Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Torchlight II fajny ale najwidoczniej embermage jest popsuty. Szewczyk pisał, że ma problemy z bossami na weteranie; wczoraj ubiłem ostatniego bossa na tym poziomie - za pierwszym razem, z pomocą 4 potionów i stojąc prawie cały czas w jednym miejscu. Trochę to niepoważne, bo grało się w to jak w Diablo z itemami kupionymi na markecie :confused:

no mam robota co leczy. mam 3500 zycia obrazenia po ok 500 + robot co biega i strzela. Mój kot ma 3k zycia i zwykly czempion to wyzwanie D:

@Down wczoraj bylo z tego co pamietam.

 

jak bedziesz widzial Gta4 -75% sprawdz sa na 99% tez bedzie w promocji

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Podstawke Civ5 warto? Samo dlc 20 ojro [']

Napisze ci co ktos inny napisał :

21:05 - raven_raven: Jak będziesz miał chwilę to możesz alienatorowi odpisać, że podstawkę warto w (pipi) nawet bez DLC
21:05 - raven_raven: a to ponieważ w skład podstawki weszły wszystkie bajery gameplayowe z G&K
21:05 - raven_raven: teraz posiadanie dodatku da Ci tylko cywilizacje i scenariusze, ale wszystkie zmiany systemowe dodano paczem do podstawki
 
ja ze swojej strony tez polecam Civ5
 
Acha i nie fanzol tylko kupuj 2.5e drozej Gold. Nie będziesz płakał z pwoodu tych 2 piw
Odnośnik do komentarza

Ok po 2 dniu grania i po 9h w grze naprawdę polecam van helsinga póki w promocji :) Najlepsza gra tego typu od diablo 2 :)

 

 

Civ 5 tylko gold

 

 

Baldur się nie opłaca. zakupiłem ostatnio i po chwili wróciłem do mojej edycji dvd z modami. Jak nie chce ci się z modami walczyć to może i fajna ta wersja ale tak to badziew.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Warto mięsnego chłopaka?

 

 

 

 

Świetna gierka ten Torchlight 2, wczoraj z bratem sesja 6 godzin i pierwszy akt za nami także nie jest źle, ale jest jedna rzecz która mnie drażni - mianowicie niektóre skille i ich zastosowanie. Nie macie wrażenia że jest dużo umiejętności które są bezużyteczne? Po prostu pododawałem jakieś skille ale mam wrażenie że w ogóle nic nie robią i praktycznie ich nie używam. 



PS Gram Żarodziejem :D

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Warto mięsnego chłopaka?

 

 

 

 

Świetna gierka ten Torchlight 2, wczoraj z bratem sesja 6 godzin i pierwszy akt za nami także nie jest źle, ale jest jedna rzecz która mnie drażni - mianowicie niektóre skille i ich zastosowanie. Nie macie wrażenia że jest dużo umiejętności które są bezużyteczne? Po prostu pododawałem jakieś skille ale mam wrażenie że w ogóle nic nie robią i praktycznie ich nie używam. 

 

 

 

PS Gram Żarodziejem :D

 

 

tak to już jest, część skilli jest po to aby sobie była, ładnie wyglądała i nie była wybierana przez graczy. 

 

zawsze można zresetować wszystkie punkty ale przed nickiem będzie napisane "cheater" czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...