Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na sale wpadło około 40 gier, troche głupio zważywszy na to ze wliczajac emulatory mam w backlogu jakies 1000+ :pawel:

 

No ale postanowilem sobie ze jak cos kupie to odrazu ogrywam, tak wiec ograłem juz 5 gier z 40 ktore kupilem,, zabieram sie za szóstą wiec prawie 15% za mna :shotgun:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Czesc przeszedlem, w czesci wbilem 100% achievementów, te co online nadal gram, a czesc jeszce nie skonczona (Jak np crysis).

 

Obiecalem sobie ze jak kupuje to gram tylko w gry z tej puli, dopoki chociaz polowy nie ogram. Nie ma ruszania innych gierek :P

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Mysle ze trzymanie duzych cen bo jak ktos ma mega parcie to i tak kupi za te 50 euro + czasowe obnizki kilka razy do roku to najbardziej optymalna strategia na rynku gier cyfrowych obecnie. Jezeli gry by zawsze mialy nizsza cene to ludzie i tak by czekali na obnizki, juz z tych obnizonych cen. Mozna powiedziec ze te wyprzedaze to dodatkowy bodziec ktory dziala na czlowieka zeby kliknal ten guzik "Buy".

Odnośnik do komentarza

Nie ważne, czy gra kosztuje 5 Euro, czy 50 Euro. Bodziec do kupna pojawia się, gdy przy cenie widnieje -XX%. Bo kto chce tu i teraz, ten kupi - wystarczy popatrzeć na wszelkie early access i preordery. Każdy inny poczeka. Mnie też zdarzało się sknerzyć na gierki, które kosztowały mniej niż 10 Euro, kupując przy tym gry w promocji -75% za więcej niż 10 Euro.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grał ktoś w tego Ark? Na filmikach prezentuje się kozacko ale dayz też świetnie się prezentowało a grać się nie chciało za bardzo. Tutaj plus że są poziomy i crafting więc zawsze jest jakiś sens grania niż chodzenie bez sensu w dayz.

Odnośnik do komentarza

Survival miesiąca, tak jak wcześniej H1Z1, Rust, Forest, DayZ, 7 Ways to Die czy inny Life is Feudal, o których już nikt nie pamięta.

 

Teraz popularne, za kilka tygodni będzie opustoszałe jak powyższe, zaś przebojem stanie się coś zupełnie nowego.

 

Poza tym wiele osób mówi, że Arc ma fajne momenty, ale przez większość czasu jest to żmudny grind.

Odnośnik do komentarza

Pod wpływem natchnienia kupiłem pograłem i powiem że jest kozacka . Na pewno dużo lepsza niż dayz bo tutaj mamy chociaż jakiś cel. Cały czas zdobywamy poziom , budujemy swój schron , crafting świetny , oswajanie dinozaurów no i nie powiem że ciekawym przeżyciem było gdy zdjąłem na chwile słuchawki i widziałem jak trząsł mi się ekran aż nagle ubił mnie tyranozaur . Jedyny minus to ta tragiczna optymalizacja 970 po OC to jakieś 30 klatek na high 20 na ultra , ale to dopiero alpha. Ale jak ktoś nie jest pewny i nie przepada za klimatem dinusiów czy też Turoka niech poczeka , bo GOTY to nie jest przynajmniej na razie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podobno devi Ark daja kase za zglaszanie bugow i exploitow zeby uniknac cheatowania podczas release. Super z ich strony imho bo czesto taki exploit psuje potem innym gre.

 

Oczywiscie nie jest to rozwiazanie 100% proof ale sama inicjatywa pokazuje ze zalezy im na tej produkcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...