Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Na cholere Ci 60fps w damganronpie?

Ale co Cię to tak poruszyło? Wszelkie animacje są przez to płynniejsze. Kończę obecnie wersję PSV i mam bezpośrednie porównanie. Nawet taki "szczegół" jak animacje po wejściu do pomieszczeń są znacznie szybsze, co mnie akurat bardzo odpowiada, bo na PSV szlag mnie czasem trafiał, gdy oglądałem to samo po raz n-ty. Wersja z Vity też pamiętam spowalniała miejscami.

 

Zresztą, lepiej mieć, niż nie mieć 60fps. Stwierdzam tylko fakt, bo różnicę widać od razu, nawet jeśli do samej gry więcej klatek nie jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza

No wygląda lepiej, i działa płynniej, czasem szybciej, co widać od razu. Zresztą to nie Console Wars, żeby dyskutować o praktycznej funkcji większej ilości klatek. ;)

 

Na razie jestem bardzo zadowolony z portu PC ogólnie, tyle co widziałem. Zakładam, że rozprawy także będą wygodne, a celowanie myszą zgrabniejsze.

 

No a tak w ogóle, kto nie ograł tej pozycji na PSV, ten niech rozważy zakup, jak nie teraz, to w przyszłości. Proponuję nie oglądać anime, nie czytać spoilerów, a gwarantuję, że wrażenia będą pozytywne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@blantman: a za ile widziałeś w sklepach Darkest Dungeon?

wiesz ceny nie widziałem bo już mam leżało obok na półce z valhalla hills (69 zł) i Layers of Fear (59 zł) . Był też tam hard west no ale tu też ceny nie widziałem bo mam już grę :)

Odnośnik do komentarza

Tak przeglądam recenzje na Steamie i ładną recenzje ktoś 'nasmarował' na grę od Ubi:

░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░ 
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░ 
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░ 
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░ 
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░ 
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░ 
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░ 
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░ 
░░░▀▀░▄Ubisoft ▄░░▐▄▄▄▀░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Oprócz Path of Exile jeden z lepszych reprezentantów tego gatunku. Za tą cenę zdecydowanie warto. Zależy tylko czego szukasz i jak bardzo znasz się na tym gatunku, bo dokładnie to Diablo nie jest, więc żebyś się nie zawiódł/zdziwił paroma rzeczami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...