Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Guernica, ja też nie. Myślałem, że to przez zmianę miejsca zamieszkania (przyleciałem do UK) i coś się wali (mam euro w portfelu, ceny gier w funtach), ale skoro nie tylko ja nie mogę wejść, to ok.

 

Zbieram karty z Terrarii i Organ Trail ale ten (pipi)y rynek nie działa >.>

 

E: o, już. Karty z terrarii ~0,10 -.-

 

E2: ale bezsens, mam w portfelu 3,42 euro, ale nie mogę nic kupić, bo przecież tutaj są ceny w funtach i steam sobie nie przeliczy z jednej waluty na drugą. No kur.wa...

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Skończy się SSS, to być może karty trochę skoczą, bo teraz każdy na wariata wyprzedaje, aby mieć na gierki.

 

Swoją drogą, mam rozumieć, że te "letnie" karty nie znikną z ekwipunku po zakończeniu SSS? Bo i tutaj myślę, że mogą ładnie skoczyć w cenie za np. kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza

NNYLVmB.png

 

No nie wiem jak Wam, ale mi wybór wydawał się oczywisty. Sam Skyrima już mam, ale zero euro to naprawdę zaje,bista okazja ;D.

 

Karty po 0,05, co Ci ludzie :confused:. Za takie pieniądze to nie opłaca się nic innego jak trzymać albo samemu zrobić odznakę (i liczyć na to, że wypadnie jakieś rzadkie tło które sprzeda się za >0,2).

 

A z tymi kartami z SSS to jest dopiero zagadka, prawda? Jak się wyprzedaż skończy a karty zostaną to wiadomo, że cena im ładnie pójdzie do góry. Z drugiej strony możliwość zrobienia odznaki z SSS po SSS nie ma większego sensu...

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Może to upgrade do Legendary Edition.

Użytkownik o nick Killjoy, na steamowym forum Skyrim, podobno rozmawiał z oficjelem z Valve i potwierdza to, ale jak na razie nie podał żadnego źródła. Na razie wygląda na to, że ten kolo chce tylko nakręcić hype. Okaże się za niecałe 7 godzin.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Skończy się SSS, to być może karty trochę skoczą, bo teraz każdy na wariata wyprzedaje, aby mieć na gierki.

 

Swoją drogą, mam rozumieć, że te "letnie" karty nie znikną z ekwipunku po zakończeniu SSS? Bo i tutaj myślę, że mogą ładnie skoczyć w cenie za np. kilka miesięcy.

^ my thoughts exactly.

 

 

Jak zobaczyłem ile to wszystko jest teraz warte to se dałem spokój ze sprzedawaniem. Te gry co chciałem to mam wiec nie mam ciśnienia by doładować swój Steam Wallet 'tu i teraz!'.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...