Skocz do zawartości

PE#150 - TOP MIXER - horrory


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Fatal Frame II, lubię horrory, gram w nie często-gęsto ale przejście tego to nie była "bułka z masłem":) Wszechobecne zjawy, dla których nie istnieją ograniczenia w postaci ścian, zamkniętych drzwi i niekonwencjonalna broń - Camera Obscura. Żeby załatwić zjawę trzeba jej było zrobić zdjęcie/a, na dodatek z bliska. W pewnym momencie i miejscu nagle zapanowała całkowita ciemność i oczywiście należało pstryknąć kilka fotek naszemu prześladowcy, co wcale łatwe nie było. Mocne!

2. Silent Hill, wcześniej grałem w część 2 i wcale mniej straszna nie była, ale... W pierwszą część zagrałem pierwszy raz dopiero pod koniec 2009r i bałem się jak cholera. Grę przeszedłem kilka razy (zakończenia!) i za każdym razem dała mi konkretną dawkę strachu. Nie grałem w nią wcześniej więc nie przemawia przeze mnie sentyment (sam nie do końca wierzyłem że taki staroć może jeszcze tak przerażać). Gra spełnia swe zadanie nawet dziś

3. Call of Cthulhu, trudna gra przez co nasilało się wrażenie totalnej nagonki na naszego bohatera gdy ścigała nas ludność miasta Innsmouth. Klimat potęgowała sterowana przez nas postać, której nie było obojętne otaczające ją piekło. Nasz bohater tracił przytomność, majaczył, miewał koszmary (Asylum!!!). Skok ze zbyt dużej wysokości skutkował połamanymi nogami, postrzał sprawiał że niewiele widzieliśmy przez zalewającą ekran krew.

 

Tych horrorów bałem się najbardziej

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie Parasite Eve mozna tu podciagnac spokojnie.

 

1.Resident Evil 2 - gralem w to jak mialem 9 lat,tak wiec zapadlo mi to bardzo w pamieci i jak dla mnie najlepsza czesc serii.

2.Resident Evil Code Veronica - Pogrywalem na Dreamcasie,swego czasu bylem zachwycony tym tytulem(memorka pokazujaca zycie,to bylo cos);D

3.Silent Hill 2 - MOC!

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

tak przy okazji, czy was rzeczywiście straszył Resident Evil? Czy po prostu uważacie go za dobrą grę? :)

 

No wiesz 14 lat temu większość z nas była jeszcze dziećmi, więc ta gra mogła nawet straszyć. Dziś może być ona jedynie ciekawostką dla naszych dzieci. A dla nas sentymentalnie pozostanie zawsze jednym z pierwszych survival horrorów ( kiedyś na takie gry mówiło się przygodówki akcji ). Dopiero 3 lata później poznaliśmy prawdziwą straszną grę, która nic się nie zestarzała i straszy do dziś tak samo jak kiedyś :blink: (jak to możliwe?) oczywiście mam na myśli pierwszego Silent Hilla.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...