Skocz do zawartości

Fail 2009


grzes_l

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Devil May Cry 4 - dopiero niedawno zagrałem i nie chce mi się w niego grać, ale może się jeszcze przekonam.

 

 

Temat brzmi: Fail 2009;)

No dla mnie to było rozczarowanie w 2009, ale mniejsza o to.

 

Dodał bym jeszcze po części Big Surf Island do Burnout Paradise, ale to tylko ze względu na śmieszną ilość wyzwań jak na taki dodatek.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie MW2 w temacie multi. Po opadnięciu pierwszego zachwytu MPi, zaczęło mi się co raz mnie podobać. Singiel całkiem, całkiem, ale na wszelkie laury i peany ta gra na pewno nie zasługuje.

 

GotY dla MW2 od GameTrailers - za najlepszą grę PS3/X360 i PC - chyba na każdą platformę były duże lepsze tytuły, no ale cóż wielki sukces marketingowy odbił swoje ciężkie piętno.

 

GT5 - kolejne przesunięcie premiery - Niby nic do tego nie mam, jeśli mam dostać produkt bardziej dopracowany, ale niedosyt jednak zostaje.

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Poziom trudności w grach(oraz trofeów: patrz - GoW: Collection). Assasin's Creed 2 jest świetną grą, ale da się go w sumie przejść jedną ręką. Uncharted 2 lepiej niżej niż Hard nie zaczynać. Z gier, w które grałem w 2009 fason trzymało jedynie Killzone 2 i Batman, chyba że o czymś zapomniałem(ponoć Demon's Souls). Trudne gry odchodzą do lamusa, szkoda.

 

E: A z gier się na niczym nie zawiodłem. Wielkie exy od Sony(KZ2 i U2)spełniły moje oczekiwania, podobnie jak wiele innych gier. Były też niespodzianki: Infamous i Batman. Na lekki minus RE:5(jest dobrze, mogło być 2 razy lepiej) oraz Brutal Legend(rewelacyjny klimat, gameplay taki sobie), ale nawet przy tych grach dobrze się bawiłem.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Skasowanie Widźmina na konsole to największe rozczarowanie.

Sony i ich marketing; w szczególności jeżeli chodzi o ich exy. Nieumiejętność dopilnowania swoich sekretów (wycieki przed e3 itd.).

 

"Ucieczka" gier z grudnia na początek 2010 - liczyłem na HR przed Świętami.

 

Tekken 6, miał być mistrz, następca genialnej 5, a wyszedł następca 4 - nudny, plastikowy i bez ikry (grafa i tryby).

Wszystkie pozostałe gry (exy Sony w szczególności) spełniły moje oczekiwania.

 

Podsumowują "gwiazdy" z branży z nad Wisły (faile są na końcu) -> http://www.hyper.pl/wideo-export-exclusive-polskie-podsumowanie-2009_838

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Z gier, w które grałem w 2009 fason trzymało jedynie Killzone 2 i Batman, chyba że o czymś zapomniałem(ponoć Demon's Souls).

 

Demon's Souls to nie jest trudna gra, tylko ma utrudnienia - respawny, rzadkie save'y i kompletny brak pauzy jako takiej. Glowna trudnoscia jest to ze jak juz wytluczesz 200 przeciwnikow dochodzac do bossa - to gdy on Cie uwali to znowu musisz tych 200 przeciwnikow wytluc...

Odnośnik do komentarza

-czekanie równy rok na ukazanie się nowych plansz do LittleBigPlanet....żal,przecież co większy hicior ekskluzywny na ps3 mógłby mieć jakąś dedykowaną planszę jako dlc,a tak cały czas wałkują płatne ciuszki...

- MW2- pod każdym KAŻDYM względem gorszy niż CoD4 a i tak zbiera laury.....ludzie są ślepi

-skasowanie Wiedźmina na konsole

Odnośnik do komentarza

MW2 - singiel niby krótki, a ledwo zmęczyłem (na raty), multi to porażka, zlagowany i niegrywalny. GotY w GT dla tego tytułu z litości nie skomentuje.

 

Dj Hero - nigdy nie przepadałem za tym rodzajem gier, ale po wielu pozytywnych opiniach postanowiłem zakupić. Głupi ku*wa byłem...

 

WET - powiedzmy, że miałem trochę wyższe oczekiwania względem tego tytułu.

 

Red Faction: Guerrilla - multi jak dla mnie bajka, niestety singiel robi się nudny i monotonny. IMO mogli pozostać przy fps'ie.

Odnośnik do komentarza

Modern Warfare 2 <--- jak wszyscy wiedzą pod każdym względem gorszy od pierwszego MW, a niektórzy z klapkami na oczach dostają orgazmu (hello gametrailers), dziwny jest ten świat

 

GameTrailers <--- amatorszczyzna i brak konsekwencji, jeśli najlepszym RPG został Demon's Souls to czemu go nie ma w the best PS3 game, no i jakim cudem gra która wygrała w kategorii multiplayer została grą roku ?

