Skocz do zawartości

Fail 2009


grzes_l

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje chyba takiego tematu na PS3 gdzie mozna sie wyplakac.

 

Z gier ktore ja zanabylem (rowniez poprzez prezenty), badz pogralem tu i owdzie najbardziej rozczarowaly mnie:

1. Prototype - nuda, sterowanie, beznadziejny klimat, po prostu szkoda kasy. Szczegolnie blado wypada w porownaniu z Infamous, choc niby to inne gry.

2. Resident Evil - wiem ze sa milosnicy tego tytulu ale dla mnie wydawal sie archaiczny i kompletnie stracilem ochote na granie.

3. PES 10 - mialo byc inaczej, mial byc powrot krola - jest jak zwykle.

 

W sumie z exclusiwow nic mnie nie rozczarowalo.

Odnośnik do komentarza

1. KZ2 - nigdy wczesniej nie gralem, natomiast przed zakupem PS3 i tej gry poczytalem troche o uniwersum, ogladnalem pare zapowiedzi i oczekiwalem swietnego singla. Dostalem przepiekna graficznie, ze swietna muzyka ale kompletnie bez polotu, mdla ktora wywalilem po pierwszym przejsciu (jako ze gram przedewszytkim dla singla nie bede rozwazal tej gry w kategori multi ktore po jakims czasie odeszlo w zapomnienie a to jest poza grafika i muzyka tak naprawde mocna strona tej gry)

 

2. Otoczka zwiazana z GT5 - miala byc gwiazdka, pozniej marzec '10 a teraz juz sam sie pogubliem - dla mnie zawod.

 

3. Prototype - bylem mega nastawiony na gre a nastepnego dnia po zakupie sprzedalem.

 

Mimo to ze w tych typach dwie gry sa exami to jednak jestem bardzo zadowolony z zakupu ps3 - w koncu zagralem w mgs, mialem przyjemnos poznac serie o ratchecie no i w koncu zagralem w GoW collection ktory znalazl sie w 10 najlepszych gier w ktore mialem okazje zagrac.

Odnośnik do komentarza

-kolejny rok brak wstecznej kompatybilności

-kolejny rok brak cross voice czatu

-obsuwy GT5 (bez przesady)

-przełożenie największych hitów(w tym exów) na I semestr 2010

-zapowiedź Mgs Rising (WTF?)

 

Jeżeli chodzi o gry to najbardziej rozczarował Re5. To bdb. dobra gra ale niczym nie przypominająca stare Residenty.

 

No i mgs4 ja wiem, że wyszedł w 2k8. Ale zagrałem w niego dopiero w 2k9 i jest to dla mnie biggest fail w historii gier. Więc będę go nominował co roku.

 

Exy Sony w 2k9 to same perełki.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

1. Tekken 6 - najwiekszy plus to, ze to stary dobry Tekken, a najwiekszym minusem jest bycie STARYM dobrym Tekken'em ;) (zrobmy gre na odpierdziel, a i tak fani sie rzuca)

2. Resident Evil 5 - po co klimat starych czesci, wywalic go, ale sterowanie zostawcie(aha i z Jill zrobcie blondynke XD). Sytuacje ratuje tylko Co-op i IMO walki z bossami

Odnośnik do komentarza

- brutal legend: świetny klimat, świat i humor... tylko gameplay psuje cala zabawe

 

- tekken 5.5 (nazywany też mylnie tekkenem 6): jak wyzej napisano to "stary dobry tekken" , a ja liczylem na nowego dobrego tekkena, spodziewalem sie też grafiki zrywającej skalp z głowy a nie jakichs plastikowych świecących ludzików (oczekiwalem porządnych tekstur, efektów, realnego zachowania ubrań, zniszczanych ubran, sladów błota/sniegu/wody na postaciach po tym jak zalicza glebe), z powalajacą grafą dało by sie znieść stary gameplay ktory jest dobry (chociaz rage mi sie nie podoba), ale z jakichs fajnych nowych elementow gameplayu też bym sie bardzo cieszył. no nie mowiac juz o okropnym trybie chodzonym do ktorego jesteśmy zmuszani jesli chcemy kupic nowe ubrania,

i jeszcze na doodatek to ze gra kosztowala 250zł w wielu sklepach O_o

 

- GT5 - przenoszenie premiery na "po koncu świata" , oraz (o ile dobrze mi sie wydaje) to że zniszczenia beda tylko w spotowych (rajdowych) samochodach ktore stanowia okolo 15% wszystkich bryk (no chyba że to sie okaże nieprawdą)

Odnośnik do komentarza

Dragon Age: Origins - "spadkobierca BG", pieprzenie w bambus <_< Obiecywali gruszki na wierzbie - tętniący życiem brutalny świat fantasy, a co otrzymaliśmy? Goowniany wątek główny (polityczna nuda), nijakie postacie (na próżno szukać takich indywiduów jak Minsc & Boo, Jan Jansen czy Viconia De Vir), szablonowe do bólu realia (o przepraszam, zamiast orka mamy hurlock'a) schematyczne questy (jedynie ten z opętanym księciem daje radę). Podsumowując DA to najzwyklejszy średniak, niczym wielkim nie wyróżniający się w gatunku RPG. Oceny mnie nie dziwią - na PC mało co już wychodzi natomiast na konsoli jest to swoista nowość.

EyePet - popierdółka :rolleyes:

 

W opozycji stoją dwa rewelacyjne tytuły, które okazały się cichymi hitami tego roku:

 

Ratchet & Clank A Crack in Time - krótko, po nudnawym ToD Ratchet wraca do gry (jest intensywnie, różnorodnie i z humorem) :thumbsup:

 

Borderlands - split z bratem, 3 dni prawie 24h na dobę, wciąga jak bagno (dużo bardziej Fallout'owy od F3) :woot:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

3. Fabuła Killzone 2, a może nie tyle fabuła, co jakaś taka monotonia dla mnie w tym singlu.

2. Nba 2K10, dla mnie duży krok w tył jeżeli chodzi o gameplay, w stosunku do ubiegłorocznej wersji

1. Kolejny rok bez kozackich platformerów ( z wyjątkiem wyplatynowanego Ratcheta CinT i gierek z PSN), a co gorsza nawet nie widać żadnych konkretnych zapowiedzi w tym gatunku.

Odnośnik do komentarza

 

- GT5 - przenoszenie premiery na "po koncu świata" , oraz (o ile dobrze mi sie wydaje) to że zniszczenia beda tylko w spotowych (rajdowych) samochodach ktore stanowia okolo 15% wszystkich bryk (no chyba że to sie okaże nieprawdą)

 

Już jest nie prawdą. Wszystkie samochody będą miały zniszczenia tylko, że samochody rajdowe będą posiadać bardziej efektowne.

 

Do swoich typów dodam także fabułę KZ2. Liczyłem na coś lepszego i bardziej rozbudowanego, a dostałem w większości shooter na szynach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...