Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No ja Van Helsing w którego się zagrywam od 2 dni, dodatek do civ 5 (ale to w sumie okazyjnie jeszcze przed wyprzedażą) , expeditions : conquistadors  i Fallout New Vegas Ultimate. Fallout miałem na x'sa i to premierowo ale masa bugów mnie odstraszyła a teraz z dodatkami przejdę :)  Czekałem na Rogue Legacy ale nie dali :( nic to mam kilka euro do shadowrun sobie kupie za 4 dni jak recki będą pomyślne :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam zbytnio nie poszalałem, choć okazji było sporo ale mam obecnie inne ważne wydatki.Kupiłem:

Hotline Miami OST

To the Moon

Legend of Grimlock dla brata

Blood pack i Rise of the Samurai DLC do Shogun 2

Super Hexagon 2-pack

Większość kupiona za kasę z kart. Myślę, że na święta bardziej się zaszaleje bo liczę na to, że takie Monaco,Kerbale i Starforge jeszcze pójdą znacznie w dół.

 

Tak co się tyczy kart dla SSS badga. To myślicie, że po Sale'u ich ceny pójdą w dół? Bo sam nie wiem czy je sprzedawać teraz czy odczekać.

Odnośnik do komentarza

Raczej w górę, aczkolwiek nieprędko. Karty te nie będą już więcej dropić, a jeśli popularność tych odznak będzie rosła, to jest szansa, że jacyś spóźnialscy będą chcieli je kupić to za pół roku na przykład.

 

U mnie zakupy w większości za "zarobek" z kart. W sumie kupiłem więcej niż przypuszczałem:

 

Puzzle Quest 2

FTL Soundtrack

Oba DLC do XCOM

Ys I & II Chronicles

Fallout New Vegas

Upgrade to Civilization V Gold

 

Nie liczę Walking Dead 400 Days z Green Man Gaming.

 

Swoją droga, warto sprawdzić jeszcze katalog, gdyż jest sporo gier, które od początku były solidnie przecenione, jak wspomniany Puzzle Quest 2 (-75%), czy też Half Minute Hero (-75%).

Odnośnik do komentarza

To ja tez napisze swoje podsumowanie, jako, ze kilka gierek mialem zakupionych na wczesniejszych salach nie bedzie to raczej dluga lista

 

CS:GO

Torchlight 2

Puzzle Quest 2

Chivalry Medieval Warfare

Van Helsing

 

i jak na razie jestem zadowolony z kazdego zakupu (chociaz Van Helsing > Torchlight 2) a w CS:GO przewaznie dostaje po (pipi)e i sie tylko w(pipi)iam :(

 

Dobrze, ze polowa kasy wydana na gry poszla ze sprzedazy kart

Edytowane przez __bercik07
Odnośnik do komentarza

Raczej już nic więcej nie wpadnie.... a zatem.

 

 

Zakupione:

 - Skyrim Legendary Edition

 - Assassins Creed III

 - Torchlight II

 - Scribblenauts Unlimited

 - Reus

 - Demon's Souls Prepare to Die edition (zobaczymy ile prawdy jest w tych waszych "gra działa dobrze" postach :P)

 - Dishonored: The Knife of Dunwall

 - Disnonored: Dunwall City Trials

 

 

Karty ze sprzedaży zafundowały trochę ponad 20 ojro.

 

 

 

 

 

 

 

Co do Summer Sale kart, na wymianę mam następujące.

 

Daję:

 - Skyrim

 - Tomb Rider

 - Reus

 

 

Poszukuję:

 - Chivarly: Medieval Warfare

 - Prison Architect

 - BioShock Infinite

 

 

Jak ktoś chce się wymienić, to dodać "Edek Kazuun" na Steam i zagadać w stylu "Jo madafaka, gief meh your cards" :P

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

u mnie tylko:

Dust an elysian tale (dziwie sie ze tak malo osob to wymienia bo gra wysmienita)

puzzle quest 2

Ys 1+2

torchlight 2 (jedyna gra za ktora nie zaplacilem kartami w tym sale)

Castle crashers+dlc

 

czekam jeszcze tylko czy moze w flash albo vote sie pojawi trine 2 bo steam mnie oszukal i pomimo ze pisze mi ze juz posiadam trine2 complete story to mam tylko wersje zwykla (kupilem jeszcze na premiere) i musze zaplacic za upgrade. jak sie pojawi to zaplace kasa z kart bo mam akurat tyle a jak nie to juz sie wykosztuje.