Modern Warfare 2 w kategorii Grafika Roku ? WTF XD

Little Big Planet DLC <--- 2 DLC z nowymi levelami przez 2 lata ? dziesiątki strojów i stickerów...

 

PSPGo<-- eee jaki jest cel tego urządzenia ?

Bayonetta na PS3<-- jedna z najgorszych konwersji z X360 na PS3 ostatnich lat

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Modern Warfare 2 - Kampania krotka,multi w ogóle mnie nie przyciągnęło ogólnie wszyscy polecieli na hype

 

Cd projekt i Wiedźmin - Coz wyjaśniać chyba nie muszę?

 

Guitar hero - Gra z każdej części robi się coraz gorsza,a zmiana instrumentów pod tytułem wymiana talerzy w perkusji i stwierdzenie ze to nowe instrumenty wtf?

 

Gran turismo 5 - Czy ta gra kiedyś wyjdzie?...

Odnośnik do komentarza

Kill(myself)zone 2 - dobra grafa i muzka, poza tym ta gra to jest jeden z najgorszych fps'ów w jakie było mi dane grać ;/ najgorsze sterowanie ever (powinna być oddzielna kategoria GOTY dla najgroszego sterowania w grze FPS i każdą nominacje powinno zgarnąć K2). Myślałem, że gra będzie bardziej zróżnicowana pod każdym względem a tutaj nie dość, że każdy level wygląda praktycznie tak samo, to w każdym robimy to samo czyli "Zabij wrogów", lub "Wysadź coś tam" (i na zmiane, i 2 razy to pierwsze później 3 razy to drugie, później mieszanka tego pierwszego z tym drugim) wiem, że dużo gier bazuje na podobnym schemacie ale tutaj jest to tak dobitne, że aż kłuje w oczy. I tak przez całą gre, na dodatek końcówka... mówię sobie rozwalę tych helghastów i będzie w końcu spokój a tutaj co? Nic, nie będę spojlował dalej. Ogólnie po tym całym hypie spodziewałem się o wiele lepszej gry a tak moja ocena 6+/10 (gdyby nie grafa i muza to szkoda by było to oceniać w ogóle) zawiodłem się srogo. Ponarzekałbym na spolszczenie ale w sumie nie ma co narzekać mimo, że nie jest super to ważne, że jest i brawa za to.

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza

FIFA10 - Zeby nie bylo to przegralem z 40h.Byly obiecanki , cacanki , wielkie zmiany.Grafika praktycznie w ogole sie nie zmienila.Stadiony jak byly tak nadal sa.W ogole co to jest ,ze jak druzyna przegrywa 0-1 to kibice gwizdza ? Widac ,ze panowie z EA nigdy nie ogladali ani 1 meczu.Punkty statystyk u niektorych graczy to smiech na sali.Jak to sie dzieje ze w dolicznym czasie swiezy zawodnik z 85+ speeda dogania go CB? Ostatnio mi Messi przepchal Terrego xD niedlugo bedzie walczyl z Pudzianem.To co obroncy wyprawiaja to czasami idzie o pomste do nieba.Leci pilka ewidentnie poza boisko a ten matol biegnie do niej i sprawia ,ze rog/aut jest dla przeciwnika.EA wielkimi fanami Barcelony, znowu przegieta druzna w kosmos nawet moj kumpel z roku,ktory jest wielkim fanem Barcelony ,ze przegieta jest.Wkurzajace sa roznice szybkosci w rozgrywce- raz gra przebiega szybko a raz jak by pilkarze mieli kilo (pipi) w gaciach.Jesli ktos ma ping powyzej 30-40 to odrazu go niech wywala i niech idzie popychac karuzele po sezonie.Wczoraj mialem smieszna sytuacje dostalem pilke sam na sam z bramkarzem odleglosc 3-4 metrow daje strzal a ten zamiast walic z pierwszej to sobie 2 razy przelozyl pilke a bramkarz to juz wylapal o Sodoma.Bramkarze to albo bronia za(pipi)iscie i wyciagaja wszystko co sie da albo graja jak ostatnie cioty.

Zbyt duzo losowosci jest w FIFIE 10 i nie zawsze wygrywa lepszy gracz.Jesli na 26 strzalow nie moge trafic w bramke to cos jest nie tak a czasami wystarczy jeden od niechcenia z 1/4 boiska i jest brama.

Znowu jest gra na tricki , 1 trick i brama.Zrobil mi sie z tego PES08 gdzie 1 zawodnikiem cale boisko sie przechodzilo.

 

 

-Manager mode mial byc przelomem a dostajemy kaszane.

 

Moja ocena to 3+/10 wiecej nie mozna tej grze dac.Strach pomyslec 200zl za takie (pipi).Zwykly odgrzany kotlet ,w ktorym zmienili sklady i dodali 360.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...