprzedaję i kiedy musiałbym wydać 2x tyle co na początku z połową kart to mi się trochę odechciewa. No i w ogóle przesada z tym, że każda odznaka ma 5 levelów i z każdym levelm jest coraz ładniejsza.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle cały czas w głębi czuję leciutką ochotę na zrobienie sobie odznak z gier, które naprawdę lubię (...) No i w ogóle przesada z tym, że każda odznaka ma 5 levelów i z każdym levelm jest coraz ładniejsza.

Gdyby odznaki miały 1 lvl to bym porobił ich całkiem sporo, właśnie do gier które lubię. Ale jako, ze nie lubię mieć czegoś na pół gwizdka, muszę uzbierać set 5 razy co wiąże się z kupnem - to niestety mam to głęboko w pupalu :)

Odnośnik do komentarza

Nie patrz w podobne oferty. Czasami się buguje i wykres się nie pojawia, zresztą na nim nie ma dokładnej ceny. Wbij w rynek i wyszukaj nazwę karty, wejdź w listę i masz dokładnie podgląd na to, po ile teraz karta schodzi.

Odnośnik do komentarza

Ta karta letnia do wykrafcenia to też ma levele, czy raz wystarczy?

 

Przeżywacie te Community Vote - pic na wodę, gwarantuję, że 90% pozycji trafi albo do Flasha, albo do daily. Tak jak XCOM wczoraj był we flashu, a teraz na niego można głosować.

 

Też inna sprawa, że Dark Souls byście wyrwali taniej na Amazonie w dolarach, gdybyście poczekali aż u nich będzie promo.

 

 

Ys I & II w promo, to zakupione praktycznie wszystko co bym chciał. Zobaczymy jednak czy Steam mnie czymś jeszcze zachęci lub zaskoczy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...