 

i ciagle kusi mnie ten upgrade civ 5 do gold ale wniesie mi on tylko to gods and kings bo cywilizacje co sa wymienione w gold to juz mam. ktos tez cos mowil ze zmiany systemowe w brave new world sa juz tez w podstawce? (czy mi sie myli?)

Odnośnik do komentarza

Panowie  szybkie pytanie :

 

Saints Row 3 (4.99€ )  warto brać ?  nie grałem nigdy w tą serię (na X360 1h kontakt z  dwójką )  ale recki 3  zachęcające .Grze  bliżej do GTA IV  czy do Sleeping Dogs ?   wiem ze schemat rozgrywki ten sam z punktu A do B  ale w GTA   zamuliło mnie już po 3 h  ,a takiego Sdogs   przeszedłem na jednym wdechu  z bananem na gębie :D.

 

Czy lepiej  L4D2  ... jedynkę meczyłem ostro  w 2  jakoś nie zagrałem  nigdy (wstyd)

 

Szukam jakiejś pozycji  do  dubla Torchlight 2 ,CS:GO(chociaż  też mam tu mieszane uczucia czy warto tą grę )

Odnośnik do komentarza

Imho GTA i Dogsy są znacznie poważniejsze niż SR. Latanie nago z dildo w ręce i tego typu zabawy mnie nie bawią :)

Więc jak chcesz lżejszy klimat ale ten sam styl rozgrywki to imho warto.

 

 

 

 

@sosnaa

No właśnie w Strongholda jedynkę się zagrywałem. A trójka prezentuje się tak jakoś..... bez szału - temu pytałem.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Imho GTA i Dogsy są znacznie poważniejsze niż SR. Latanie nago z dildo w ręce i tego typu zabawy mnie nie bawią :)

Więc jak chcesz lżejszy klimat ale ten sam styl rozgrywki to imho warto.

 

 

 

 

@sosnaa

No właśnie w Strongholda jedynkę się zagrywałem. A trójka prezentuje się tak jakoś..... bez szału - temu pytałem.

 

 

w jedynkę zagrywam się do tej pory, jedna z lepszych gier w jakie grałem.

kolejne części to nieudolne próby wskrzeszenia serii, z ciekawości można pograć ale szkoda wydawać pieniądze. więc ogólnie nie warto.

Odnośnik do komentarza

CS:GO zayebisty, ale musisz sie przygotowac na ostry wpier.dol, jesli przez ostatnie lata grales w CoDy, czy BFy. Saints Row 3 dobra gra z mocno absurdalnym humorem (co jest jak dla mnie najwiekszym plusem). Jesli oczekujesz jazdy bez trzymanki, to polecam. Na pewno nie sa to 'powazne' klimaty GTA IV.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak dawanie w wyborach społeczności gier których nie ma w danych regionach, oczywiście naszym. Jak dla mnie cała ta wyprzedaż na nasze warunki to nic specjalnego a ostatni dzień to katastrofa. Z około 4 zaplanowanych produkcji ( w tym pakietów) kupiona jedna gra - Portal 2.

 

 

Edit: Ok, niech stracę, biorę jeszcze CS: GO

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Nic nie dali ciekawego we flashu na koniec  także  moge podsumować  moją 1 wyprzedaż na steam :)

 

Mark of Ninja

Tomb Raider - świetna przygodówka

L4D2

CS:GO

Saints Row 3

 

 

wydałem więcej niz chciałem  ,no ale   do  świątecznej  wyprzedaży nic nie kupuje :thumbsup:

 

można dodawać do znajomych  (raiders25pl)   to pogramyc coopy

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...