Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Warto mięsnego chłopaka?

Zależy co rozumiesz przez "warto". Cenowo pewnie warto, gdyż gra oryginalna, ładnie wykonana i bogata w zawartość. Inna sprawa to czy lubisz frustrująco trudne platformówki wymagające nieziemskiej zręczności i uczenia się poziomów celem ich ukończenia. Osobiście po godzinie miałem dość - przejście pierwszego świata nie dało mi absolutnie żadnej satysfakcji. O wiele przyjemniejszy był dla mnie Super Hexagon (nie platformówka, ale też wymagające), gdyż tam nie ma wiele zapamiętywania czy żmudnego powtarzania poziomów, lecz liczy się faktyczna zręczność i refleks.

 

No ale nie bez powodu gra taka popularna. Bo jeśli wymagający platformer to właśnie to czego szukasz, to prawdopodobnie niczego lepszego jak SMB nie znajdziesz na PC.

Odnośnik do komentarza

Kto ich tam wie. Sporo osób zauważyło, że dzisiejsze deale zamiast 48h trwają tylko 24h. Tradycyjnie ostatni dzień to pewnie powtórka bestsellerów. Z drugiej strony w community vote było sporo gier, które nie wygrały oraz ani razu się nie pojawiły ani w daily, ani we flashu, co jest imo trochę dziwne. Niby jeszcze w poniedziałek powinny się pojawić ostatnie oferty, o ile ten July 22 to faktycznie dzień promocji, a nie dzień ich zakończenia.

 

PS. Dostałem Booster Psychonauts. Wchodzę w Market a ten warty raptem 0,37 centów. ;_; A raptem dwa tygodnie temu sprzedałem booster z FTL za 1,5 Euro. Nic to, trzymam w inventory, może podrożeje po wyprzedaży...

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie, bo od niedawna "bawię się" w steama. Te odznaki, które dostaje się za niektóre gierki i można je opylić, działają przez cały rok, czy są aktywowane tylko na wyprzedaż? Jeszcze jedno. Do każdej gierki przydzielonych jest kilka odznak ,z czego cześć losowych, zdobywanych po upływie pewnego czasu, a reszte zdobywamy za postępy w grze?

Odnośnik do komentarza

niezawodnym sposobem na zobaczenie ile jeszcze bedzie ten steam sale zawsze bylo zobaczenie kiedy sie konczy promocja czegos co nie jest daily, vote czy flash. wiec raczej jutro o 19 sie skonczy.

A tego nie wiedziałem... tzn nigdy nie zwróciłem na to uwagi, ale zdawało mi się że "Sale Ends in XX:XX:XX" jest wyświetlane tylko przy sale typu daily, midweek madness, weekend madness albo właśnie Flash/Vote sale a przy obniżce na całe katalogi jest po prostu % i tyle.

 

Thanks for the tip :)

 

 

 

[Edit Up]

Każda gra ma dwie odznaki. Jedna normalna która ma 5 leveli i druga Foil która ma jeden level. Mylisz Cards i Badges :)

 

Karty z gier można opylać kiedy się chce i działają non stop. Jedynie ten set Summer Sale Cards działa w trakcie eventu.

Zakup danej gry daje Ci dostęp do połowy wymaganego setu. Resztę musisz se kupić albo dostać od znajomych. Ewentualnie liczyć na randomowego Booster Packa. Nie da się samemu więcej "wydropić" kart.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Niby sale słaby, a kupiłem więcej niż kiedykolwiek, głównie uzupełniając braki w kolekcji albo zastępując dawno zgubione nie steamowe wersje gier (np. GTA). Kupiłem:

 

dragon age ultimate
far cry 3 blood dragon
to the moon + ost
lara croft guardian of light
tomb raider underworld
walking dead 400 days - speacial episode
gta 3
gta vice city
gta san andreas
serious sam 3
torchlight 2
deadlight
systemshock 2

 

Razem jakieś 35₤. Jeszcze dokupię chyba Civ 5 Gold i będę miał w co grać przez rok ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...