Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mieć komplet "dropów" z danej gry (nie komplet kart) i liczyć na szczęście. Zrzuty boosterów odbywają się co jakiś czas, a rzekomo im większy level konta tym większe szanse.

 

Głównie dlatego ostatnio pozdobywałem karty z jakichś tam pierdółkowatych gierek - każda z kompletem dropów to zawsze kolejna szansa na boostera, nawet jeśli same karty warte grosze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mieć komplet "dropów" z danej gry (nie komplet kart) i liczyć na szczęście. Zrzuty boosterów odbywają się co jakiś czas, a rzekomo im większy level konta tym większe szanse.

 

Głównie dlatego ostatnio pozdobywałem karty z jakichś tam pierdółkowatych gierek - każda z kompletem dropów to zawsze kolejna szansa na boostera, nawet jeśli same karty warte grosze.

OK a jak   zamienię karty na odznakę /wytworzą ją    to  dalej łapię się na  bostera  czy już nie ? na razie mam 4  gry z kompletem dropów  na dniach zamierzam  kupić /wymienić  brakujące karty i zrobić  10lvl konta  .

ale jak  wytworzenie  odznaki z kart blokuje boostera  to  .... lipa

Odnośnik do komentarza

Nie ważne czy masz odznakę i ile masz kart - jeśli otrzymałeś za grę maks możliwych kart i wyświetla Ci się w spisie "no more card drops", to znaczy, że kwalifikujesz się na boostera. Oczywiście inna sprawa to czy go otrzymasz. Nie wiem tylko czy tak samo to działa jeśli masz już odznakę na absolutne maks, ale zakładam że tak.

 

Osobiście dostałem dwa boostery póki co.

Odnośnik do komentarza

Podobno boostery powstają w momencie, kiedy ktoś robi sobie odznakę. Nie wiem, ile w tym prawdy.

Zrobienie odznaki z jakiejś gry nie wpływa na to, czy dostaniemy boostera.

Im wyższy level, tym dłużej dropią się karty.

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeglądałem sobie stare zakupy na humblebundle.com i znalazłem, że mam w cholerę dawno nie wykorzystany klucz do Awesomenauts. Mam za dużo gier. Podczas SSS myślałem nad kupnem tej gry i dzisiaj przeglądałem Allegro w poszukiwaniu taniego klucza, ale ostatecznie zrezygnowałem. A okazuje się, że grę już od dawna mam nabytą...

 

Jak bardzo chory już jestem ;/?

 

Tak w ogóle polecam przejrzeć wszystkie Wasze klucze Steam na HIB. Właśnie znalazłem chyba z 6 gier z kartami, w które jeszcze nie grałem. Zawsze kolejne centy do przodu. Tutaj lista gierek z kartami, by było szybciej:

 

http://steamcommunity.com/groups/tradingcards/discussions/1/864973981286575231/#p1

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ale tu chodzi o klucze na stronie HiB. 

Bo na początku dostawało się do każdej gry osobny klucz i można było albo czegoś nie wklepać, bo nie byliśmy tym zainteresowani albo po prostu pominęliśmy z niedopatrzenia. ;)

Odnośnik do komentarza

Sam ostatnio z bundli dodawałem do konta kilka tytułów, które klucz Steam otrzymały z opóźnieniem, albo z jakiegoś powodu przegapiłem. Pisałem jakiś czas temu o Walking Mars, a ostatnio zauważyłem, że miałem niewykorzystany McPixel (zabawna popierdółka do przejścia w godzinę - na karty czekałem dwie. ;p)

 

 

Raven, będziesz chciał w awesomenauts pograć "każualowo" to się odezwij. Wkurzyłem się trochę, że po raptem kilku grach wrzuciło mnie do trzeciej ligi, gdzie już tylko w dupę dostaję. Doświadczone teamy z Leonem czy Gnawem to praktycznie samobójstwo. Chyba na chwilę obecną największy minus gry, te ligi - teksty z chata też wraz z awansem stały się o wiele bardziej wulgarne i obraźliwe. Gra, w którą chciałem pograć dla frajdy, a tu kurcze rzuca mnie do teamu z jakimiś pseudo pr0 gejmerami...

 

PS. Leon jest OP... A przynajmniej ja nie mam pojęcia jak go skontrować grając np. Raelynn, bo ani się nie ucieknie, ani nie pokona w zwarciu.

 

PS2. Chcę tego skina :3

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Suavek, właśnie dlatego pisałem o tym, że chciałem kupić Awesomenauts, bo byłem zachęcony Twoim opisem. A na granie ze mną trzeba mieć mnóstwo cierpliwości, bo jednego dnia potrafię być totalnie pochłonięty grą, a drugiego po trzech porażkach potrafię przerzucić się na coś innego, więc nie obiecuję niczego :P. Z forumową ekipą zacząłem już grać w Terrarię i kiedy po godzinie kopania piasku wciąż byłem zagubiony to mi się odechciało...

Odnośnik do komentarza

Suavek, właśnie dlatego pisałem o tym, że chciałem kupić Awesomenauts, bo byłem zachęcony Twoim opisem. A na granie ze mną trzeba mieć mnóstwo cierpliwości, bo jednego dnia potrafię być totalnie pochłonięty grą, a drugiego po trzech porażkach potrafię przerzucić się na coś innego, więc nie obiecuję niczego :P. Z forumową ekipą zacząłem już grać w Terrarię i kiedy po godzinie kopania piasku wciąż byłem zagubiony to mi się odechciało...

tymbardziej jak zrobilismy dziure pod twoim spawnem xD

Odnośnik do komentarza

ja dostałem booster z civ 5, a nie miałem żadnego seta ani nic- jak tu niektórzy mówią. Randomowo przydzielają i tyle.

 

"Once you have received all of your card drops, you become eligible for a booster pack, which is a set of 3 trading cards that may include both basic and foil cards."

 

 

 

Source:

http://steamcommunity.com/tradingcards/faq?l=english

Odnośnik do komentarza

Kupiłem na wyprzedaży FNV:UE. Pojawił się na liście gier obok zwykłego FNV (foto), ale kiedy chcę zagrać w wersję z dodatkami, to przerzuca mnie na wersję bez dodatków. Jak odinstalowałem tą pudełkową wersję, to przy próbie uruchomienia Ultimate Edition zaczyna instalować z internetów tą wcześniej odinstalowaną wersję. WTF?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...