Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kupno "Bore Z" kojarzy mi się z pewną sytuacją sprzed lat.

 

 

Siedzę sobie z dziewczyną w parku na ławce, jesień, późne popołudnie, więc szarość nie jest obca. Podchodzi żulek, taki życzliwy, bez agresji i prosi o 2 zł. Standardowe "Niestety nie mam nic z drobnych" nie zadziałało i Pan wciąż się grzecznie dopomina. No to szukamy po kieszeniach - nic. Zaglądamy do portfela, nic.... Pan wciąż prosi, zaczyna flirtować z dziewczęciem - trza się gościa pozbyć i to zaraz bo konkurencja do ołtarza. Pech chciał, ze najdrobniejszym nominałem było 10 zł. No cóż, dajemy Panu z nadzieją, że się ucieszy i oddali w euforii. Oddalić się oddalił, ale euforia była na tyle silna, że pierw nasz drogi żulek owy banknot wziął i płacząc ze szczęścia nad kwotą jaką otrzymał..... zjadł na naszych oczach.

 

 

To i tak lepiej wydana kasa niż owe "Bore Z" :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś kupił dopiero Portal 2 i chce pierwszy raz, powoli i spokojnie robić kooperację ( wszystkie acziwy ) to zapraszam. Pewien frustracik się wykruszył i szukam kogoś nowego ; )

 

PS : Z obytymi  w tym trybie nie gram . Nie ma to jak wspólne, "pierwsze" kombinowanie. 

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Narazie tragedii nie ma, animacja trochę drętwa, ale da się grać. Mimo wszystko i tak najbardziej jestem zadowolony z zakupu dwóch pierwszych cześci serii Divinity - Divine Divinity i Beyond Divinity - ogrywam własnie Divine i klimat mnie miażdży - nigdy nie potrafiłem się zabrać za tą gierke, zawszę pokonywała mnie bariera językowa ( jak ktoś grał to wie że trzeba czytać książki, notatki żeby wiedzieć co robić dalej ) - no i soundtrack w grze jest po prostu prześwietny, sama nutka w menu już po prostu miażdży, albo ta jak przekroczy się most = POEZJA.

 

Main Theme

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

No tu dobrze zrobiłeś. Beyond co prawda nie grałem, gdyż naczytałem się wielu negatywnych opinii, ale Divine Divinity jest naprawdę świetnym RPG. Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie klona Diablo, ale w głębi jest naprawdę rozbudowanym cRPG z ogromną swobodą zarówno w wykonywaniu questów i prowadzenia dialogów, jak i rozwoju postaci (dostęp do drzewek wszystkich profesji). Przedstawienie świata i ogólny klimat też pierwszorzędne. Do tego chyba jedna z nielicznych gier, w której nawet tak zwany "sewer level" mnie nie nużył.

 

Bariera językowa? Gra została wydana w polskiej wersji językowej. No ale to pudełkowa - digital chyba PL nie mają.

 

Kto nie grał niech rozważy zakup, szczególnie, że gra kosztuje grosze.

Odnośnik do komentarza

No tak teraz barier żadnych nie ma, chodziło mi o lata w których pocinałem w poczciwego Diabełka i szukałem podobnych alternatyw. Ja jako człowiek który rzadko zwraca uwagę na soundtrack ( nie wiem taka moja choroba ), to ten naprawdę mnie miażdzy - jestem po prostu zachwycony muzyką która zmienia się zależnie od lokacji i dodaje takiego klimatu że szczęka miążdzy mi jaja :D Jak ktoś nie grał to niech bierze!

Odnośnik do komentarza

ja polecam van helsinga  :) miałem pograć 30 min i zobaczyć co to a grałem od ostatniego posta do teraz 5h :D Gra wciągnęła mnie jak diablo 1 i 2 :) hehe  pomyśleć że za diablo 3 dałem w dniu premiery prawie 200 zł i po 6h odechciało mi się grać a za to dałem ok 10 zł (reszta z odznak)  :)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj tego Torchlighta że mocno mi się giera spodobała to namówiłem brata i zakupiłem mu gifta żeby sobie pocisnąć w coopie - niby wszystko ok gift wysłany on go dostał, ale tu zaczęły się problemy. Najpierw nie mógł powiązać swojego konta steam z tym od Runic Games, wkoncu jak mu się udało to steam zaczął wariować i nie dawał mu sie na konto zalogować. Gdy wkońcu mu się udało - co się okazało? Że Torchlight zniknął, nie ma go w grach, historii, nawet w sklepie pokazuję że musi kupić, a kasy jak nie ma tak nie było. Spotkał się ktoś z Was z czymś takim? Gifta do mnie nie cofło więc nie wiem gdzie jest problem :(

Odnośnik do komentarza

Torchlight II fajny ale najwidoczniej embermage jest popsuty. Szewczyk pisał, że ma problemy z bossami na weteranie; wczoraj ubiłem ostatniego bossa na tym poziomie - za pierwszym razem, z pomocą 4 potionów i stojąc prawie cały czas w jednym miejscu. Trochę to niepoważne, bo grało się w to jak w Diablo z itemami kupionymi na markecie :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...